555 Shares 3563 views

Rury – sernik dla dzieci i dorosłych.

Jaki jest rurka, albo sanki sernik.

Rury lub sernik – balon wypełniony powietrzem i umieszczona w szczególnym przypadku mrozoodpornego i odpornego na wstrząsy o fał. Rury po raz pierwszy pojawił się w Ameryce, gdzie są one bardzo sprytnie bezpiecznik na rzekach. Używamy tego urządzenia do wbijania ze śniegiem lub stokach wzgórz, rurek, które przewiduje wyciągi. Nazywają je inaczej: nadmuchiwane sanki, snowtubing, sanki, pączki, bułeczki i sernik na nartach. Rurka jest uważane za bardziej nowoczesny sanki, ale jeśli spojrzeć na historię, możemy przypomnieć, że podobne urządzenia już kiedyś. W latach powojennych, dzieci, których ojcowie byli kierowcy, jazda na zawyżonych kamer samochodowych. W rzeczywistości, obecnie sanki sernik – aparat z samochodu, ale ukryte pod osłoną powleczonego PVC tkaniny. Dla wygody dołączone do nich i uchwyt paska holowniczą.


Jego popularność rurek sernik zasługują które mają długi sezon na nartach. Są doskonałe nawet ślizgać się cienką warstwą śniegu, a nie trzeba czekać na opadami śniegu jeździć na roller coaster. rury ciężkich pozwala jeździć jako dziecko, co robią z entuzjazmem i dorosłych, którzy pragną uczestniczyć w zabawie. U dzieci, istnieją dwa modele klamek i dorosłych – cztery, co jest wygodne do jazdy na nartach razem. Sernik znalazła zastosowanie w lecie, może być używany na wodzie, na przykład, pasek holowania przyczepy do łodzi.

bezpieczne sanki, a dzięki swojej niewielkiej wadze, wygodne do transportu. Zdemontowanego można łatwo dopasować do małej torby i zajmują tylko jedną półkę w szafie. Ich życie, pod warunkiem starannego działania i właściwego przechowywania, mogą być dość duże.

Gdzie jechać na Tybindze w Moskwie?

Nie wiem, jak zaskoczyć swoich dzieci, jakie gry oferują w zimie? Odpowiedź jest prosta: kupić sernik – nadmuchiwane sanki, i cała rodzina, aby przejść jeździć na roller coaster. W Tybindze nosisz nachylenie, obracając i skoki na każdym kopiec i kopca. W tym samym czasie można uzyskać wiele emocji, radości i pozytywnej energii i dobrego nastroju.

Snowtubing – zejście z ośnieżonych pagórków, znany był już na początku XIX wieku, ale potem z hydromasażem miał inny kształt. Ruch sań odbywa się za pomocą siły ciężkości, i szybkość zależy od siły tarcia. Zarządzane przez sernik kosztem przesuwając środek ciężkości spowodowaną zmianą pozycji ciała. Nowoczesne Tyub – koło gumowe z materiału o wysokiej wytrzymałości, a dolna część z tworzywa sztucznego.

Gdy sanki nabyte stoi następne pytanie – gdzie jeździć Tybindze i jak wybrać idealny wzgórze? Mając superskolzyaschee dolny, sernik osiąga prędkość 60-90 kilometrów na godzinę, to nachylenie jest wybrany z błędu nie większym niż 20 stopni. Ponieważ kontrola sanki jest tylko ze względu na tułowiu, zejście jest niemal niemożliwe do kontrolowania. Jazda na sernik, musimy pamiętać, że wanna ma hamulców, dlatego wybierając się na wzgórze, należy zwrócić uwagę na to, co jest tam na końcu zejście jest wystarczająco dużo miejsca dla bezpiecznego hamowania. Lodowisko będzie otwarte do przeglądu i nie ma przeszkód, takich jak drzewa, rozdarcia, ostrych, wystających przedmiotów, głazów. pokrywa śnieżna może być zminimalizowane, gdyż dla takiej dużej warstwy śniegu tor nie jest wymagane.

Aby uczynić proces jazda bezpieczniejsza i bardziej komfortowa, na zboczu konstruowania specjalnej rurki utwór. Jest to koryto z małymi skokami, aby dać większe poczucie ostrości i slajdów na płaskiej powierzchni nie jest tak dużo zabawy. Zejście powinna wzrosnąć, i iść pod górę, ale nadal z saniami, nie jest bardzo wygodne, więc te utwory są wyposażone w windy.

Ale miejsce, gdzie jazda w Tybindze są małe dzieci, a wręcz przeciwnie, nie powinny mieć Kickers, ponieważ dziecko może wylecieć z saniami i doznają kontuzji. Stoki dla nich, aby wybrać bardziej sprawne i w ogóle nie nadaje się ekstremalne, preferując narciarskim, gdzie nawałnice i rzuca (śmiech i potem coraz adrenaliny).