730 Shares 2050 views

Kilka pomysłów niż tartlets wypełniających

Jeśli obecnie przemyśleć świątecznym menu lub zrobić listę Smakołyki dla kolejnej formie bufetu, które są zbudowane z okazji jakiejś rocznicy lub zwykłym świętem rodzinnym, nie zapomnij podać przekąski na tartlet. Jeśli do tej pory nie zostało jeszcze wszczęte na użyteczność tych jadalnych płyt, radzimy, aby wysłuchać i przyjąć wszystkie pomysły, które będą oferowane do Ciebie.


Więc tartlets – jest jadalne kosze, tace, które są wypełnione różnego rodzaju wypełnień. Wygoda jest tartlet – a la carte. Jest to wygodne, aby służyć i jeść, i patrzeć tace z poczęstunkiem spektakularny, piękny, świąteczny.

Oprócz kwestii niż można napełnić tartlets, nikt nie powstaje, ponieważ opcji i pomysłów – masa. Tak więc, dla każdego wakacje wszyscy przygotować sałatki. Zazwyczaj albo rozłożone na dużym naczyniu sałatki lub podawane w salaterce i miski lodów. A co, jeśli kucharz sałatki tartaletki i umieszcza je na dużej tacy na stole! Pomysł jest doskonała. Ponadto, w ramach tej opcji porcji można dokładnie obliczyć, ile z tego, co jest konieczne do przygotowania, aby goście byli syci i szczęśliwi.

Co użycie tartaletki wygodne, opłacalne i estetycznie piękne, pewnie już zrealizowane. Jednak główne pytanie: jak wypełnić tartlets. Należy zauważyć, że nie każdy nadaje się do napełniania sałatki. Na przykład, „Olivier” sałatki z surimi, majonez, „A” wariacji „śledź pod płaszczem” wielkiego dla tartlets. Te nadzienia umiarkowanie soczyste i nie pozwoli tartaletki tracą chrupiącą konsystencję. Ale greckie sałatki lub warzywa pokrojone w żadnym przypadku nie będzie działać.

Mówiąc o tym, co do wypełnienia tarty, należy wiedzieć jedną regułę. Istnieje kilka opcji tartaletki. Tylko kilka gospodynie upiec własną rękę. Często nadal używane zakupione. Tak, nabyte jadalne talerze wafel bardzo szybko moczyć i nie tolerować sałatki z opatrunkami cieczy na bazie olejów roślinnych, sok z cytryny, sosów owocowych. Tartlets które są wypiekane w domu lub kruchego ciasta. – bardziej trwałe i wytrzymałe.

Myśląc nad tym, co do wypełnienia tarty, z wyjątkiem sałatki, nie zapomnij o przekąsek. Na przykład, przystawka „Goście» progowym startego sera topionego, czosnkiem i majonezem – idealne rozwiązanie. Ta przystawka jest bardzo ładny to będzie wyglądać w tartlet. Można również wewnątrz przekąsek umieścić niespodziankę – nakrętkę i posypać kokosem.

Dziś modne jest złożyć do stołu jaj wypoczynkowych: czerwony lub czarny. Ponadto jaja nie jest dostarczany w duecie z kanapki i jako starter siebie. Jest w Tartlet (tylko małych rozmiarów), zgodnie z zasadami tabeli ustawienie i powinien być podawany posiłek.

Nadal potrzebują pomysłów niż wypełnienie tarty? Następnie proponujemy kilka opcji gorących przekąsek. Na przykład, można upiec tartlet kurczaka z ananasem i serem. Danie jest gotowe do przebaczenia. Najpierw oddzielnie zaamarinovat kurczaka przypraw, po nim na patelni aż pięknym złotym kolorze. Następnie miesza się z drobno mielona ananasa sezonu albo majonez lub jogurt z surówką. Ponadto, to danie wypełnione tartaletki, obficie posypane serem na wierzchu i piec w piekarniku, aż chrupiące. To danie jest zdecydowanie spowodować wiele entuzjazmu i zatwierdzenia gości.

Innym rozwiązaniem niż wypełnienie tartlets możliwe. To julienne. Tak, ta konkretna potrawa, to zwykle pieczone i podawane w specjalnym garnku – cocotte. Jednak tartlets – również doskonałym rozwiązaniem do pieczenia i serwowania julienne. W skrócie, warto zorientować.

A w ogóle, aby wypełnić tartaletki może być cokolwiek. Tylko najlepsze eksperymenty przeprowadzone w przeddzień uroczystej preparatów i góry.