95 Shares 8491 views

Jak sprzedać konto Steam w nowoczesnych warunkach

Sprzedaż kont – jest to jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy w nowoczesnym hazardu. Podniecenie – jedna z cech właściwych dla każdego gracza. I kolejny bardzo ważny punkt: większość ludzi chce mieć dużo i najlepiej natychmiast. W związku z tym poczekać, stopniowo zwiększając swój poziom w danej grze, nikt nie chce. Wiele osób uważa, że lepiej jest po prostu zapłacić pieniądze i po prostu to, co wielu dotrzeć przez długi czas i ciężkiej pracy. Zobaczmy, w jaki sposób można zarobić na sprzedaży kont. Jedną z propozycji może wyglądać następująco:


Ale zanim zorientować się, jak sprzedawać kont Steam, zobaczmy co parowa i dlaczego musisz posiadać konto w tym systemie.

Co to jest usługa Steam?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto zwrócić uwagę na historię rozprzestrzeniania się technologii gier komputerowych. Pod koniec ubiegłego wieku zaczynają pojawiać się pierwsze programy komputerowe do gier. Jak była ich dystrybucja? Na początku były one sprzedawane w licencjonowanych kaset lub dyskietek o różnych stopniach ochrony przed fałszowaniem. Wtedy przychodzą do zastąpienia licencjonowanego DVD-CD lub płyt. Stopień ochrony był znacznie bardziej skomplikowany: zacznij używać różnych sztuczek, takie jak hologram. Ale nawet taki krok nie mógł pomóc, firmy produkujące oprogramowanie, aby bronić praw autorskich i kradzież kwitła programy gry.

W 2002 roku, firma ogłasza zaworu i zaczyna rozpowszechniać usługę o nazwie Steam. Istotą służby wchodzili: pakiet instalacyjny oprogramowania do gier jest w bezpłatnej dystrybucji. Ale aby aktywować to było potrzebne parowe-klucze dla każdej z gier komputerowych, które są dystrybuowane przez firmę. Jednakże, aby móc korzystać z tej usługi, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Steam. Oznacza to, że aby mieć konto Steam. Po rejestracji, powstaje wiele pytanie: jak kupić lub sprzedać konto Steam.

Zakup konta Steam

Zwykle użytkownik usług parowa ma wiele kont w każdej z gier wydanych przez Valve. Najczęściej, to gra CS lub jak często nazywa się to graczom „Contra”. Ale dlaczego pojawia się pytanie, w jaki sposób sprzedać konta Steam? Fakt, że oficjalna relacja z tej samej początkowej „Contra” jest wart dużo pieniędzy, to z jednej strony, az drugiej – wszystkie przywileje w tej grze można uzyskać wykonując pewną liczbę zadań z pozytywną oceną.

Tak więc, aby promować swoje konto, trzeba czasu i pieniędzy, jako dodatkowe bronie i sprzęt nie są dystrybuowane bezpłatnie. Ponieważ gracze (szczególnie dla początkujących) starają się kupić od razu promowane konta. Jednak niektórzy gracze, promować swoje konto, gotów sprzedać go i rozpocząć nowy spin. Że mają pytanie: jak sprzedawać kont Steam – jak sam system nie przewiduje rozliczeń odsprzedaży.

Gdzie można sprzedać swoje konto Steam?

Jak wiadomo, jedną z zasad rynkowych jest postulat, że popyt jest podaż. Dlatego też, gdy nie są skłonni do zakupu konta, natychmiast dostępne i chętny, aby go sprzedać. Ale ponieważ większość sprzedaży prowadzonych przez Internet, istnieje wiele specjalistycznych stron internetowych, gdzie można sprzedać konto Steam. Ale ważne jest, aby być bardzo ostrożnym. Dlaczego? Wśród porządnych graczy, którzy są skłonni do handlu, nie tylko finansowe, ale również ze sprzętu i broni do prowadzenia gier komputerowych, nie zawsze są ludzie gotowi przejąć pieniędzy innych ludzi w sposób oszukańczy. Dlatego przy podejmowaniu decyzji, jak sprzedać Steama kont, ważne jest, aby rozważyć sprzedaż papieru wartościowego.

Jak chronić się przed oszustwami przy zakupie i sprzedaży konta?

Kwestia gdzie sprzedać bezpieczeństwo konta Steam jest istotne, jako tych, którzy chcą dostać pieniądze za nic jest wiele. Wybór strony internetowej, która będzie sprzedawać swoje konto, ważne jest, aby dowiedzieć się, jak ustanowić bezpieczne rachunki kupna i sprzedaży. Największym wyzwaniem jest, gdy gracz stara się szybko sprzedać konto Steam. Ważne jest, aby pamiętać, że tylko sprzedane konta swobodne. konto wiązanie odbywa się przez liczbę odtwarzacza lub telefonu. Ale uwolnienia telefon, gracz ryzykuje utratę konta. Dlatego ważne jest, aby wybrać stronę, która jest w stanie chronić się ze sprzedawcą od oszustów.