439 Shares 974 views

Jak zorganizować loterię dla jubileuszy komiks?

Najczęściej na rocznicę ktoś z członków rodziny rozpocząć przygotowania z wyprzedzeniem. Przemyślany program wybrać strój, wybierany jest menu. Wiele osób uważa, że najważniejsze – do paszy i wody dla gości. Wtedy będą pamiętać, że wakacje na długi czas. To nie jest tak. W rzeczywistości, rozrywka jest ważniejsze! Jednym z najlepszych sposobów rozbawić gości – Loteria (komiks). Na ich rocznice mogą być ustawione dość łatwo! Lawinę emocji – gwarantowane.

Faza przygotowawcza

Najpierw trzeba zdecydować, jakie będą nagrody w loterii: materialne i niematerialne. Pierwszym zadaniem jest wykonać coś z miękkich zabawek, a kończąc wierszy i piosenek. Można, oczywiście, i „mix” prezentu. Po losowaniu – Komiks. Na jubileuszy jest to szczególnie ważne, ponieważ najważniejsze – dobry nastrój. Ważne jest, aby pamiętać, że liczba nagród powinna być wystarczająca (a nawet z marginesem), tak aby każdy mógł wziąć udział w losowaniu.

Co powinien prezenterem?

„Domowe” jubileusz loterii komiks tak dobrze, że pośrednik może robić, co mu się podoba: improwizować, żart, śpiewać i tańczyć. Ale najpierw trzeba wybrać temat loterii. I na tej podstawie budować swój wizerunek. Całkiem ciekawy pomysł – aby zorganizować wieczór magii. W związku z tym konieczne będzie ubierać się w strój wróżki lub kreatora. Na pewno przydatny magiczna różdżka. Nie kolidują z spiczastym kapeluszu i płaszczu. I można dostać magiczną książkę (chociaż to nie jest magia, ale skrypt ma być napisane jest całkiem możliwe!). I można iść inną drogą i stać się wiodącym loterii telewizyjnych. Potem trzeba będzie strój wieczorowy (wiodący-pani) lub garnitur / smoking / kombinezon (wiodący-man).

Następnie musisz zdecydować, jak narysować odbędzie. Jest to ważna część wakacji! Loteria humorystyczny dla jubileuszy mogą być realizowane w następujący sposób:

  1. Ołów posiadający „Tsvetik-semitsvetik” (liczba płatków można zwiększyć). wskazuje gość płatek odrywa go od dołu i czyta, że wygrał.
  2. W rękach mistrza – kule, w których nazwa nuta nagrody. Aby dowiedzieć się, że jest teraz własnością gościa, konieczne jest przebicie piłki!
  3. Ołów trzymający kilku nici o różnych kolorach, które są splecione, na przykład w plecionki. Każdy gość wybiera kolor, potem pluć wspólnie łączone, a goście iść do „nici Ariadny” na końcu, które – dar.

To dlatego, że w loterii mogą odbywać się w rocznice komiksu!

Jak wybrać prezenty i jak dostarczyć zabawy?

Wybór upominki powinny być oparte na tym, co jest obchodzony w rocznicę. Na przykład, loterii żart w rocznicę męskiego kierowca może następować quizu. Prowadząc gość mówi, że staje się zwycięski samochód, który jak większość LECIA – musiał zgadywać jaki rodzaj znaku. W rezultacie, gość otrzyma miniatur Zgadnij samochód. Albo na przykład, gość jest prezentowany w postaci otwieracza klucza. Jeśli człowiek, który obchodzi jubileusz – rybak, goście mogą „wyłowić” nagrody z puli lub fontannę za pomocą wędki. I rozpoczęliśmy będzie wybór ryb: metal, szkło i inne.

Można dokonać nagroda stworzony klientowi, na przykład malowane pocztówki celebransa, zaśpiewał piosenkę i taniec ognisty taniec!

Powodzenia!