632 Shares 7017 views

Benicio del Toro (Benicio del Toro): filmografia i życie osobiste aktora

Benicio del Toro uosabia wizerunek człowieka, który jest najbardziej atrakcyjny dla żeńskiej połowy ludzkości. Był nie kanoniczny, przystojny, a jego wygląd – dalekie od ideału piękna. Ale charyzmatyczny Benicio i prawdziwe, nie indukowane połysk męskiej seksualności czynią go jednym z najbardziej atrakcyjnych raz ostatni męscy aktorzy.


To jest zawsze ciekawe do oglądania filmów z Benicio del Toro. Filmy z tym utalentowanym aktorem trzymał widzów w napięciu do samego końca. Play lub niestandardowy wygląd tego powód – to nie jest tak ważne, ale działa bardzo niewiele osób jest obojętny.

dzieciństwo

Imię i nazwisko aktora – Benicio del Toro Sánchez (Benicio del Toro Sanchez). Urodził się w pięknym mieście San Juan. Jest stolicą Puerto Rico, wyspa-państwo znajduje się w Morzu Karaibskim. Miasto – jedna z najstarszych osad w Europie, a wyspa została odkryta przez Krzysztofa Kolumba. W tym tropikalnym nadmorskiej miejscowości, prawnik rodzinny 19 lutego 1967 i urodził Benicio del Toro, filmografię, które w przyszłości będą uzupełniane każdego roku nowych i ciekawych prac.

Po śmierci matki Benicio wyjechał do Ameryki. Tam mieszkał z rodziną w małym prowincjonalnym miasteczku. Za namową swojego ojca, udał się do college'u i studiował biznes. Jak później powiedział dziennikarzom aktor zupełnie przez przypadek w uczelni uczestniczących w kursie w działaniu. Zrobiono to tylko z powodów egoistycznych – Musiałem dostać pewną liczbę godzin szkolenia i nie jest zbyt trudne. Jeszcze starszy brat młodego mężczyzny zalecane, aby przejść do aktorów Benicio. Ale on wziął tę ofertę jako żart. Prawdopodobnie Gustavo (brat aktora) już zauważyłem pewne zdolności twórczych.

„Ktoś inny będzie musiał stać się”

Te słowa Benicio del Toro powiedział w wywiadzie, pytany jak stał się aktorem.

W kolegium Benicio szybko zrezygnował, próbowałem na studia w Nowym Jorku Szkoły Sztuki Dramatycznej, ale tam też nie wyszło. Następnie udał się do Los Angeles, gdzie kilka lat doświadczenia w prywatnych mentorów dla teatralnej umiejętności. Pierwsza rola odgrywana przez Benicio w 1987 roku, była dość skromna. To był epizod w „Miami Vice”, to popularny serial telewizyjny.

Ulubiony film aktor z jego udziałem – "Shorty. – a big shot" W nim wreszcie rolę ze słowami, a nawet szczekanie. Dla aktora, ten film był początkiem kariery w filmach.

Prawie 10 lat aktor wystąpił w rolach drugoplanowych. Większość z nich ochroniarze, gangsterzy, baronów narkotykowych oraz inne osoby karne. 1998 ostatecznie przynosi mu rolę w kultowym filmie „parano Las Vegas” i sukces po wydaniu filmu. Teraz Benicio aktywnie usuwany z najlepszych reżyserów w Hollywood iw towarzystwie legendy i gwiazdy amerykańskiego kina.

W złoczyńców dodawanie i przestępców ról, aktor i mieć dramatyczne role. Benicio Del Toro, którego filmografia uzupełnione w 2010 roku thriller "The Wolfman", pięknie grał jej głównego bohatera – wilkołaka. Jest to ciekawy remake filmu 1941 roku. Choć obraz był witany przez krytyków powolny fanów podziemnych stało się bardzo popularne. W nim aktor zagrał dobrego faceta, który po ugryzieniu przez wilkołaka staje się tematem zła.

Aktor uważa, że Hollywood nie docenia potworów i złoczyńców w filmie. Chociaż kiedyś powiedział, że chce zagrać w komedii romantycznej, ale rola w takich filmach nie oferują go.

„Oscar” w uznaniu talentu

Ktoś może powiedzieć, że najbardziej pożądana nagroda każdy aktor – „Oscar” – nie zawsze podane targi. Rzeczywiście, wiele wspaniałych aktorów i aktorek wciąż nie otrzymali prestiżową statuetkę, choć dawno uznana i kochana przez publiczność. W pewnym sensie nagroda loterii – masz szczęście, czy nie. Ktoś jest w towarzystwie zbyt potężne gwiazdy w kategorii, ktoś grał w złym filmie. Benicio del Toro jest w tym sensie szczęście. Grali rolę w „Traffic” dał mu w 2001 roku długo oczekiwany nagrodę.

Oprócz „Oscar” aktor jeszcze mnóstwo innych nagród. On szczególnie docenia nagrodę w Cannes za bardzo sprytnie zagrał wizerunkiem Che.

Twórcze życie w kinie teraz!

Liczba filmów z aktorem wyraźnie mówi o skuteczności i trafności Benicio del Toro. Filmografia to genialny aktor ma teraz około 40 obrazów, a to jest dopiero w połowie swojej kariery. W roku jest zazwyczaj usuwany w jednym obrazie, ale zawsze jest poważne, skomplikowane prace. 2014 i 2015 zapowiada się najbardziej owocne dla aktora. W tym czasie planowane jest 6 filmów z jego udziałem, z których 3 del Toro już usunięte.

Benicio Del Toro: osobiste życie aktora

Nadzwyczajne charyzma i wygranej uśmiech, wraz ze słynnym ukosa spojrzenie może wyjaśnić wielki sukces Benicio w najpiękniejszych kobiet w Hollywood. Ci, którzy spotkali go osobiście, jako jeden zauważyć niezwykłą powagę i seksowny aktor. Nie jest zaskakujące, że ani Chiara Mastroianni, ani Valeria Golino (z nią zajmował aż 4 lata) lub Alicia Silverstone nie mógł się oprzeć swój urok. Ale teraz trzymać Benicio del Toro obok nieudanej jeden. Prasa wszystkie nadzieje, że pewnego dnia zostanie on ustatkować i nabywają rodziny. Ale aktor po prostu się śmieje, w odpowiedzi na pytania dotyczące małżeństwa i otwarcie powiedział, że grono biegają rodzeństwa domu i żona w kuchni – to nie jest dla niego.

Nawet narodziny córki w 2011 roku nie dokonała del Toro poślubić matkę, aktorka Kimberly Stewart. Chociaż jak ojciec, nie jest źle. Benicio del Toro (fot aktora potwierdzić) na długie spacery z dzieckiem.

Hobby

Na światowej sławy aktor ma swoje bałwany. To bokser Muhammad Ali, którego podziwiał w młodości, a artyści Endi Uorhol i Pablo Picasso, powodując dziś głęboki szacunek.

Dwa ulubiony aktor hobby w wolnym czasie – to rysowanie i fotografowanie. Cóż, kreatywna osoba Benicio nie chce godzić się na pracę w filmie. Ponadto, jako dziecko uwielbiał koszykówkę, a te dni często grać z przyjaciółmi. On też kocha muzykę, która pomaga zachować spokój i dostroić się do tej roli.