447 Shares 6300 views

Restauracje Sierpuchowska: przegląd

restauracje Serpukhov pozwalają rozjaśnić każdą wieczoru, organizowania czasu wolnego, aby posiadać ważne spotkanie biznesowe. Goście mogą zatrzymać się w wygodnej i przyjaznej atmosferze, cieszyć doskonałe kulinarne i cieszyć się muzyką na żywo. Miasto jest na tyle rozrywki, ale czasami naprawdę przyzwoite i godne uwagi nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.


"Planet Sushi"

Japońska kuchnia jest teraz bardzo popularne. Sushi, bułki, sashimi – wszystko staje się częścią naszego życia. To, co pod wieloma względami zapewnić popularność miejscach nazwie „Planet Sushi”. Ta sieć restauracji w Moskwie i regionie moskiewskim urozmaiconego menu. Ostatnio nasze japońskie potrawy były tortellini, kucharze regularnie zachwyci swoich gości z unikalnych innowacji, dzieł autora. „Planet Sushi” w Serpukhov odpowiada koncepcji projektu. Wszyscy odwiedzający stylowy eleganckie wnętrza w najlepszych tradycji japońskiego minimalizmu, doskonała obsługa i niesamowite jedzenie.

Jest to ciche i spokojne miejsce, gdzie można spędzić romantyczny wieczór, towarzysko z przyjaciółmi i rodziną. Stonowane światło, spokojna atmosfera i muzyka dyskretny stworzy niezbędną nastrój. Z pewnością, jeśli lubią kuchni japońskiej, to miejsce stanie się jednym z najbardziej ukochanych w Serpukhov.

Restauracja "St. Michael"

Jeśli szukasz miejsca na bankiety, uroczystości, zwróć uwagę na restaurację „St. Michael” (Serpukhov). Być może jest to najlepsza restauracja w mieście. Wyrafinowana kuchnia europejska, wspaniała obsługa, luksusowe wnętrze i doskonałe możliwości dla organizacji uroczystości – że sami znaleźć tutaj dla każdego klienta. Nic dziwnego, że wielu mieszkańców wybrać tej restauracji na wesela, rocznice, studniówki i imprez firmowych. Twoja uwaga oferowane kilka przytulne sale bankietowe i małą salę dla 12-15 osób: tutaj jest to możliwe, aby zebrać małą firmę i mieć wielki czas.

Wieczorami jest muzyka na żywo, każdy może dostać się na parkiecie i cieszyć się tańcem ulubionych utworów muzycznych. Jeżeli planujesz wizytę w restauracji z okazji specjalnego terminu, to najlepiej, aby zarezerwować stolik z wyprzedzeniem, można to zrobić za pomocą numeru telefonu.

Restauracja Extra salon

Wszystkim odwiedzającym doświadczeni pewnością docenią restaurację Extra Lounge z panoramicznym widokiem na Serpukhov. Obiekt znajduje się na 15. piętrze słynnego w mieście Korston Tower. Jest to popularne miejsce dla kochających się par, tu pod gołym niebem niedaleko Moskwy zostało wypowiedziane wiele spowiedzi, jest to naprawdę wyjątkowa instytucja miasta. Jeżeli nie zostały tutaj ze swoją drugą połowę, natychmiast zarezerwować stolik.

Wnętrze restauracji – jest poza pochwały. Tutaj znajdziesz niestandardowych kombinacji kolorów, tekstur i duma z restauracji jest „żywy mur”, pokryte żywych roślin. Pomimo pięknymi widokami i luksusowych obiektów, z menu ceny są więcej niż wystarczające. przyjazny personel, uprzejmy, szybka obsługa, ale nie nachalne. Kuchnia zasługuje na szczególną uwagę. To serwuje tradycyjne dania kuchni europejskiej, a także arcydzieła autora z kucharzem. Nie przegap desery – są one przede wszystkim pochwały.

Restauracja „Rus”

Cóż, jeśli chcesz cieszyć się autentyczne dania kuchni rosyjskiej, przygotowane w ścisłej zgodności z wielowiekowych tradycji, nie krępuj się, aby przejść do restauracji „Rus”. Kuchnia – co odróżnia to miejsce od reszty. Kucharze udało się zachować i odtworzyć naczynia ze stołu królewskiego, a teraz będą mogli korzystać ze wszystkich odwiedzających.

Warto zauważyć, że wszystkie kulinarne z mleka, śmietany, sery i jaja z naszej własnej hodowli, co tylko dodaje do ich właściwości smakowych. To miejsce jest idealne nie tylko na bankiet, ale także do codziennego śniadania, lunchu i kolacji. Wszyscy mieszkańcy miasta mogą korzystać z wielu lunchów biznesowych, przygotowanych zgodnie z najlepszymi tradycjami rosyjskim. To miejsce na pewno zasługuje na uwagę, nie można po prostu się dobrze bawić, ale również naprawdę cieszyć się wspaniałe arcydzieła rosyjskiej kuchni.

Restauracja „Sebastia”

Jeśli szukasz doskonałej rodzinnej restauracji, jak i instytucji na organizację uroczystości, zwróć uwagę na restaurację wschodnioeuropejskiego i kuchni ormiańskiej „Sebastià”. restauracje Serpukhov może tak być. Znajdziesz tu miłą, przytulną i komfortową atmosferę i doskonałą kuchnię. Wyrafinowane wnętrze, reprezentowane przez połączenie drewna, szkła i cegły, uwaga wszystko odwiedził. To jest miejsce, gdzie naprawdę chcesz wrócić. Personel przyjazny, miły, uprzejmy, ale nie nachalne. Muszę przyznać, że nie wszystkie z restauracji Sierpuchowska może zaoferować taką usługę – większość kelnerów lub całkowicie zapomnieć o odwiedzających i ich kolejności, lub stanąć na duszę, zakłócając spokój gości.

Tutaj można spróbować ormiańskiej Dolma, Lavash jedzenie, warzywa, mięso gotowane na grilla i oceniać niesamowite ormiańskich wypieków. To jest miejsce dla prawdziwych smakoszy.

podsumowując

Najlepsze restauracje Sierpuchowska naprawdę rozjaśnić swoją codzienną rutynę. W mieście dość ikony zakłady, z których każdy jest dobry na swój sposób. Staramy się wybrać dla Was najciekawsze miejsca i ocenić ich opinie prawdziwych użytkowników. Pamiętaj, aby odwiedzić jeden z nich – na pewno znajdziesz idealne miejsce na relaks, spotkać przyjaciół i obchody uroczystości.