95 Shares 5952 views

Pytanie do wszystkich: jak tańczyć na dyskotece?

Ruch do muzyki zawsze kochał ludzkość, czy kuli lub wieczorku, taniec w klubie sowieckiej ery disco lub nowoczesnym. Było, jest i będzie – poruszać się w rytm muzyki, jak niemal każdego. A jeśli ktoś mówi, że nie podoba mi się to, najprawdopodobniej, to jest po prostu związana, nieśmiały, konfliktów wewnętrznych. A może nie ma sentyment. W ogóle, taniec – to nie jest tylko ruch ciała, taniec – śpiew duszy do fizycznej manifestacji. Sędzia dla siebie, ponieważ każda muzyka wywołuje pewne emocje, często bardzo silny, i na dźwięk niej istnieje pragnienie, aby śpiewać, tańczyć, być szczęśliwy lub, wręcz przeciwnie, płacz, smutek, tęsknotę – to wszystko zależy od melodii.


A dzisiaj, jak zawsze, popularne dyskoteki. Zasadniczo, oczywiście, są młodzi ludzie spędzają czas, ale istnieje również wieczór „dla tych, którzy są nad …”. Ludzie chodzą do tańca dla wszystkich grup wiekowych i preferencji muzycznych, ale niewielu ludzi myśli, że tam też ma swoje zasady. Mimo, że nadal wiele pytanie przychodzi do głowy, jak tańczyć poprawnie w dyskotece, ale z wyjątkiem techniki tańca, jest też elementarne etykieta, a tylko małe niuanse, po której będzie znacząco rosnąć w oczach płci przeciwnej.

Jeśli mówimy o stronie technicznej tańca, istnieje kilka prostych zasad, które będą wyróżniać się z tłumu i nie wyglądać głupio. Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem – rejestr dla klas współczesnego tańca. Wybory tam, co do zasady, jest ogromna: byłoby to chęć i zgoda, i tylko można nauczyć się wszystkiego, do tego stopnia, jak się tańczy striptiz). Jednakże, jest to oddzielny problem, a teraz na dyskotekach. Przybywających po raz pierwszy na zajęciach tanecznych, aby rozpocząć, wybierz to, co uważasz za najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla tańczyć w dyskotece i rozwijać swoją elastyczność. Po przejściu z powrotem na miesiąc lub dwa, będziesz zaskoczony, jak wiele lepiej i zaczął więcej wdzięku ruch. A co najważniejsze, zdobędziesz umiejętności, które jest tu zatrzymać.

Nie ma czasu, możliwości, chęć iść do szkoły? Wtedy zaczynają się poprawić technikę. Jak tańczyć na dyskotece? Tak, że inni podziwiać swoją plastyczność! A jeśli mówiono na lekcjach tańca, że twoje ruchy są bezwartościowe, pluć na tych wrogów! Każdy może rozwijać, a w każdym kierunku. Najważniejszą rzeczą w tańcu – poczuj rytm i moje ciało. Taniec, tak że każdy ruch ciała przyniósł przyjemność. Nie wymyślać, jak powinno być – wszystko przyjdzie sama.

Aby nauczyć się tańczyć w dyskotece, najpierw dać upust swoim ciele. Kiedy nikt nie jest ranny, włącz muzykę lubisz i przenieść tak jak chcesz, przez jakiś czas. Najlepszy ze wszystkich – aż znudzi. Zrobić to kilka razy w tygodniu. Podczas finału przechodzą sztywność, zaczynają tańczyć nawet przed lustrem – oczywiście, to musi być wystarczająco duża. Pierwszy taniec swobodnie, nie kontrolując się. Pomoże to zauważy te braki, które muszą być usunięte. Określić, które ruch psuje ogólny obraz, a nie z nich korzystać. Ćwiczenia w lustrze w ogóle przydatne, pozwalają one spojrzeć na siebie z zewnątrz.

Ponadto, jak tańczyć w dyskotece, a nie być zbędny, a pamiętam, jak się zachować. I tu jest odpowiedni rodzaj etykiety, pomimo faktu, że w naszych czasach zapomniał znaczenia tego słowa. Być może, każdy wie, że popychanie, wymachując rękami i nogami na taniec jest bardzo nieprzyzwoite. Ale są też inne rzeczy. Jest to szczególnie prawdziwe jak tańczyć balladę. W powolnym kobiety tańca powinien poruszać się w rytm muzyki, a jednocześnie mocno opierając się na rękach mężczyzn. Nawet jeśli on tańczy obrzydliwe, a pani wyraźnie prowadzi taniec, konieczne jest, aby stworzyć wrażenie, że ten człowiek wysyła ją. Uwierz mi, ten pan jest doceniana.

Człowiek, z kolei, musi być silna – nawet w tańcu. Trzymać pani stanowczo, ale bez nadmiernej siły, żeby jej nie zranić. Wybór odległości przestrzegać zasady złotego środka – nie są daleko i nie blisko. Nie zrażony i wyobcowany, ale nie zabvayte że gorący uścisk zastosowanie jedynie w przypadku, gdy istnieje poważna przyczyna.

Jeśli zostaniesz zaproszony do tańca, nie boli odmowę. Odmowa będzie istotne tylko wówczas, gdy osoba zapraszająca cię nie po raz pierwszy. Zaprzeczając, wymyślić przyzwoitego wymówki. Jeśli twój partner cię nie lubi, to nie znaczy, że nie lubi drugiej – nie ma potrzeby, aby zepsuć człowiekowi samoocenę.

Wreszcie, spróbuj poczuć nastrój partnera do tańca za: on (lub ona) lubi, a czego nie. Nie bądź egoistą, to z pewnością będzie mile widziana!