531 Shares 8036 views

„Artsakh morwa”: opinie napoju

Tutovka lub morwa wódka to napój z historii ponad tysiąc lat. Do tej pory nikt nie zna dokładnej daty pojawienia się alkoholu, a tym bardziej nikt nie zna prawdziwej przepis stanowi podstawę alkoholu. A wszystko ze względu na fakt, że nawet dziś większość ludności ormiańskiej ceni ich rodziny unikalne receptury morwy wódka z niepowtarzalnym smaku. „Artsakh morwy” – to jedyny w swoim rodzaju, dojrzały i mocny napój alkoholowy, który ma delikatny smak i miękką wyjątkowy smak. Krystaliczny czysta woda wódki pochodzi od skały źródłowego i owoców morwy używane morwy lub biały, do wytwarzania napoju. „Artsakh” uważany jest za część pierwotnego ormiańskiej kultury narodowej.


Charakterystyka produktów armeńskich

Znawcy branży alkoholowej uwierzyć, że po raz pierwszy napój ten pojawił się na terytorium regionu Kaukazu z Artsakh. I stworzył produkt na równi z win. Ale w tym regionie produkować wino na wentylatorze. Ale tutovku miłość i cześć od chwili wyglądał.

Szczególne cechy Vodka „Artsakh morwa” obejmują jego wszechstronny smak i siłę, która jest 40-75 procent. Aromat napoju czuł akordy jagody Mulberry pełną paletę ziół i nutami drzewnymi. Aby czuć filozofię „Artsakh”, wystarczy zrobić łyk napoju.

„Artsakh morwy” – to jest dość mocny alkohol. W zależności od sposobu i jakości produktu napoju jego siła może osiągnąć 75 procent. Miękki i luksusowy smak wódki iść do jej tylko korzyść, dzięki czemu nie tylko smaczna, ale absolutnie nie ciężki.

Sprawiają, że produkt za pomocą tej metody jest nieco podobny do produktu brandy. Ale szczególnie stosowane surowce i wiele innych niuansów zrobić tutovku wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Aby utworzyć produkt przy użyciu morwy. Te owoce są nie tylko wyraźny smak gamut, ale również mnóstwo witamin. Kaukaskiej są zatem często oddają się, takie jak wódka zapobiegania chorobom i używać go jako leku eliksiru.

Wytwarzanie napoju

morwy owoce pestkowe, w stylu jeżyn lub malin. Mogą one być fioletowy, czerwony lub biały. To wszystko zależy od rodzaju drzewa. Stosowanie niektórych owoców bezpośrednio wpływa na smak gotowego napoju. Na przykład, to najsłodsze białe morwy.

Aby „Artsakh mulberry” morwa zbiera się w połowie czerwca. To kiedy owoce osiągają maksymalną słodycz. Strushennye z drewna jagody są przepuszczone przez sokowirówkę. Następnie przechodzi w trakcie fermentacji. W tym przypadku, sok morwy nie dodawać żadnych drożdży i cukru, z powodu tego, co napój jest całkowicie naturalne. Destylacja – jest to ostatni etap produkcji. Jest bardzo podobny do produkcji tequili, Calvados i brandy.

Wytrzymałość uzyskanego alkoholu około 70%. Wylewa się do beczek wykonanych z drzewa morwy, i przeznaczone do jednego do trzech lat. Przed wlać napój przetrwać w butelce, to miesza się z wodą, dając możliwość degustacji wódki miękka i twierdzę Ty – w. Po zakończeniu mieszania produktu chłodzi się i pozostawia się do odstania na trzy miesiące w piwnicy. Następnie poddany ostatecznemu oczyszczaniu wódki i butelkuje.

„Złoty Artsakh”

Jedną z odmian napoju jest „Artsakh Mulberry Gold”. Ten rodzaj wódki różni nasycony odcień czerwonego złota z bursztynem, ciepłym tonem. „Złoty Artsakh” ma szlachetny, złożony smak, w którym zauważa przeciekają suche gruszki, ziele angielskie, kurkuma i miodu gryczanego. Długi posmak urzeka ciepłe akordy świeżo upieczonego chleba i imbiru.

Nawet najbardziej wyczerpany podróżnik jest pełen energii i żywości, z zaledwie kilkoma łykami napoju. Złoto gatunek wódki przechowywane przez trzy lata, a to osiąga 57 procent twierdzy. Popijając wódki z lodem i w czystej postaci.

Na rynku rosyjskim napój po raz pierwszy przybył w 1999 roku. I w tym samym czasie w prestiżowej wystawie „Prodexpo 1999” otrzymał złoty medal. Po pewnym czasie, wódka została uznana poza naszym kraju.

srebrny wódka

„Artsakh Mulberry Srebrny” ma wytrzymałość 45% i wytrzymałość jeden rok. Uczynić produkt z wykorzystaniem tradycyjnej technologii, która jest wykorzystywana na całym świecie do produkcji jagód brandy. Jednak specyfika użytego surowca określa fazę przygotowawczą wykorzystania lokalnych tradycyjnych metod.

Ze względu na fakt, że produkt jest w wieku w beczkach z morwy, „Srebrny Artsakh” staje się jasne, lekki złoty kolor z jasnożółtego tonem. Wyraziste i bardzo aktywne grono składa śliwki, białej morwy i lilie. Pod koniec mikrotekstury filc świeżo przetartego drewna z niejasno zauważalnych zadymionych notatek.

Najlepiej jest użyć „Mulberry Artsakh srebro” z potraw mięsnych i ryb.

"Platinum Artsakh"

A symbolem prestiżu jest „Artsakh Mulberry Platinum”, który w beczkach z drewna przechowywane przez okres co najmniej pięciu lat. Wytrzymałości końcowego produktu osiągnie 51%.

Platinum zapach objawia się stopniowo i powoli, pokazując akordy wanilii, karmelu i wędzone. Poprzez to mieszanka smaków „Platinum” morwy wódki cudownie z dań kuchni japońskiej i Wschodniej.

Napój ma piękny żółto-pomarańczowy z zielonym przelewem, który wyraża szlachetność tej odmiany wódki. Porcja tutovku najlepiej nie chłodzi się, a gdy osiągnie temperaturę pokojową.

Ode z morwy wódki

„Artsakh mulberry” feedback od klientów otrzymanych w większości dobre. Niektórzy podkreślają, że jest to niezwykle przydatny produkt dla żołądka, podczas gdy inne, takie jak miękkość, z którym jest pijany.

Ale wszyscy, którzy pili napój powiedzieć, że jest dość silna twierdza. Jednak, jak twierdzą znawcy, to tylko na korzyść wódki i nie koliduje z jego stosowania. Konsumenci kochają i są prawie zawsze wybrać, kiedy w towarzystwie przyjaciół i zjeść smaczny posiłek.