480 Shares 2595 views

Jak w domu do czyszczenia zamszu sztuczne światło

Jak w domu do czyszczenia zamszu? Teraz rozumiemy. Po pierwsze, musimy pamiętać, że zamszu – ulubiony materiał dla wielu kobiet. Z niego wykonane są ubrania, buty, rękawice. Różni się ona od innych rodzajów materiałów tak, że górna część jej jedwabiste i miękkie. Zamsz, jak również skóra ma swoje plusy i minusy. Jeśli mówimy o negatywnych aspektów tego materiału jest fakt, że zabrudzi. Dlatego jest jak każda inna rzecz, konieczne jest, aby umieścić w porządku.

mokro

Niektórzy ludzie są bardzo dręczy pytanie, jak w domu do czyszczenia zamszu. Przyjrzymy się kilku rodzajów czyszczenia. To jest suche i mokre. Ale należy pamiętać, że pierwszy typ czyszczenia nie oznacza duże pranie.

Jeśli po prostu umyć zamszu rzeczy, to można o nim zapomnieć. Ponieważ można ją zepsuć. Jak w domu do czyszczenia zamszu, jeśli umył go, dostał trudne? Najlepszym sposobem, aby jakoś go uratować – jest, aby rozciągnąć powierzchni palcami. Co jeszcze można zrobić z skóry zamszowej? Jak w domu do czyszczenia zamszu? Na przykład, rękawice do mycia ubrania i umyć ręce, jeśli starannie wymyte ręce. Naturalne zamszu zmywalny wodą z mydłem i korzystnie nie zimnej wody gospodarczej. W tym przypadku konieczne jest spłukać ciepłą wodą, tak aby nie zepsuć skórę i nie dostać Utwardzony materiał. Aby nie stać się szorstka powierzchnia, namaść go z roztworem gliceryny.

Światło zamszu i czyszczenia na sucho

Lekka zamszowa zepsute znacznie więcej niż ciemne. Jak wiecie, pozbyć się brudu trudniejsze. Jak czyścić zamsz światło w domu? Najpewniejszą drogą – jest pralnia chemiczna. Po pierwsze, można spróbować gumki do zamszu, ale jeśli nie, to jest możliwe i łatwe w szkole. Jeśli powłoka jest miękka i delikatna, jest to najłatwiejszy do czyszczenia pianki detergentu. Resztki piany powinna czyścić suchą ściereczką, a nie zapomnij, że trzeba myć wzdłuż stosu. Po oczyszczeniu, muszą mieć pewność, aby wysuszyć i równomiernie rozprowadzić.

Smar plamy na zamszu

Jak czyścić zamsz światło w domu na tłustych plam? Aby pomóc w tym przypadku może być zwykła skrobia. Posypać nich tłustych plam i pozostawić na pół godziny. Następnie resztki szczotką z włókien powinny zostać usunięte. Można nawet mieszać skrobię z solami zapachu i nanosi na plamy i pozostawić do wyschnięcia, a następnie przejść szczotki.

Czyste od brudu

Jak w domu do czyszczenia zabrudzeń z zamszu? Możliwe jest użycie specjalnych środków do oczyszczania cieczy lub aerozolu, brud jest znikomy. I jeśli ciężkie zanieczyszczenie najlepiej stosuje się roztwór składający się z mleka odtłuszczonego i amoniaku. Takie rozwiązanie jest zwilżona czystą tkaniną a następnie wytarto zamszu. Po skóry czysty nasączone chusteczki wacikiem wody.

sztuczny materiał

Nie każdy może kupić produkt z naturalnego zamszu. Najczęściej używanym materiałem ręką człowieka. Jak czyścić faux zamszu w domu? Pamiętaj, że w celu usunięcia plam na sztucznej produktu najlepiej jest użyć pralni chemicznej. Można zastosować terpentyny. Jedynie należy oczyszczać, lub amoniaku, rozcieńcza się wodą i mydłem. Możliwe jest również, w niektórych przypadkach, aby użyć zmywacza do paznokci. Świeże plamy pochodzące z użyciem skrobi lub kaszy manny. Dobry, czysty faux zamszowy odkurzacz parowy. Bierze się szarpie, czyści brud i usuwa zapachy.

czysty kożuch

Wiele z nich kożuch zamszu, często się brudzą. Trzymać coś takiego jest trudne do utrzymania w czystości. Dlatego jesteśmy bardzo zainteresowani tym, jak do czyszczenia zamszu w domu (kożuch). Przed czyszczeniem kożuchu, trzeba dowiedzieć się, co to jest, co jej twarz. Jeśli jest pokryta cienką welur, wymaga czyszczenia na sucho. Aby to zrobić, to najlepiej, aby wysuszyć kożuch. Następnie trzeba rozłożyć na płaskiej powierzchni, aby brudne miejsca bardziej widoczne, należy wypełnić skrobi lub kaszy manny. Bardziej brudne miejsca, takie jak rękawy, kołnierz, starają się oczyścić gąbkę lub szczotkę do specjalnego zamszu. Oczywiście, jeśli kożuch w strasznym stanie, cały but nie pasuje, to najlepiej skonsultować się ze specjalistą.

Jeśli pojawi się lekki brud, skręcić w prawo i jesteś czysty, nie podbiec do strasznego stanu. Spróbuj wyczyścić suchą skorupą, będzie kruszyć, ale nie zwracają uwagi. Jeśli brud jest świeży chleb szybko wyczyścić całą powierzchnię. Mokro czyszczenia powłok stosowanych w przypadku, gdy sprawa ma specjalną powłokę na wierzchu. kożuchy dla takiej opieki – przyjemność. mogą być one natychmiast po zakażeniu wilgotną ściereczką albo amoniak, rozcieńczono wodą i szamponu. Po przetwarzanie wymagane do wycierania na sucho materiał i powiesić do wyschnięcia w postaci rozszerzonej. Należy pamiętać, że kożuch nie można suszyć suszarki lub zawiesić w pobliżu grzejnika. Wszystko to może zepsuć coś, a raczej jego osnowę.

wniosek

Teraz wiemy, jak do czyszczenia zamszu w domu. Teraz wszystko jedno, podsumujmy. Należy pamiętać, zamsz nie lubi wilgoci. Ponieważ absorbuje wodę i w ten sposób znacznie pęcznieje i staje się sztywna w stanie suchym. W związku z tym, należy w stosunku do jej czyszczenia na sucho. Po przejęciu elementów zamszowych, należy trzymać go i wybierz najlepszy rozpylonej wody odstraszający. Mógł zachować rzeczy przed wilgocią i zanieczyszczeniami. A potem, kiedy nadejdzie czas, aby oczyścić, to będzie łatwiej przeprowadzić ją. Zamszowe torby można czyścić twardą szczotką, a następnie zastosować kremowy glicerynę i namaścić nie zmoknąć. I buty Przed przystąpieniem do czyszczenia, należy dokładnie wysuszyć. W tym celu wszelkich starań rzeczy zmięty papier. Potrzeba dobrego wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Dopiero po buty wyschnięciu przetrzeć je z amoniakiem, a następnie czystą suchą szczotką.