718 Shares 1051 views

Najlepsze gry Stealth gra akcji na PC

W branży gier , istnieje kilka gatunków, a każdy z nich ma swoje wielbicieli. W tym krótkim przeglądzie, będziemy rozmawiać o takich kategoriach Stealth-action. Te gry są w większości przypadków do gatunku FPS, ale jednocześnie mają swoje własne cechy w przejściu.


W przeciwieństwie do gier „Stealth akcja”

Jak sama nazwa wskazuje, w tym gatunku scalić dwie kategorie: kolorowe i spektakularne „działanie” niewidzialną „ukrycia”. Dzięki tej grze bierze pewną atmosferę i przygoda chwyta cię za sekundę. Więc co to za gra, „Stealth-action” różnią się od zwykłych strzelanek? Odpowiedź jest prosta – przejście. Jeśli strzelec trzeba szybko poruszać się po mapie i zabić wrogów zmierzających strzałów, gra z tego gatunku będzie wymagać zupełnie różnych umiejętności.

Dla pomyślnego zakończenia zadań, które muszą być w stanie ukryć i spokojnie poruszać się po miejscach, a także w jaki sposób „ciszej” do zabijania przeciwników, a czasami nawet uniknąć kontaktu z wrogiem. W tym celu każda taka gra posiada specjalny system schronów, co pozwala ukryć przed wszystkimi oczami. Ponadto, przejście ma kilka opcji, co jest bardzo miłe większość graczy, ponieważ takie niuanse dają poczucie wolności wyboru.

Najlepsze skradanka akcji na PC

Aby rozpocząć swoją znajomość z lepszych gier lubi z klasyki gatunku – Metal Gear Solid serii. Pierwsza część o przygodach tajnego agenta Solid Snake, opublikowanym w 1998 roku, był protoplastą tej kategorii. I możemy powiedzieć bez wątpienia, że ta gra i rozpoczęła gatunku stealth działania. Obecnie istnieje już wiele części Metal Gear Solid. Więc można czytać całą historię przygód nieustraszonego agenta.

Splinter Cell

Kolejna zasada grze ukrycia działania, których nie można ominąć ich uwagę – to przygody nieustraszonego szpiega Sam Fisher walki z terroryzmem. W Splinter Cell trzeba wykazać swoje umiejętności, aby przejść niezauważone w misji ukrycia i umiejętności.

Przygotuj się do zwiedzania lokalizacje w poszukiwaniu ustronnych zakątkach, z którego można wykonać silent kill. Pierwsza część została wydana w 2002 roku iw krótkim czasie zyskał ogromną popularność. Oczywiście, sukces nie pozostają niezauważone, a dziś mamy serię gier z serii.

złodziej

Jeśli przeanalizować najlepsze gry stealth-shooter na PC, nie można obejść ich uwagę, a seria o przygodach złodziej Garrett. Złodziej łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy tego gatunku: konieczność zachowania tajemnicy, aby uniknąć zabójstwa i wiele możliwości podjęcia. produkuje również wrażenie „wirtualnej inteligencji”, Managing przeciwników.

Ponadto, świat gry, mieszczącą Bliski zmienność nastrojów, szalonych elementów i fantazji stimpanka, urzeka pierwszej sekundy. Obecnie istnieją już cztery gry z tej serii, a każdy z nich zajmował w tym czasie na szczyt list przebojów gier.

Dishonored

Ta gra przed wydaniem wywołał sensację, ponieważ atmosfernost było zauważalne nawet w przyczepach. Pojawienie się hańbą spowodował spore zamieszanie w branży gier, ponieważ projekty te nie są dostępne z czasów złodzieja. Oszałamiająca fabuła, wybór fragmentu, w którym ostateczne i ponury, ale intrygujące dekoracje miasta Danuoll, magia i broń – wszystko wykonane Dishonored najlepsza gra w gatunku stealth-action w ostatnich latach.

W każdym miejscu i misji nie jest jednym ze sposobów, w którym bohater może przejść, umożliwiając swobodę działania w tej przygodzie bierze na niespotykaną dotąd skalę. Po tym wszystkim, nikt tu nie będzie prowadzić cię za rękę i przewodników po tej samej trajektorii. Ponadto na skradania i zabójstwo zależy od zakończenia gry, co daje jeszcze więcej uroku przygody.

wynajęty morderca

O przygodach łysego zabójcy nie zna człowieka, z dala od gier komputerowych. Pierwsza część przygód zabójcy powrócił w 2002 roku i od razu stał się absolutnym hitem. I istnieje wiele powodów, bo to symulator zabójca był standard Games Gatunek „ukryciu”. W historii, trzeba wyeliminować cel, a istnieje wiele możliwości. Twój bohater może przejść grę spokojnie, a nawet ubierać się w ubrania ofiar, aby odwrócić podejrzenia. Albo można zrobić przejście w „Rambo” przeciwników niszczących styl lewych i prawych – jak syta.

Obecnie istnieje już siedem serii tej gry, aw następnym, 2017 roku, planowane jest wydanie nowej części. Ponadto działka o przygodzie z filmem zabójca został stworzony, który przyniósł więcej chwały tej franczyzy.

Jeszcze kilka odsłon

Mówiąc o skradanka działania, nie wspominając już dobrze znane projekty, takie jak Deus Ex, Styks, Sniper Elite III, Manhunt i serii o przygodach gier zamachowców. Wszystkie z nich zasługują na uwagę i pochwałę. Ponadto, dobrze zaprojektowane gry Stealth-działania i mają takie projekty głośnych jak Alien: Izolacja i Metro: Last Light. Więc jeśli chcesz zapoznać się z tego gatunku, a potem po prostu wybrać jedną z nich i sprawdzić swoje siły i wytrzymałości.