451 Shares 9609 views

"Steer" ZIL 2013 – Co nowego?

„Steer” ZIL 5301 – przedstawiciel małych ciężarówek w Rosji. Pierwszy egzemplarz „Bychkova” z linii montażowej w 1996 roku. Od tego czasu fabryka Lichaczew stopniowej poprawie tego modelu i co roku produkuje się coraz więcej nowych modyfikacji. Cóż, zobaczmy, jakie aktualizacje są zainteresowane, „Bychkov” w 2013 roku.

projekt

Pojazd zewnętrznie ZIL 5301 teraz wygląda tak:

Na pierwszy rzut oka, zmiany te nie mogą być jednak zauważyć, jeśli przyjrzeć się bliżej, ZIL z nowego roku wchodzi w innej formie. Pierwszy remont dotknął przód, gdzie w rzeczywistości, wszystkie innowacje i powyżej. Został on przebudowany kratkę. I, co najciekawsze, to nie było zmieniane ze względu na fakt, że projekt out ZIL jest nieaktualna, ale dlatego, że pod maską jest umieszczona nad silnikiem wymiarowej (zostanie omówiony w dalszej części artykułu). Krata została przesunięta do przodu o 35 mm, a teraz jest to trochę powyżej zderzaka. Zapewnia trzy otwory z dwoma szerokimi żebrami swobodną przepływu powietrza w chłodnicy. Zderzak jest teraz pomalowane w kolorze nadwozia i posiada parę przybyszów protivotumanok. Odstęp między kratą i zderzakiem znacznie wzrosła. Zmieniłem trochę i kaptur – zmieniły swoje żebra lokalizacji. Pod światła wiązki głównej umieścić małe kierunkowskazy. Ogólnie rzecz biorąc, konstrukcja samochodu nie jest zadowalająca, jednak w porównaniu z importowanych modeli lekkich pojazdów użytkowych, w nowym „byk” ZIL za swoim czasie przez siedem lat.

salon

Wewnątrz inżynierów postanowiła nie zmieniać niczego. Kierowca spełnia wszystkie te same dvuhspitsevaya „obwarzanek” i pomalowane na czarny mat wstawki na panelu przednim. Wystrój jest bardzo spartańskie. Jeśli jego francuskie odpowiedniki nawet wyposażone w asystentów elektronicznych, nie wspominając posiadacza, „byk” ZIL o luksusie nawet nie marzył.

FUNKCJE (ZIL „Bull” w 2013 roku) i projektowanie

W przeważającej części, zmiany dotknęły te części, które nie są widoczne z zewnątrz. Przede wszystkim zauważmy, aktualizacje do podwozia. Niedawno całkowicie przeprojektowane zawieszenie przednie. Teraz jest umieszczony malolistovye resory paraboliczne. amortyzatory zostały wzmocnione, a tylny stabilizator usuwane. Te aktualizacje nie tylko zmniejszenie masy własnej danego pojazdu, ale także stało się łatwiejsze. Wraz z usunięciem stabilizatora do uproszczenia i naprawa zawieszenia, odpowiednio, koszty pracy spadły również.

Szczególną uwagę należy zwrócić na „Bull” model ZIŁ 5301VE. Teraz, jak tu stosowane zespołu silnikowego nowy silnik wysokoprężny D-Mińsk 245.9E3-720 zdolności produkcyjnej 136 koni mechanicznych. Ta maszyna jest w pełni zgodne z normami EURO środowiska 3. Ponadto w zamontowanym systemie pojazdu i nowych hamulców sprzęgłowych.

Car "Bull" ZIL: cena

Spike w kosztach producenta nie. Teraz cena ZIL samochodowym 5301 wynosi około 1 miliona rubli, a także kilka lat temu.