805 Shares 3759 views

Jak zrobić pociągu tryby „Maynkraft” i bez

Wielkość świata „Maynkraft” całkowicie zależy od Twojego wyboru. Podczas tworzenia gry, ty decydujesz, czy chcesz grać na małej mapie, albo trzeba bardziej poważne wyzwanie. Ale jeśli zdecydujesz mapa większy, wtedy nie należy się spodziewać, że wszyscy z was będą mieli łatwe i gładkie. Terytorium, oczywiście, będzie musiał zbadać i zrobić to na piechotę znudzi się bardzo szybko. Więc trzeba wymyślać nowe sposoby poruszania się, a wśród nich jeden z najbardziej wygodne jest kolej. Oczywiście, nie będzie w stanie położyć płótno po mapie bez badane, ale z pomocą kolei, można połączyć dwa odległe od siebie miejsca, aby być między nimi szybkie wiadomość. Aby to zrobić, trzeba będzie nauczyć się jak pociąg „Maynkraft”, a także kilka innych szczegółów umiejętności kolejowego.


Koleje w grze

Tutaj jesteś wolny, aby spreparować torów kolejowych w dowolnej ilości, i położył go na dowolnej płaskiej powierzchni. Zanim więc do czynienia z jak zrobić pociąg „Maynkraft” trzeba utorować drogę. Jak wspomniano wcześniej, odkrywać nieznane terytorium w pociągu nie działa, bo trzeba najpierw odwiedzić konkretnego obszaru, a następnie, aby utorować go w kolei. W ten sposób można połączyć punkty kluczowe, aby szybko podróżować między nimi lub przemycić zasobów. Spreparowane szyny może być bardzo prosty – producenci zaledwie szesnaście bloków tkaniny trzeba będzie tylko sześć żelazne pręty i jedną laskę. Kiedy masz dużo szyn zacząć układać je następnie uruchomić na nich swoje pociągi. Więc kiedy masz już swoje sieci, która łączy Cię do wybranego miejsca między sobą i mogą nauczyć się jak pociąg „Maynkraft”.

Wózek + piekarnik = pociąg

Jeśli nie chcesz, aby dodać do gry szereg zmian, nadal można zbudować własny pociąg. Oczywiście, że nie będzie wyglądać nie jest bardzo realistyczny, ale ich funkcje zostaną przeprowadzone na „doskonałe”. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak trenować „Maynkraft” bez użycia modyfikacji, będziesz pierwszy zostały spreparowane sobie kilka wózki. Że są one kluczowym elementem pociągów w grze, więc szybko dostać się do pracy. Dokonywanie wózki nie wymaga ograniczonych zasobów, ale każdy trzeba wydać zaledwie pięć żelazne pręty. Więc proszę z tym produktem, ponieważ jest to najważniejszy w branży kolejowej. Kiedy trzeba być wózek, weź inny i piekarnik – tego samego, w którym są przetopione materiały. Przy łączeniu piekarnik z wózkiem masz siłę napędową w swoim składzie. Kiedy spalamy węgiel lub inne materiały palne w piekarniku na kółkach, wózek ruszy. Ale to tylko lokomotywa. Co z pracownikami? Nadszedł czas, aby nauczyć się „Maynkraft”, aby pociąg wózków.

Skład na odwrót

W przeciwieństwie do rzeczywistości, w której lokomotywa jechała przed składzie dla ciągnąc wagon, w grze, wszystko jest inaczej. Jeśli chcesz dowiedzieć się , jak „Maynkraft” make pociąg bez modów, to trzeba pogodzić się z faktem, że wózek między wami rzucać w nie zadziała. Więc musimy wymyślić i sprawiają, że silnik nie jest ciągnięcie i pchanie. Umieścić wózek z pieca do końca kompozycji, a przed jej wózka Marshalla, w którym zasoby lub planuje wysyłać ten sam charakter. Naładować piec na opał i ruszaj w drogę, ale po prostu pamiętać, że im większy ciężar ładunku, tym więcej paliwa potrzeba. Dlatego prawidłowo liczyć podaż węgla do składu nie zatrzymał się w połowie drogi, a przed dotarciem do miejsca przeznaczenia.

Ale niektórzy ludzie prosić, na przykład, w jaki sposób „Maynkraft” do pociągu, który wszystkie przerwy. Jak wspomniano wcześniej, podstawowe materiały i możliwość gry dają jedynie pozory kolei. Zanurzyć głębiej w tej dziedzinie, trzeba będzie specjalną modę.

Instalacja modów w pociągach

Istnieje specjalna modyfikacja, która dodaje do gry pociągów, lokomotyw, wagonów i szyn. To się nazywa Traincraft, można go pobrać w sieci, więc może warto zdywersyfikować swój przemysł kolejowy w dowolnym momencie. Wystarczy tylko ustawić Minecraft Forge, aby spalić dodatek do pociągów. Należy jednak pamiętać, że dodaje do gry tylko technika. Porusza również na standardowych szynach. Ale można pobrać i modyfikować, który poszerzy gamę torów kolejowych.

Różnorodność sprzętu kolejowego

Jeśli zdecydujesz się Traincraft instalację, a następnie musisz się pełnoprawnym stacji kolejowej. Wśród lokomotyw znajdziesz lokomotywy z automatycznych ofert, diesel i nawet elektryczny. Poza tym, ten mod dodaje ogromną liczbę samochodów, które są podzielone na pasażerów, ładunku drewna, cieczy i wielu innych.