232 Shares 8778 views

Petrovskaya Kosa: kluby, klub jachtowy, restauracje

Lato, słońce, plaża – co może być piękniejszego niż w czasie wakacji? Jeśli wybierasz się na wycieczkę lub tradycyjnego wypoczynku, każdy człowiek chce przeżyć nowe emocje, zrelaksować się i baw się z serca. Zaleca się wcześniej, że tak powiem, do badania wody, to znaczy, aby uzyskać jak najwięcej informacji jak najwięcej o miejscu, w którym są faktycznie dzieje. Jedną z zadziwiających zakątkach, gdzie można odpocząć wspaniale zarówno z rodziną i przyjaciółmi, uznaje Petrovskaya Kosa. Znajduje się w Sankt Petersburgu (Rosja) i jest bardzo popularny wśród mieszkańców i turystów.


Teren na mapie

Spit znajduje się w dzielnicy Piotrogrodzie. Biegnie od głównego placu do klubu jachtowego. Jakiś czas Petrovskaya Spit zostało zawarte w prospekcie emisyjnym, przechodząc w pobliżu. Od 1940 roku, z nieznanych powodów, że został wydalony stamtąd. Podróż do miasta jest często związane z miejsc, które są blisko niego. Na przykład, wielu słyszało o Nobla uroczy dom, Western (gość), przystani jachtowej w społeczności Petersburgu. Ponadto, w pobliżu Mierzei jest firma stoczniowy „Almaz”, a stocznia NP „Projekt” Standart”.

Kluby

Dość często, turyści i mieszkańcy odwiedzić kluby. Petrovskaya Kosa – idealne miejsce na rozrywkę. Wśród najbardziej popularnych klubów nocnych odcinały się wyraźnie „Riviera” i Sydney Beach Club. Także chcąc się bawić może zainteresować kluby „powietrze”, „Sauvage” i „Arctic”.

SYDNEY Beach Club jest uważana za jedną z najlepszych i najbardziej popularnych. Znajduje się na plaży i działa głównie w lecie. Unikalna restauracja oferuje swoim gościom cieszyć się doskonałą nagłośnienie i światła, skosztować najlepszych potraw z szefa kuchni restauracji i poczuć przypływ energii i radości partii na zewnątrz. I choć na pierwszy rzut oka jest zwykłym namiot, ale to jest tak dobrze wyposażony, który może konkurować z najlepszymi instytucjami miasta. Można również odwiedzić inne kluby. Petrovskaya Kosa oferuje spojrzenie na równie popularnej „Côte d'Azur”, który znajduje się na terenie centralnej instytucji jachtu. To działa również w lecie i znacznie zmienia się w piątki i soboty. „Lazurowe Wybrzeże” pozwoli gościom zrelaksować się i baw się dobrze, pozostawiając tylko pozytywne emocje.

Projekt „plac zabaw”

Petrovskaya Spit – magiczne miejsce, które jest stale odnowiony i ulepszony. Na przykład, niedawno zdecydowała się zbudować w zielonej okolicy, w oparciu o przykład „New Grenlandii”. Jest przeznaczony przede wszystkim do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Ponadto, platforma (Petrovskaya Kosa) będą dostępne do wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi: można opalać się na leżakach, zagrać w mini golfa, spojrzeć na przesiewowych noc filmową i oczywiście odwiedzić imprezę. Jest to główną cechą jest to wspaniałe miejsce.

Organizatorzy twierdzą, że goście mogą również grać w koszykówkę, tenisa stołowego, uczestniczyć w zajęciach jogi i relaks w hamaku. Projekt „Playground” (Petrovskaya Kosa) została uruchomiona w czerwcu i potrwa przez całe lato. Na jego terytorium zbudowano scenę, która pozwala cieszyć się pokazy filmowe i nocny koncert, a publiczność, nawiasem mówiąc, będzie mógł oglądać mecz z komfort łóżka z miękkimi poduszkami. Mieszkańcy lubiłem wspaniały projekt, więc planujemy wrócić do niej każdego lata.

Restauracje Petrovskaya Spit

I, oczywiście, nie wspominając o eleganckich restauracji, które znajdują się w obszarze Petrovskaya Spit. Wśród nich najbardziej popularne są „Sail” i więcej. Ponadto turyści mogą odwiedzić instytucji „Rynda”, „Jałta” i bar BeOpen!.

Restauracja „Sail” jest szczególnie wybitny. Znajduje się niemal w samym centrum Petersburga, a jednocześnie – na terenie klubu jachtowego. Gości instytucje będą mogli podziwiać wspaniałe zachody słońca, szum fal i mewy, i cieszyć się śnieżnobiałe jachtów i tętniąca życiem promenada. Szklane ściany restauracji pozwala być informowany o wydarzeniach zachodzących na zewnątrz i cieszyć się miłą, niepowtarzalną atmosferę. Goście mogą zamówić dania kuchni włoskiej, europejskiej, rosyjskiej i japońskiej. Trzy dni w tygodniu w restauracji są zawodowi wokaliści podłoże i didżejów. Czasami można dostać się na występy popularnych gwiazd.

Więcej restauracja pozwala gościom cieszyć się z owoców morza, najlepsze wina z regionu Morza Śródziemnego i podziwiać spektakularne widoki. instytucja Chef oferuje smak dania małże, kalmary, ostrygi i krewetki. Dodatkowo, użytkownik może zamówić rybę, gotowane na parze, grillowane lub aromatyczne zioła.

I wreszcie, należy odwiedzić BeOpen! Bar. Wygodny taras jest umieszczony tak, że można cieszyć się spokojną Newy. Instytucja skupia się na kuchni europejskiej i oferuje smak największego koktajlu w mieście – polutoralitrovye „Mojito”. Zatem Petrovskaya Kosa, który karmić jakieś restauracje dla smakoszy, to centrum rozrywki i zabawy.

Inne atrakcje na Petrovskaya Spit

Petrovskaya Kosa znany wielu z powodu ogromnej liczby klubów jachtowych. Jest to miejsce bogate pozytywnej energii i adrenaliny. To jest bardzo łatwo znaleźć grę do swojego gustu. Prawie wszystkie miejsca są na zewnątrz, co dodatkowo przyciąga odwiedzających. Na przykład, w Petrovskaya Kosa, 9, jest wspaniała rzeka Yacht Club, które można odwiedzić każdego. Pomosty zaprojektowane przez ponad 350 statków i flotą ponad setki jachtów żaglowych.

Zalety Głównego Yacht Club

W popularnej Yacht Club zlokalizowany: Moorings, pochylni, dźwigi, warsztaty, parking, prysznice, kawiarnie, restauracje, lądowisko dla helikopterów, ciepłe i zimne pochylni (przeznaczone do przechowywania jachtów), pomieszczenia, sala konferencyjna, sklepy, firmy usługowe obszary na przyjęcia, uroczystości i wystaw. Jest to najlepszy Petersburgu Yacht Club (Petrovskaya Kosa), które organizują imprezy, festiwale, koncerty. Obecnie zajmuje 12 hektarów ziemi.

Klubowe imprezy na rożnie

Petrovskaya pluć dość rozpowszechnioną formą rozrywki jest clubbing. Wspaniałe miejsce na świeżym powietrzu można zwiedzać w dowolnym miesiącu sezonu letniego. Liczne restauracje, kluby, place zabaw oferują zorganizować hałaśliwe i świąteczną imprezę. Zatem instytucja „lato” oferuje muzykę na żywo, DJ-ów z wydajnością i patrzeć na dziewczyny taniec go-go. Ponadto, w wielu szkołach są wyposażone w parkiecie, organizować pokazy i zapewnić gościom okazję śpiewać w karaoke lub przeczytać ciekawe czasopisma.

możliwość odwiedzających

W wielu restauracjach, goście są uprawnieni do wzięcia udziału w ceremonii herbaty, służy na ruszcie lub grillu, na spacer na molo, podziwiając wspaniałe krajobrazy i korzystać z usług o personelu anglojęzycznych. Każda instytucja stara się stworzyć jak najlepsze warunki dla klientów rozrywka – lokalny i zwiedzanie. Ponadto goście mają możliwość zamówić oryginalne ciasto, fajki i spróbować niezapomnianych deserów. Ale najważniejsze – to cieszyć się piękne krajobrazy i historię środowiska, oddychać pełną piersią świeżym powietrzem i podziwiać zachód słońca odbite w wodzie.