398 Shares 9093 views

Lek "Roaccutane". Instrukcje użytkowania


Lek „Roaccutane” instrukcja obsługi identyfikuje jako sposób na pozbycie się trądziku. Dostępne w owalnych leków nieprzezroczyste kapsułki barwione w kolorze brązowo-czerwony. On «ROA 10" powierzchnia napisem. Ich zawartość żółty jednorodnej zawiesiny.

Jedna kapsułka lek „(” Roaccutane instrukcja zawiera tę informację), dziesięć miligramów substancji czynnej – izotretynoinę. Te substancje pomocnicze obejmują olej z soi (soja), żółty wosk pszczeli, uwodorniony olej z nasion soi.

Powłoka składa się z żelatyny, hydrolizowaną skrobię ziemniaczaną, sorbitol, mannitol, glicerol, barwniki E172 i E171.

Środek farmaceutyczny „Roaccutane” Instrukcja informuje dostępny w opakowaniach po dziesięć. Sprzedaż przychodzi kartony, w których znajdują się trzy lub dziesięć pęcherze.

Substancja czynna leku jest stosowany do systemowego leczenia trądziku. W ciężkiej postaci trądziku aktywnego elementu hamuje aktywność gruczołów łojowych i zmniejsza ich wielkość. Wykazano również, że izotretynoina wywiera działanie przeciwzapalne na skórę.

Lek „Roaccutane” Przewodnik zawiera informacje, które wpływa na trądzik i przywrócić normalne funkcjonowanie różnicowania komórek. Zmniejsza to również sebum, przez co zmniejsza się ilość bakterii w ścieżce przepływu.

Lek stosowany w ciężkiej sferoidalnego trądzik torbielowaty (zlokalizowane głównie na ciele), nie podatnym na inne metody leczenia.

Przeciwwskazania dla stosowania środków uważa: nadwrażliwość na jego składniki, nadmiar witaminy A, nerki i / lub niewydolność wątroby, hiperlipidemia okresie piersią (okres leczenia zawieszenia laktacji). Ponadto lek „Roaccutane” nie powinny być podejmowane, gdy kobieta w wieku rozrodczym nie spełniają wymaganych środków antykoncepcyjnych.

Terapeutyczny „Roaccutane” (tabletki), przeznaczony do użytku wewnętrznego. Powinien on być stosowany w czasie jedzenia. Dzienna dawka leku jest pół miligrama na kilogram masy ciała pacjenta (co można przeprowadzać jeden lub więcej etapów w ciągu dnia).

Nie wcześniej niż jeden miesiąc jest zalecane, aby przejść się na wspieraniu objętość leku. Jest 0,1 miligrama na kilogram ciężaru ciała pacjenta dziennie.

Jedynie krótki czas może być stosowany we wspomnianych środkach maksymalną dawkę dzienną – 1 mg / kg.

Czas trwania zajęć terapeutycznych musi wynosić co najmniej szesnaście tygodni. Szczególnie podkreślić, że leczenie należy rozpoczynać się na drugim lub trzecim dniu w normalnym cyklu menstruacyjnym.

Jeśli to konieczne, powtórz kursy terapii zaleca się, aby odpocząć przez co najmniej dwa miesiące.

Przygotowanie „Roaccutane” (maść) powinna być stosowana raz dziennie na obszarach problemowych delikatny masaż. Procedura ta powinna być przeprowadzona w celu uzyskania pożądanego efektu regularnie przez cztery do sześciu tygodni.

Abstrakcyjne stwierdza, że, mając na rozpatrzenie narkotyków oraz witaminy A może spowodować nadmiar tego ostatniego. Należy również zachować szczególną ostrożność preparat „Roaccutane” dla osób cierpiących na depresję.

Podczas przyjmowania leku może rozwinąć spojówek, suchość błon śluzowych, anemia, zapalenie naczyń, neutropenia, zaćma, zmniejszając lub zwiększając poziom płytek krwi, nerek, układowego lub miejscowego zakażenia zanokcica, zapalenie skóry, nadmierne pocenie się, i inne efekty uboczne słuchu.