645 Shares 7764 views

Metro "South West". Historia wystąpienia

Stacja metra „South West” został otwarty w 1963 roku, obecnie jest to stacja końcowa Sokolniki linia. Sąsiedniej stacji – "Vernadsky Prospekt" W niedalekiej przyszłości, ta gałąź metrze zostanie zakończona, to już nie będzie ostateczny cel, zostanie on usytuowany obok stacji „Troparevo”.


Nazwa stacji metra „South West” był na cześć tytułowej dzielnicy Moskwy, w którym się znajduje. Jej tytuł projektu – „numer Przejście 3758”. Stacja rozwój utwór zawiera cztery Odgromniki, 2 ścieżki stacji dla osadów i toczenie taboru, jak również cross-wyjścia.

Metro „South West” odnosi się do płytkich stacjach. Dopiero na głębokości 8 metrów. Kolumny są urządzone z białego marmuru, a ściany są pokryte track ceramicznych szkliwionych płytek w jasnozielonym kolorze. Sufit ma żebrowany kształt, starannie ukryte światła za nim.

Jego lobby, można przejść do miasta do Vernadsky Avenue i ulic Pokryshkina Baku i 26 komisarzy. Położony obok dworca autobusowego, z którego stacja opuszczenia Naro-Fominsk, Odintsovo, Krasnoznamensk, Taraskovo lub Aprelevka. Jest również bardzo dobrze połączony miejskiego transportu publicznego, który zabierze Cię do okolic.

Nad projektem metra "Southwest" Następujące specjaliści pracowali: Tararzhinskaya, Shmelnik, Schepihin i Golovinova. Ta stacja kolumnowym trzy zakresu. Kolumny są umieszczone w 2 rzędy na 4 m. Wszystkie jej swoje 80, odległość między rzędami wynosi 5,9 m. Posiada jedną platformę wyspa prostokątny kształt.

Blisko, że planuje zbudować i stacja końcowa światło-rail (o tej samej nazwie). Będzie on zlokalizowany na rogu ulicy Koshtoyants i Vernadsky Prospekt. Obie stacje muszą być utworzone między węzła przesiadkowego, tak, że ludzie z odległych obszarów mogłyby szybko dostać się do pracy.

Stacja metra „South West” jest bardzo blisko do wielu szkół. W pobliżu, MGIMO i ruda, LPA i inne instytucje edukacyjne. Jest też wiele miejsc na zakupy, wypoczynku i rozrywki.

Jeśli musisz się zatrzymać, oferuje wiele hoteli. Metro „South West” będzie na nich w odległości spaceru. Można zatrzymać się w hotelu „Salute”, „7 piętrze” lub „Arc Hotel”. W pobliżu można jeść w różnych kawiarni, kręgle.

Również blisko do metra jest kilka centrów handlowych i duża liczba sklepów dla miłośników zakupów. Miłośnicy sztuki mogą odwiedzić rady Muzeum Obrony Moskwie czy teatr w południowo-zachodniej. A dla tych, którzy lubią się bawić, do odwiedzenia jednego z klubów nocnych w pobliżu stacji metra lub przejdź do „festiwalu” w filmie w centrum handlowym.

Jak w każdej innej dziedzinie Moskwie, istnieje wiele ciekawych miejsc, gdzie można się dobrze bawić. Dlatego, jeśli chcesz zobaczyć coś nowego i ciekawego, pamiętaj, aby dojść do stacji metra „South West”, który znajduje się w bardzo pięknej i rozwiniętej powierzchni stolicy.