269 Shares 1390 views

Rowery górskie Stels Navigator: przegląd, cechy i recenzje

Rowerów – wybór ludzi aktywnych. Ten ekologiczny transport, na które można dostać się do miejsca pracy lub nauki, mają czas zabawy i przerwę od rutyny. Jeżeli osoba zdecydowała się pojechać na rowerze, to potrzebują niezawodnego urządzenia. Jak wybierać spośród różnych modeli i marek. W tym artykule omówimy temat Stels kolarstwa górskiego. Tutaj można dowiedzieć się o nich wszystkie użyteczne informacje.


historia marki

Rowery górskie są dostępne Stels już dość dawno. Ich firma produkuje „Velomotors”, który na rynku od około piętnastu lat. Historia marki nie ma żadnych świateł. Organizuje firmę do sprzedaży różnych marek rowerów. Jak to udało się opracować, zdecydowano się na produkcję własnych produktów. W ten sposób narodził się rowery górskie Stels Navigator. Ponadto firma produkuje skutery i quady.

produkcja

Na roślinach „Velomotors” to przede wszystkim budować tylko górskie Stels rowerowe. Fakt, że wiele z tych elementów są importowane z Chin. A elementy high-tech są importowane z Europy i na Tajwanie. Jej składniki w Federacji Rosyjskiej „Stealth” prawie nie produkuje. Ten rodzaj montażu może znacznie obniżyć koszty produkcji.

lineup

„Stealth” specjalizuje się nie tylko w kolarstwie górskim. Firma posiada model dla każdego zastosowania:

 1. rowery górskie. Odpowiednie aktywne jazdy po nierównym terenie i zjazd z góry. „Navigator” i „agresor” jest reprezentowana przez modele. Również Stels żeńskie rowery górskie – „Miss”.
 2. BMX. Przeznaczony dla ekstremalnej jazdy z różnymi przeszkodami. Może wykonywać sztuczki dowolnej złożoności. W tym celu, ma lekkie i solidne ramy. Przedstawiciele są „Sabre” i „Tyrant”.
 3. Miasto. Ze względu na swoją konstrukcję, są bardzo wygodne. Wykonana jest do normalnej jazdy na obszarach miejskich i relaksujący spacer po parku. Prezentowane przez modelki „Enerdzhi”, „Navigator” i „krzyż”.
 4. Dla dzieci. W firmie dużo rower dla tych, którzy dopiero uczą się jeździć na nich. Dzięki czemu można łatwo podnieść jednostkę dla jego dziecka. ,,, inne "Flash", "Jet", "Echo" "Talisman" oraz – Wszystkie modele dla dzieci.

Warto również zwrócić uwagę na liczbę po nazwie. Załóżmy, że jest to rower górski Stels Navigator 500. Poza tym, tam jest numer modelu 420, 450, 510, 530, 550, 570 i tak dalej.

Linijka „Navigator”

Ten typ roweru, wytwarzany przez popyt Spółka „Velomotors. Linia ta jest reprezentowana przez drogowych i górskich rowerach. Wśród nich są tanim modelem odpowiedniej jakości.

Rowery są podzielone na poszczególnych podgrup. Jeśli nazwa jest warta figura 100 i 300 – a rowery. Modele z numerem 100 należą do klasy krążowników. Są one przeznaczone na spacery, więc jest to bardzo wygodne.

200 – zwyczajne miasto z kołami o średnicy 26 cali w.

Jeśli potrzebujesz czegoś poekzotichney, można spróbować rowerach serii 300. Mają średnicę obręczy 28 cali. Niektórzy uważają, że z tych parametrów może być skutecznie jeździć.

Opowieści z serii 400 są przeznaczone bardziej na nastolatków. Oni już należą do klasy góry i mają średnicę koła 24 cali. Nabycie te zależą od modelu.

Najczęstszym – rower górski Stels 500. Określają one często zawiasach tanie przedmioty niskiej jakości. Może być odpowiednia dla początkujących, którzy chcą po prostu spróbować się w rowerze. Do codziennej jazdy, nie są one odpowiednie. Rama wykonane są ze stali.

Rowery górskie Stels 600 miejscu w szeregu nieco lepszej jakości. Dają mu bardziej drogiego sprzętu. Ramy są wykonane głównie ze stopu aluminium.

Wśród wyróżnionych rowerów z numerem 700. Jest to kompromis ceny i jakości. Według poziomu fani byli nawet pasuje. Określają one szczegółowo klasy średniej.

Grupa 800 Series może wzrosnąć do nawet najbardziej entuzjastyczne. Te rowery są wyposażone w dobre zawieszenie, przełączników i skrzyni biegów. Ponieważ zestaw elementów jakościowych, a następnie stoją odpowiednio.

„Nawigatorzy” 900 i powyżej mogą ubiegać się o pół poziomu. Są one bardzo wiarygodne i nigdy Cię nie zawiedzie. To najdroższe rowery z „Velomotors”. Oni wiszą na szczegółach najlepszej jakości.

Rower górski Stels Navigator: Opinie

Z powyższych faktów, jest oczywiste, że im większa liczba w tytule, tym lepszy produkt. To znacznie ułatwia poszukiwanie odpowiedniej jednostki systemowej. Wystarczy zwrócić uwagę na figurze.

Pozytywne i negatywne sprzężenie zwrotne zależy bardziej od jakości wybranego roweru. Tanie modele nie są niczym fenomenalne, ale całkiem do przyjęcia dla spokojnej jazdy. Te rowery są zwykle kupowane przez ludzi, którzy nie są pasjonatami tego hobby, lub wykorzystywać je rzadko. Mimo wszystko, wciąż mogą jeździć. Dlatego większość takich modeli uzyskać średnią ocenę.

800 Series Liczba recenzji: Mountain Bikes Stels i powyżej są wystarczająco dobre. dostarczane one dobry sprzęt, dzięki czemu są niezawodne i trwałe. Do tego są one często i kochać ludzi. Dobry sprzęt sprawia, że podróż o wiele bardziej przyjemne.

aspekty pozytywne i negatywne

Jak w przypadku każdego roweru, w „Stealth” ma swoje plusy i minusy. Średnio jest to dobra marka, która nie jest gorsza wiele towarów zagranicznych zalali rynek. Ma zalety:

 1. Bogaty wybór. Można wybrać model dla każdego zastosowania i dla każdej grupy wiekowej.
 2. Istnieją dobre modele.
 3. Przystępna cena.
 4. Bright projekt dla każdego smaku i koloru.
 5. Jeśli coś jest uszkodzone, można kupić części zamienne od producenta.

Również ma swoje wady:

 1. Niektóre modele są dość drogie. Czasami nawet taniej kupić za granicą opcji.
 2. Rowery zebrane z chińskich komponentów.
 3. Czasami jakość jest słaba.
 4. Bardzo ciężka rama grubych ścianach. Prawdopodobnie specjalnie zaprojektowany dla naszych drogach.

Mountain Bike Stels Navigator 500 md

Jednym z najbardziej popularnych modeli. Najważniejszym czynnikiem, który sprawia, że tak popularne – jest jego cena. Ten rower górski Stels md kosztuje około $ 180. Dlatego jest ona dostępna dla prawie każdego. Ale także jakość, oczywiście, to odpowiada. Jest przeznaczony do jazdy w stylu cross-country. Oznacza to, że po ścieżkach leśnych, wstrząsami i innymi naturalnymi przeszkodami. W ten był wspomagany przez jego specjalnej konstrukcji.

ramka

ustawić go najtańszego sprzętu. Ale ramka jest silna, choć i ciężkich (o wadze około 16 kilogramów). Jego wielkość można regulować w zależności od wzrostu. W związku z tym wielkość powinna być sprawdzona ze sprzedającym. Wykonana jest ze stali. Dlatego też, jeśli specjalna powłoka ulec uszkodzeniu, metal może zardzewieć. Należy zauważyć, że wszystkie modele „Stealth” są bardzo podobne ramki. Są produkowane według tej samej technologii i wzornictwa. Jedyną rzeczą, która się zmienia, więc jest to rodzaj stopu. Dla każdego modelu wybiera się z metalu, który ma właściwości.

Widelec i kierownica

Zawieszenie 500-cia „Stealth” – to zupełnie inna historia. rodzaj amortyzacji należy do kategorii Hardtail, to znaczy ma zawieszenie tylko na przednim kole. Daje to wrażenie, że wtyczka wiosna-elastomerowa stoi tu tylko dla urody. Ich funkcje, to prawie nie przeprowadza. Jej instalacja – to dobre posunięcie marketingowe. Kupujący może dziobać się, że nie jest to widelec, więc jest to prawdziwy górski rower i kupić. O jak nikt nawet nie pyta. Taki system jest bardzo trudne. Znacznie lepiej niż zmienić wtyczkę na „ukryciu” w konwencjonalny sztywny (bez sprężyn). Tak że rower staje się łatwiejsze do kilku kilogramów.

Wielkość koło jest standard – 26 cali. Szerokie opony z głębokim bieżnikiem zapewniają o lepszej przyczepności. Warto również podwójna obręcz. Jest to dobry znak, ponieważ podwójna ściana silniejszy, więc są mniej narażone na zakręcie.

układ hamulcowy

Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na listach po imieniu. Jeżeli stwierdza się: „Mountain Bike Stels Navigator 500 v”, oznacza to, że jest on wyposażony hamulce obręczy. Jeżeli na koniec będzie litera „D”, a następnie dysk. Ale ten model ma być ostrożnym z nich. Nie trzeba przeprowadzać na tanich dyskach. Oni Elektrody mogą być trudne do poruszania się. Znacznie lepiej dostarczyć jakości obręcz.

transmisja

Przód ustanowiła standard 3 gwiazdki, a tylny – kaseta 7. W sumie jest tu 21 transferu. Dla nowoczesnych motocykli nie wystarczy. Można je znaleźć kasety 9 gwiazdki. Jednak, jak pokazuje praktyka, dla zwykłej jazdy i siedem brakuje. Ale to nie jest ważne. zmieniające prędkość – to ból podlega w tym modelu. Niektórzy użytkownicy powiedział, że sam łańcuch skacze z zębatki na zębatkę. Jest to wynikiem złej jakości montażu i słabego sprzętu. W związku z tym, muszą dostosować lub skontaktować się z administratorem.

Uchwyty i błotniki

Powszechnym problemem roweru budżetu – to niewygodne uchwyty. Z długiej jazdy zaczynają boleć ręka. Są okrągły kształt, ale nie jest dobrze dopasowany do dłoni zginanie. Dlatego najlepiej jest po prostu zmienić uchwyty na kilka innych, które będą bardziej wygodne. Można je znaleźć w żadnych sklepach sportowych. Wyjście nadal będzie specjalny zakup rękawic.

W skład zestawu wchodzi również błotniki. Jak pokazuje praktyka, nie chronią jeźdźca z błota i wody, ponieważ są one w wersji skróconej. Urządzenia te wyglądają o wiele chłodniej niż pełnych błotników, które obejmują wszystkie koła całkowicie. Ale są one bezużyteczne. Ich montaż jest bardzo zawodna. Mogą one spaść. Ale problem nie jest model, ale w ogóle wszystkie produkty „Stealth”.

odkrycia

„Navigator” – cała gama górskich i miejskich rowerach. Firma znana jest z tego, że ona ma bardzo szeroki wybór. Modele różnią się jakością i ceną. „Stealth” sprawia, że rowery dla każdej torebce. Są one dostępne w różnych wersjach i aktualizowana co roku. Można kupić produkt z urządzeń entry-level, ale można wysoka. Lepiej jest właśnie zakupione niezawodnego rower, który będzie trwał długo wiernie. W przypadku zakupu drogiego modelu, to będzie w stanie konkurować z innymi znanymi markami.