414 Shares 7551 views

Portfel dla dziewcząt szkół podstawowych: zrobić samemu

Nowoczesna edukacja nie polega tyle na rozwoju nowych umiejętności i nauczenie się samodzielnego rozwoju indywidualnego ucznia, zachęcając do jego realizacji, działań twórczych związanych z badaniami naukowymi. Jednym z przejawów takiej stymulacji jest niedawno wprowadzony tradycję, aby utworzyć portfel dla każdego ucznia. Niektórzy nauczyciele przedszkola, pracuje w ścisłym kontakcie ze szkoły, zaczynają realizować tę pracę z rodzicami dzieci grup przygotowawczych. Cóż, w pierwszym gatunku przed niemal każda rodzina przed zadaniem stworzenia portfela do szkoły podstawowej. Dla dziewczynek i chłopców, którzy rozpoczynają szkolenie, chcesz stworzyć blog, raport na temat sukcesów i osiągnięć, w tym informacje na temat różnych dziedzinach życia.

Jest to trudne do wykonania portfel dla dziewcząt?

Uważa się, że jeśli chłopiec może użyć prostego teczkę jako pamiętnika osiągnięć portfela dziewcząt powinno być coś nadprzyrodzonego. W rzeczywistości, nie ma dużej różnicy: dzieci obu płci potrzebują kolorowy album, który chcesz zobaczyć siebie i pokazać innym.

Cechy portfel dla dziewczynek

Portfel dla dziewcząt często wykonywany w tradycyjnej „dziewczęcy” różowym lub fioletowym, ale będzie wyglądał oryginalny album, inny kolor, jeśli nie kolorowe, w którym każda sekcja jest urządzony w innym stylu. Co dekoracje użyć, wyobraźnia wierszu dzieci, i jak to zrobić – szybkość rodzicielskiej. Baby-first-równiarka daleki od interesów przedszkola, więc ich ulubionych kreskówek i bajek znaki mogą żyć na łamach portfela dla dziewcząt szkoły podstawowej. Bardzo oryginalne arkusze wygląd, zdobione w technice scrapbookingu, ale to zajmie czasu, cierpliwości i specjalnego papieru do niej.

Dla zapracowanych rodziców, jest całkowity koszt w momencie możliwość korzystania z gotowych szablonów dla portfela szkole podstawowej (dla dziewcząt), gdzie jest to konieczne tylko napisać odpowiedzi na pytania i zdjęć pasty.

Ogólny schemat portfela

Portfel składa się z arkusza okładki ze zdjęciem uczennica, spisu treści i dzieli się na trzy części, z których pierwsza zawiera informacje o studenta, w drugim – kompilacja dowody swoich osiągnięć podczas treningu, a trzeci – zbiór prac twórczych. Z tym ostatnim jest jasne – dyplomy, certyfikaty i listy uznania, jak również rysunki, fotografie i wyroby o pracach dzieci są po prostu umieszczone w plikach i są umieszczane w folderze (jest to bardziej wygodne w użyciu duży, z pierścieniami) Jest to stworzenie pierwszego wymaga najwięcej pracy. Zawiera on listę nazwisk (dekodowanie, wartość), rodzinny (ze zdjęciami), rodzinnym, przyjaciół, hobby, szkole, przedmiotów szkolnych i ukochanego nauczyciela, jak również dane adresowe do rysunku trasy z domu do szkoły (specjalne zainteresowanie jest najbardziej niebezpieczny to sposób, koncentrując swoją uwagę na dziecko). Także to będzie interesujące, aby takie piękne szczegóły, takie jak kontur lub odcisk dłoni dzieci, autoportret, i inne.

Dlaczego to wszystko konieczne

Wielu rodziców nie ma entuzjazmu do idei nauczycieli, ale na próżno. Czas i wysiłek poświęcony na stworzenie portfela szybko i całkowicie spłacić. Po pierwsze, całkowita aktywność dziecka i rodzice bardzo się je zamknąć, ponieważ nie każda rodzina postanowiła regularnie komunikować się dla przyjemności, więcej czasu poświęca się na innych rzeczach, bardziej „ważne” i „użyteczny” i rozmawiać z dziećmi pozostać na później. A kiedy to „później” pochodzi? Nie wiadomo … A tak w rodzinie nie jest aktem współtworzenia, w którym rodzice przekonaj się, czy są oni świadomi zainteresowań i hobby swego dziecka, jego przyjaciół, sytuacji w klasie i innych aspektów życia. Pomoc w tworzeniu i dekorowanie album daje mama lub tata dodatkowy bonus, dziecko zaczyna jeszcze bardziej dumny z nich, tak zręczny i utalentowany, organ starszych członków rodziny rośnie. Okazuje się, że wszystkie zwycięzców!