315 Shares 2474 views

Dojenia urządzenie „Doyushka” – wydajność i komfort

Nawet ci, którzy nie posiadają krowę lub kozę, wiedzą, że zwierzęta te muszą być dojone, a każdy dzień. I zachować je w celu uzyskania mleka dla własnej rodziny lub na sprzedaż. Oczywiście, można to zrobić ręcznie, ale lepiej jest, aby zautomatyzować ten proces i uczynić to łatwe, wygodne i szybkie. W tym celu, dojarka „Doyushka” doskonały. Szczególnie istotne jest jego zakup dla tych, którzy nie mają zwierząt, ale kilka.


Pomocnik na farmie

Ci, którzy mają tam własną farmę, konieczne jest, aby zachować siłę do zdrowia był na tyle aby przekształcić wszystkie rzeczy na dzień. Dlatego lepiej jest skorzystać z nowych jednostek wytwórczych i ułatwić zadanie opieki nad zwierzętami. Dojenia urządzenie „Doyushka” niezawodny, ekonomiczny i łatwy w obsłudze i utrzymaniu. Dużym plusem jest to, że ma niski poziom hałasu, co jest bardzo wygodne dla zwierząt i ich właścicieli. Oprócz łatwego montażu z kauczuku silikonowego stosowanego w tym urządzeniu, nie powodują niedogodności dla krów i kóz. Ich właściciel może zobaczyć jak wygląda proces doju przez przezroczystą wkładkę.

bezpieczny mechanizm

Dojenia urządzenie „Doyushka” zwarty, ale bardzo wydajne. To pozwala na godziny, aby służyć 8-10 krów. Ponadto, będzie to trwać długo, gdyż wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Części stykające się z mlekiem, wykonane ze stali nierdzewnej zgodnego norm sanitarnych. Konstrukcja dojarki obejmuje:

  • silnik;
  • Tłok pompy próżniowej;
  • próżniowa;
  • reduktor;
  • bieg;
  • jedna rama podporowa;
  • mechanizm dojenia;
  • pojemniki do objętości mleka 22,6 litrów.

„Doyushka” dojarka. Instrukcje użytkowania

Aby uruchomić za pomocą tego urządzenia, konieczne jest, aby przygotować zwierzęcia. Ze względów higienicznych, mycia wymion z ciepłą wodą. Aby poprawić drenaż masaż sutków zwierzęcia, ściskając je 2-3 razy. Następnie sdoit trochę mleka w specjalnie przygotowanego pojemnika. Teraz można podłączyć urządzenie do dojenia „Doyushka”. Aby to zrobić, stań z boku zwierzęcia. Z jednej strony ma slubber rur próżniowych i metalu rozgałęźnika do góry. Okulary wiszące w dół, należy je umieścić na sutki, jeden po drugim.

Aby utrzymać próżnię wewnątrz rury ze szkła dociska ją S odkształceniom podczas zakładania. Jest to bardzo ważne dla jakości udoju. Obserwowanie procesu przez przezroczyste płytki. Gdy skończysz, kliknij na slubber poprawić dodaivanie. Aby uniknąć obrażeń sutków, przytrzymaj slubber jednej strony, a z drugiej strony, aby zresetować próżnię poprzez poluzowanie jego kontrolą. Powieś dojarki na haku znajduje się w obiekcie. Teraz wlać mleko w puszce. Cały proces trwa około 5-6 minut. Następnie przenieść urządzenie do następnego zwierzęcia. W tym celu jest on wyposażony w duże koła.

higieniczna konserwacja

Aby oczyścić roślin dojenia należy najpierw przemywa się czystą wodą, a następnie zanurzone w wiadrze z gorącą wodą i włączyć pompę próżniową. Można użyć płynnego środka dezynfekującego. Konieczne jest również, aby dokładnie przepłukać przewody i puszki. Raz w tygodniu, usuń slubber, puszkę, zestaw szklanek i myć dokładnie je oczyścić.

„Doyushka” dojarka. opinie

Ci, którzy już korzystał z tego urządzenia, w pośpiechu, aby udostępnić swoje opinie. Pozytywne reakcje zaznaczył swoją niezawodność, jakość wykonania. Ludzie lubią również wysoką wydajność, jest szczególnie idealny dla tych, którzy zachowują małe gospodarstwa. Istnieją także negatywne opinie. Ktoś w ruchu zatkane węże. Dla innych, jest głośno. Inni uważają, że jest zbyt trudne do rąk kobiecych.

Niemniej jednak, dojarka „Doyushka” – wynik jakości produkcji krajowej. Należy pamiętać, że dla kóz, krów i klaczy opracowano różne modyfikacje, które są dostosowane do tego zwierzęcia. A także producent produkuje model „tandem”, przeznaczone do dojenia krów dwa w tym samym czasie.