488 Shares 2999 views

Gra "League of Legends" – przewodnik. Cassiopeia: mocne i słabe strony.

W „League of Legends” ogromną liczbę znaków, które można łączyć różne role i wykonywać różne zadania. Jednak Cassiopeia nie stosuje się do nich. Jest to wielka „statek” i może wypchnąć mistrz wroga na linii, ale to, co może zrobić. Stripping drewna, Hanka, tankowanie – nie jest jego droga. Dzisiaj przynoszą krótki przewodnik Kasjopei, tak aby można było lepiej poznać jego funkcji.


umiejętności

Umiejętności charakteru – to co należy najpierw powiedzieć instrukcji. Cassiopeia posiada szereg przydatnych umiejętności zespołu, ale ich stosowanie wiąże się pewne trudności.

 • umiejętność pasywna „Wąż łaska” pozbawia cię możliwości noszenia butów, lecz daje cztery prędkości dla każdego poziomu. Przy pełnym rozwoju wyniósłby 72 prędkości. To przyspieszenie nie daje żadnego artefaktu.
 • Q – "Jad wybuch". Spada w określonym uszkodzeniem kałuża trucizna zadaje obszaru w ciągu trzech sekund. Jeżeli zdolność zranić mistrz wroga, Cassiopeia jest przyspieszone o 30% (poziom 1).
 • W – "Miasma". Wąż rozciąga się ruchem łukowym toksyczny obłok blokującą utrudnianie korzystania z umiejętności związanych z ruchem.
 • E – "Double Claw". Zadaje nieznaczne uszkodzenia i wzrasta, gdy celem jest pod działaniem trucizny. Także przywraca zdrowia podczas atakowania zatrutych celów. Jeżeli zdolność zabić cel, a następnie przywraca mana wydane.
 • R – "Kameńane look". Zadaje określony obszar. Jeśli bohaterowie wroga skręcić w kierunku Kasjopei, można uzyskać oszałamiający przez 2 sekundy, lub po prostu zwolnić.

Edukacja i prokast

Wielu graczy wolą zmienić kolejność umiejętności uczenia się, w zależności od linii, na której stoją. W rzeczywistości taka duża różnica. Grając na Kasjopei zawiera tylko dwa komponenty – maszyny do wykańczania ruchów i leczenie.

Opierając się na nich, na pierwszym poziomie musisz nauczyć się „wybuch”, aby ułatwić zastosowanie ogromne szkody do sługusów. Po tym można bezpiecznie umieścić wszystkie punkty w „kleszcze”. Rzucanie sługusów pod jadu i szukając ich szponów, nie zbawi tylko na mana, ale również być w stanie wyleczyć charakter.

Masywny zespół walczy – Twoim zadaniem jest, aby najpierw użyć trujący wybuch. Gdy dojdziesz przyspieszenie, spróbuj przebić się pośród wrogów i używać pilota. Niestety, po takim manewrze, jeśli twoi sojusznicy nie mają czasu, aby zabić wroga, a nie Cassiopeia lokator. Więc nie masz innej opcji: stoją za sojuszników, plując jadem i pokonać na rollback „kleszcze”. Ale ULT zarezerwowane dla krytycznym momencie uciec się lub naobort spowolnić wroga cofającą.

Runy i zaklęcia

Innym powodem, dzięki któremu można przyjść w poręcznym przewodniku. Cassiopeia – nie jest najbardziej popularną postacią i używać go częściej. Dlatego wzmacniacze wybór nie zawsze jest oczywiste. Jak każdy magik, potrzebuje mocy umiejętności, wszystkie rodzaje ochrony i magicznej penetracji.

Jak magii powinien koniecznie się „skok” jako bohatera nie jest dobre ucieczki. W „Ignition” nadaje się jako pomoc. Jeśli masz zamiar zerwać z Ostatecznego w tłum wrogów, lepiej jest wziąć „bariery” w celu zwiększenia ich ochrony.

talenty

Jest to więc kolejna pozycja, która mówi Hyde. Cassiopeia – typowy mag rzucający. Odpowiednio, i talenty powinny być dobrane całkiem zwyczajne. Zapoznaj się z „Witchcraft” w celu zwiększenia szkody, a następnie – „The przejaw słabości” Więc nadal będzie w stanie lepiej pomóc zespołowi. Następnie można podjąć „naturalny talent” i „prześladowcy”.

Następnie przejść do następnej kolumny. Ssać „okrucieństwo” i „Cache”. Następnie „Relentless”, „Dangerous Game”, „dokładność” i „Zakon Pana gromu”. Wszystko, co może podnieść trochę obrażenia umiejętności.

broń

Trudno znaleźć artefakty bohatera kiedy grasz trochę dla niego. Mamy nadzieję, że pomoże to w naszym przewodniku. Cassiopeia ma unikalną zdolność pasywną, ze względu na to, można po prostu zapomnieć o „buty”. Otwiera to dodatkowe gniazdo, w porównaniu z innymi postaciami.

Hyde na Kasjopei (Sezon 6) otwiera nowe możliwości dla graczy, dzięki zmianie umiejętności pasywnych. Na początku gry można wziąć standardowy zakup dla większości magów – „pierścień Doran,” zdrowie banku i oddziału. Ale w końcu trzeba będzie dużo opcji.

Pamiętaj, że trzeba zbierać artefakty na podstawie bieżącej sytuacji. Jeśli ciągle zabija – Rampy i ochronę zdrowia. W stabilnej gry, ma sens, aby zwiększyć obrażenia, bo nie zdarza się znacznie. Dajemy przykładową listę zalecanych artefaktów:

 • "GLP-800." Dobrze nadaje się ze względu na możliwość dodatkowego gojenia bohatera.
 • „Pracownicy archanioł” zapisuje many i zwiększa siłę ataku.
 • „Pustka Berło” przyczyni się do poprawy ochrony i ataku.
 • „Zabójczy Kapelusz Rabadona„skrajnie obraźliwe zwiększy swoje możliwości.
 • „Pracownicy z otchłani”, oprócz ataku i będzie przebić.
 • „Hourglass Zhoni” – atak i ochrona fizyczna w jednej butelce.
 • „Kryształowe Berło Riła” zwiększy swoje zdrowie i ataku.
 • "Torment Liandra". Podobnie jak w poprzednim przykładzie wykonania.
 • „Echo Lyudena” daje jeszcze większą prędkość.

To wszystko, co mogę powiedzieć instrukcji. Cassiopeia (Sezon 5) był raczej słaby charakter, więc nie wszyscy przyzwyczaili się do swoich zmienionych mechaniki, co oznacza, że przez długi czas będą uczyć się oprzeć go w walce.

Być albo nie być?

Teoria – to jest coś, na co zwykle buduje opis Hero (Cassiopeia) przewodnika. graczy gości i ich doświadczenie jest zazwyczaj różni się od proponowanych mechaników. Najwięcej użytkowników powiedzieć, że Cassiopeia – mistrz wystarczająco silne, zwłaszcza jeśli odebrać kilka zabójstw na początku gry. Wysoka prędkość, możliwość uzdrowienia i kontrole wroga pozwoli jej szybko zdobyć przewagę.

Jednocześnie jest to dość słaby przeciwko wroga DPS i musi być chroniony przez aliantów. Ponadto Cassiopeia jest bardzo podatny na gank ze względu na brak dobrych dróg ewakuacji.