337 Shares 7726 views

SS-cream ("Mary Kay"): opinie, opis, skład

Krem tonalny jest jednym z najważniejszych elementów torby kosmetycznej każdej nowoczesnej kobiety. Zgadzam się, czasami jest tak nieprzyjemne, aby zobaczyć na twarzy dodatkową krosteczkę lub torby pod twoimi oczami … I jak dobrze, że prawie wszystkie niedociągnięcia można usunąć tylko z podstawą tonalną i poprawkami!

Patrząc na różnorodność tonalnych podstaw w sklepach kosmetycznych, nie można uświadomić sobie, że łatwo jest natknąć się na produkty o niskiej jakości. Jest niezwykle ważne i na tyle twarde, aby wybrać krem odpowiedni dla Twojego typu i odcienia skóry, tak aby nie spłynął, nie wyróżnia pomarańczowych plam na twarzy i nie powoduje reakcji alergicznych. Jeśli nadal szukasz "swojego" fundamentu, zwróć uwagę na produkty firmy "Mary Kay".

Firma "Mary Kay" zawsze była znana z jakości kosmetyków, a krem SS, o którym ten artykuł – nie jest wyjątkiem.

SS-cream ("Mary Kay"): opis

Przyjrzyjmy się bliżej jednym z produktów tej firmy.

SS-cream ("Mary Kay"), recenzje, które mówią same za siebie, dziś jest bardzo popularną formą tonalną, która pasuje do niemal każdej dziewczyny. To nowe generacje produktów , których właściwości mogą zachwycać nawet sensacyjny krem VV, który przez tak długi okres był na szczycie popularności.

Ten produkt po prostu nie zwraca się do języka tonalnego, ponieważ SS-cream jest czymś innym. Jest to mieszanka troski o oblicze twarzy i tonalnej. Łączy wszystkie zalety pierwszego i drugiego. SS jest skrótem angielskiego korekty kolorów, co oznacza "korektę kolorów" w języku rosyjskim. Pomimo faktu, że kolekcja zawiera tylko trzy odcienie produktu: lekkie, średnio jasne i średnio ciemne, doskonale sprawdza się na jakiejkolwiek skórze i jakby dostosowała się do twojej indywidualnej cerze.

Krem "Mary Kay" na twarz nabiera odcienia skóry, nawilża i jednocześnie nie daje połysku, który tak denerwuje kobiety. Nawet do końca dnia wynik wygląda tak samo jak po aplikacji, który może pochwalić się tylko niewielką liczbą istniejących podstaw tonalnych.

Inną zaletą SS-cream przed zwykłą podstawą tonalną – nie zatyka porów, nie wydobywa zmarszczek i jest w zasadzie prawie niewidoczna na twarzy w każdym świetle.

SS-cream ("Mary Kay"): kompozycja

Krem zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15, który pomaga skórze uniknąć uszkodzenia promieniami słonecznymi. Jego formuła zawiera również witaminę E i ekstrakt z silimaryny, dzięki czemu krem SS może wywierać negatywny wpływ na środowisko na minimalną powierzchnię.

Produkt zawiera również glukozyd askorbylu i niacynamid, który odświeża skórę i sprawia, że staje się gładsza. Ponadto SS-cream pomaga walczyć z trądzikiem, ponieważ zawiera niewielką ilość wyciągu z wierzby wierzby, który zawiera naturalny kwas salicylowy.

Produkt nie zawiera dodatków tłuszczowych i jest niezobowiązujący.

Zastosowanie

Produkt może być używany nie tylko jako podstawa tonalna, ale także jako prosty środek nawilżający, co jest dodatkowym plusem. Stanie się również idealną bazą dla każdego fundamentu lub koncentratu.

Jeśli chcesz ukryć wady twarzy, zastosuj niewielką ilość leku na wyciągnięcie ręki i równomiernie rozprowadzaj go okrągłym ruchem.

Jeśli chcesz po prostu nawilżyć skórę, zastosuj ją jako zwykły środek nawilżający.

Może być również stosowany na szyi, wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniu.

Ocena klienta

Pomimo wysokiej ceny, produkt ten jest bardzo popularny wśród kobiet w każdym wieku. I rzeczywiście, jego jakość przekracza wszelkie oczekiwania, a nie za to pieniądze nie szkodzi.

Overseas SS-cream ("Mary Kay") otrzymała tylko dobre recenzje. Ponad połowa badanych dziewczyn odpowiedziała pozytywnie na ten produkt. Tylko niektórzy nie lubili, głównie ze względu na jego koszt (około 25 dolarów za granicę lub 920 rubli w Rosji), lub ponieważ nie całkowicie maskuje wszystkie niedociągnięcia, to jest nie ma bardzo wyraźnych plam lub wyprysków do nich Pokryjesz bez pomocy specjalnych konsillerów lub ołówków-proofreaders. W Rosji dziewczynki również pozytywnie oceniają ten produkt.

Jeśli nie wiesz, czy kupić krem SS ("Mary Kay"), opinie na ten temat pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Plusy i minusy tego produktu

SS-cream ma wiele zalet, zacznijmy od nich:

– nadaje się do dowolnej cerze, nie zwija się, nie pozostawia pomarańczowych plam, na twarzy jest praktycznie niewidoczny;

– trwały efekt, nie świeci, nie emituje porów i zmarszczek, wygładza cerę;

– zawiera naturalny kwas salicylowy, wysusza trądzik;

– SPF 15 chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych;

– może być stosowany jako środek nawilżający i jako podstawa do podbudowy pod makijaż.

Wady tego produktu są praktycznie żadne:

– Wysoki koszt;

– Nie można pokryć bardzo poważnych niedociągnięć osoby.

Jak widać, SS-cream ("Mary Kay"), opinie kupujących o których są w większości pozytywne, warto kupić. Ale aby rozwiązać, jak zawsze, tylko ty. Być może jest to produkt, który będzie Twoim ulubionym.