80 Shares 7925 views

Jeśli istnieje raj na ziemi, nazwę go Kostaryki!

Zbliżając się, że nadszedł czas, aby ferii zimowych i wakacji, a dziś trzeba myśleć o planowaniu wakacji. Jak spojrzeć na coś, iść do nieba! Zmień szary obraz okna do zamieszek jasnych kolorach, niezwykłych dźwięków i pysznym smakiem! Wystarczy, aby wędrować na ponurej Europie lub gorącego Egiptu, tym razem naprawdę niezapomnianą podróż swojego życia!


Aby nie być rozproszony przez małe rzeczy w ramach przygotowań do podróży, zostawić całą organizację http://www.calypso-tr.com/kosta-rika/tury/. Są one w jak najkrótszym czasie będą zaangażowani w otworze wizy, rezerwacji biletów lotniczych i organizacji transferu.

Dlaczego warto odwiedzić ten raj na ziemi, i to, co przyciąga ogromną liczbę turystów każdego roku?

Kostaryka to mały kraj w Ameryce Środkowej, gdzie linie brzegowe są myte przez ciepłych wodach Pacyfiku i Morza Karaibskiego. W wyniku procesów góra budowlanych w całym kraju dotrzeć do pasma górskie z kilkoma aktywnymi wulkanami (Arenal, Irazú), ich podejść i zobaczyć ich wielkość można, korzystając z usług doświadczonych przewodników.

Dwie duże rzeki (the Pacuare Reventazon) i po prostu idealne do raftingu i kajakarstwa. Miłośnicy ekstremalnych sportów wodnych mają również niepowtarzalną okazję być w tej kolebce surfingu i nurkowania, przechodząc do bezludnej wyspy Cocos (znajduje się 550 km. Od zachodniego wybrzeża). Piękno i dziewictwo wyspy zachwyci Cię swoim niepowtarzalnym naturalnej scenerii.

Jeśli wolisz bardziej bierny wypoczynek, to powinno się odwiedzić wiele parków narodowych (28% powierzchni kraju okupowanym przez obszary chronione), która otworzy Ci piękno jaskiń, wodospadów i dolin rzecznych. Na terytorium (La Amistad) parków żyć i rozwijać różnorodne flory i fauny. Fani rybołówstwa morskiego pozostanie w dzikiej radości, jak w pełni wyposażoną transportu morskiego, mogą udać się na połów ryb takich jak pstrąg tęczowy, Marlin, dorado, tuńczyka.

Kuchnia miejscowa zadowoli cię z naturalnych, świeżych produktów i pikantnych sosów. Pamiętaj, aby spróbować narodowych casados naczynia (danie z ryżu i fasoli do dań mięsnych). I, oczywiście, najbardziej znany kostarykański kawy można zakochać się w sobie na zawsze.

Aby zapoznać się z kulturą mieszkańców udać się do stolicy San Jose, gdzie można doświadczyć pełnej smak Costa Ricans.

Jeśli planujesz wesele lub „miesiąc miodowy” w najbliższej przyszłości, nie ma lepszego miejsca niż ośrodka Kostaryki nie znajdziesz! Szerokie piaszczystych plaż można stworzyć atmosferę prawdziwego romansu i miłości!

Podsumowując, możemy z całą pewnością powiedzieć, że urlop o każdej porze roku będzie niezwykle elegancki. A ludzie o różnych zainteresowaniach i stylu życia można znaleźć w Kostaryka coś tylko dla siebie, to należy pamiętać, że w przyszłości przez wiele lat, a może być i będzie najbardziej żywe wspomnienia na całe życie!