535 Shares 6740 views

Smaczne i aromatyczne „Mimosa” – sałatka z łososia różowego puszkach

Sałatka konserw różowego łososia zawsze okazuje się, delikatne i smaczne. Dzisiaj zostanie on przedstawiony uwagę oryginalną recepturę „Mimosa”, które mamy zmodyfikowaną nieznacznie. Ten pachnący i piękny danie jest idealne na świąteczny obiad lub kolację.

Smaczne i soczyste „Mimosa” – sałatka z puszki łososia i ryżu

Niezbędne składniki:

  • sery twarde dowolnej odmiany – 145 g;
  • jaj kurzych średnia wartość – 3 szt;.
  • Ryż – pół szkła bębnowej;
  • wysokotłuszczowe majonez – 200 g (dodawane do uznania);
  • Konserwy "Pink Salmon" – 1 Standard Bank;
  • Marchew duży – 2 szt;.
  • jodowanego wielkości sól – dodawanie składników podczas przetwarzania;
  • cebuli cebula małych – 2 szt;.
  • świeżej pietruszki, oliwki – ozdobić gotową potrawę.

Przetwórstwo głównych komponentów

Sałatka z łososia w puszkach mogą być wykonane z różnych składników. Typowo, w celu wytworzenia „Mimosa” jest używane szproty tłuszczowe i gotowanych ziemniaków. Zdecydowaliśmy się na eksperyment i zastąpić te produkty w puszkach łososia i ryżu rundy. Tak więc, na przygotowanie potraw świątecznych należy wziąć ½ szklanki olbrzymie ziarna, ostrożnie przejść przez to i dobrze wypłukać w ciepłej wodzie. Następnie fig wymagane do wrzenia do miękkości (przez 20 minut), odchylić na sicie i całkowicie pasek cieczy.

Również sałatki konserwy rybne „Łosoś” zawiera składniki, takie jak cebula, ser, jajka i świeże marchewki. Dwa ostatnie składniki muszą być umyte i gotuje się, a następnie chłodzi się (w wodzie i w powietrzu) i czyszczony. Następuje rozdział poświęcony białek i żółtek, pocierać je na drobnej tarce w różnych przyborów. Zaleca się, aby kontynuować stałych produktów mlecznych i gotowanych marchwi. Cebuli pożądane drobno posiekanej nożem.

Proces formowania naczyń

Sałatka z łososia różowego puszkach powinny być utworzone w warstwach, z których każdy trzeba obficie z majonezem wysokiej zawartości tłuszczu. Wymaga to, aby zrobić płytkie naczynie, ułożyła się dostać pachnący bulion rybny, a następnie ostrożnie peremyat jej wielki łyżką i rozprowadzić równomiernie na całej płytce. Następnie trzeba skręcić umieścić puszki cebula, gotowana marchew, Ryż okrągły, białka, twardą tarty ser i żółtka.

Jeśli są zgodne ze wszystkimi wymogami opisanymi dla przygotowania uroczystej kolacji, na pewno się smaczną i delikatną sałatkę z łososia. Konserwy w tym naczyniu odgrywają ważną rolę, ponieważ dają mu wyjątkowy smak i aromat.

Jak wnieść na stół

Po oryginalna sałatka „Mimosa” jest wydawane, zaleca się kilka godzin, aby umieścić w komorze chłodziarki. Nie wchłania tłuszczu majonez, staje się bardziej kruchy i soczysty. Przed podaniem naczynia puszkach łososia, należy do dekoracji z zielonych liści pietruszki lub pół oliwki (oliwki). Zazwyczaj taka sałatka uczy gości przed głównym gorący posiłek.