807 Shares 9906 views

Pomysły na nowy rok. Tworzenie wakacje dla siebie

Co do zasady, każdy rok w grudniu spotyka nas w różny sposób. Czasami długo oczekiwany śnieg i szron, czasami ciężkie prysznice i ogromne kałuże, a czasem prawie wiosenne słońce. Ale być może nawet kaprysy pogody nie są w stanie zepsuć euforię podniesiony. Każdy z nas już oczekuje przyśpieszając swojego ulubionego dzieciństwa wakacje. Tak wiele rzeczy potrzebne do zrobienia!

Wszyscy chcemy, aby spędzić noc w oryginalnym, wypełniając ją niezapomnianych emocji i wspaniałych wspomnień dla wszystkich kolejnych 365 dni. I pomysły na Nowy Rok, co do zasady, nie musiał pan czekać! Nietypowe przysmaki, śmieszne kostiumy dla siebie i swoich bliskich, ozdobione płaskim musujące Lampki choinkowe, upominki.

Rozdział 1. Pomysły na Nowy Rok. Gdzie się udać?

Przede wszystkim zdecydować, gdzie iz kim chcesz się spotkać wakacje. W zaciszu domu? W hałaśliwym grupy przyjaciół? A może wycieczka Tylko z najbliższymi?

Nadal zdecydowaliśmy się pojechać na wycieczkę? Będzie to miało zająć wcześniej, jak Wycieczki w tych terminach wyprzedane jak ciepłe bułeczki w metrze. Jeśli nie zacząć martwić się w listopadzie, jest bardzo prawdopodobne ryzyko, że można zatrzymać się w domu, lub co gorsza, zepsuć swoje oczekiwania, nie będąc w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym środowisku, i absolutnie nie z tymi emocjami.

Najpopularniejsze trasy z sezonu:

  • Popularne kraje egzotyczne, takie jak Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Malediwy, Tajlandia.
  • Fantastyczny stary-Europa z zapachem Noworocznym igieł sosnowych, pierników, czekolady i grzanego wina.
  • Ski z zawrotnej narciarstwo zjazdowe, snowboard lub sanki z ośnieżonych gór.
  • wycieczki niestandardowe, które obejmują, na przykład w Chinach, Wietnamie i wycieczki krajów afrykańskich kontynencie.

Sekcja 2: Pomysły na nowy rok. W co się ubrać?

Być może nie jest tajemnicą, że ten urlop zimowy jest wymagane do spełnienia w czymś, co jest nie tylko piękna, ale również nowe. Jeśli możliwości finansowe pozwalają, kupić sukienkę lub garnitur, bardziej ekonomiczne rozwiązanie uważane zakupu bielizny, stylowy pasek, oryginalne peleryny na łopatkach, rajstop i skarpet dla kobiet dla mężczyzn.

Kolory, styl i design – to kwestia gustu, choć nie należy zapominać, że każdy rok odpowiadają ich kolory. Na przykład, w roku Węża, aby przyciągnąć szczęście mieliśmy się spotkać w czarnej sukni, bogato zdobione złotem lub biżuterii srebrnej. Ale w 2014 roku, spadnie na odpowiedni moment wszystkie odcienie niebieskiego i zielonego.

Kobiety powinni dbać o włosy, makijaż i manicure. Zapisywane na pana, na przykład, na początku miesiąca, można zabezpieczyć się od zgiełku i niepokoju przedświąteczny pośpiechu.

Sekcja 3: Pomysły prezentów na Nowy Rok. Zaskoczenie i zadowolić rodzinę?

Czy wiesz, że według statystyk, w naszym kraju jest zwyczajem, aby wydać ponad 500 mld rubli na zakup prezentów. Każdego roku! Ogromna ilość, prawda? Teraz wyobraź sobie, jaka część z całości zakupionego dyskretnie chowa się najdalszych zakątkach szafki, a nawet bezpośrednio do worków na śmieci, dobrze, najlepsze, starannie peredarivat.

prezent dla dziecka do wyboru w zasadzie jest prosta. Dlaczego? Ponieważ dzieci mają zwyczaj pisania listów do Mikołaja, a następnie poprosić go, aby powiedzieć rodzicom. Chociaż, oczywiście, dziecko może poprosić o coś z takich rzeczy, na przykład, prawdziwy pistolet z jądrami. W tym przypadku, podarować zabawki i dołącz do nas do odpowiedzi, twierdząc, że prawdziwe pistolety ciężki i nie zmieści się w oknie. Między innymi, chować się w domu wiele różnych drobnych prezentów oferując dziecko do gry i wykorzystując porady, instrukcje, aby znaleźć wszystkie ukryte. Dziecko będzie bardzo szczęśliwy!

Pomysły na Nowy Rok dla dorosłych wymyślić trochę trudniejsze, ale bardzo realne. Wszyscy jesteśmy dziećmi w sercu, a tym samym, kocham niespodzianek i prezentów ułożone pod choinką. Nie jest konieczne, aby przełamać tradycję. Dokonaj wyboru, zrób listę i przejdź do sklepu. Po przejęciu wszystkich niezbędnych, owiniętych przewijany i pudełek w kolorowym papierze, zachować listę prezentów, nie zostanie powtórzony w przyszłym roku.

Tu, być może, i wszystko. Jak wiecie, ta noc pod zegarem chiming wykonane wyrazić życzenie, które pochodzą prawda w bardzo niedalekiej przyszłości. W zależności od własnych marzeń cenionych pragnienia, a może z ważnych celów i pomysłów na Nowy Rok, każdy może mieć swoje własne. Ktoś próbuje znaleźć bratnią duszę, kogoś ważne, aby nadal rozwijać własną działalność gospodarczą, są tacy, którzy marzą o nowym domu lub samochodu. W ogóle, morze możliwości, trzeba tylko prawidłowo określić wyboru. I zrobić haczyk!