694 Shares 4400 views

Krawcowe władca wielofunkcyjny: do cięcia nowy i korekta gotowych produktów

Jeśli wolisz, aby zbudować lub edytować gotowe wzory na własną rękę, to pewnie zauważył, że czasami trudno jest wywnioskować linia armhole okrągłe rękawy, szyi lub ukształtowanych części strony bez dalszych edycji na papierze lub szmatki. Unikać regulacja jest wspomagany przez dwa czynniki – doświadczenie i wygodny szablon. A jeśli doświadczenie jest wpisany wraz z upływem czasu, jest to wygodne, aby dostosować lineup będzie cennym atutem nie tylko dla początkujących.

Co jest uniwersalnym krzywa?

Dla poprawnego konstruowania wzorców stosowanych różnych narzędzi, w tym zakrzywionej linii, aby pomóc zbudować krzywe schludne – okrągłe rękawy, armhole, dekolt w kształcie części i rzutki. Możesz kupić komplet – na linii dla każdego węzła. I może być ograniczone do jednego zakupu.

Wzornik cięcie krawiec wielofunkcyjny jest linia plastikowy do kąta prostego i więcej zakrzywionymi bokami i wycięć. Można powiedzieć, że jest to kwadrat o przeciwprostokątnej krzywej. Ponadto otwory służą do łatwego znakowania pętle, przycisków i nacięciami, aby wyrównać wyciętych elementów. Dobrze otworu zaokrąglone ułatwia krzywych eliminacji.

Przezroczysty plastik pozwala zobaczyć linie na papierze i szybko dostosować rysunek. Gęstość materiałów jest to, że można użyć wałka lub nóż stacjonarną do wyci części wzory ograniczając jego ruch na rysunku.

Jak korzystać z uniwersalnego narzędzia?

Załóżmy, że masz już zakupione linijka wielofunkcyjnego cięcia krawcowe. Jak prawidłowo korzystać z wszystkich przewidzianych w nim funkcje – jedną z głównych kwestii, jako nabycie nie jest tanie, i nie chce go pylilos w momencie, kiedy z rąk próbując doprowadzić linię różnych węzłów, a następnie w prawo w układzie gotowy wyciąć.

Należy zwrócić uwagę na wewnętrzne otwory, mają zaokrąglony bok i jak do budowy wspólnych siedzących spodnie produkty okrągłe tuleje dzieci, pach i części O kształtach.

Kiedy zaokrąglania rzutki Talieva, zmiana wzorców poszerzone spodnie, a także sprawne wycofanie dolnej linii będzie przydatna linii „przeciwprostokątnej”. Gładkie krzywizny pomaga zapobiec powstawaniu zbyt ostrych występów na wyrobu tkaniny.

W ten sposób można zastosować krawcowe linijka Wielofunkcyjne cięcia tkaniny i projektowania gładkie linie na rysunku papieru.

Ciekawe dodatki

Zdarza się również, że rysunek jest zbudowany prawidłowo, wzór odpowiada iloczynowi planowanej, ale podczas montażu pierwotnie planowane linie kredowe są usuwane. Szczególnie często zdarza się w poszczególnych krawiectwa, gdy konieczne jest przeprowadzenie wstępnego montażu.

Aby określić lokalizację dekoracyjnych detali i przycisków na wzór trochę, trzeba odpowiednio przenieść je na tkaninie. I to też może pomóc krawcowe linijki urządzenie wielofunkcyjne. Do cięcia tkanki, jeśli go nie używam, bo bastings pętle układ korekcji elementów dekoracyjnych, narzędzie to dosłownie niezastąpioną. Linia ta pozwoli skrócić czas oznakowanie i zrobić nacięcia idealnie gładka. Pomoże to uniknąć małżeństwa na gotowym produkcie i zmniejszyć możliwość przedłużenia części wykonanych z „ruchomym” tkanki.

Nie mniej przydatna jest linijka wielofunkcyjny cięcia części półka krawcowe kiedy pancerz Tuck przeniesiony do armhole. W tym przypadku nieprawidłowe linia gięcia może powodować nadmierne naprężenie na poziomie środka piersi. Wygładzanie krawędzi szczegółów na stronie ręcznie jest praktycznie niemożliwe, a przewidziane w sartorial zakrętach linii bezcenne odkrycie.

Reasumując

Należy pamiętać, że właściwe wykorzystanie narzędzi uniwersalnych jest nie tylko wielokrotnie skraca czas utworzenia gotowego produktu, ale także zwiększa swój poziom umiejętności.