124 Shares 4292 views

ziemniak zrazy

Jak gotować ziemniaków zrazy? Głównym składnikiem potrawy – ziemniaki, które mają być dokładne, tłuczone ziemniaki zmieszane z mąką. Wypełnienie może być zarówno mięso i chude. Aby go przygotować, można użyć kurczak, wieprzowina, wołowina, ser, jajka, grzyby i więcej, w zależności od preferencji.


ziemniak zrazy

Przygotowanie nadzienia: drobno pokroić cebulę i smażyć patelni. Gotować 2 jajka, obrać i posiekać. Mix drobno posiekany koperek, cebulę i jajka do farszu. Sól to.

Przygotować ciasto: Ziemniaki ugotować w mundurkach kilogram. Oczyścić go ze skóry, mięso mielone. Do jazdy w jajku ziemniaczaną, dodać sól i 80 gramów mąki. Wszystko dokładnie wymieszać. W tabeli ciasta ziemniaczanego rozciągnąć małe kółka, w środku, umieszczono nadzienia. Zrazy krawędź ciemno, tak że szew pojawił się w środku. Ogrzać patelni. Zrazy ziemniaka narybku po obu stronach. Podawać z kwaśną śmietaną.

Zrazy ziemniaka z wieprzowiny

Obrać ziemniaki i gotować w osolonej wodzie przez funta. Odcedzić go, ziemniaki trochę wyschnięcia na małym ogniu, zacieru. Podgrzewania naczynie do 100 ml mleka i wykorzystaniu go do puree. Dodać 25 g masła. Puree powinien dostać grube. Gotować 100 g skręt wieprzowiny przez maszynkę do mięsa. Jasny, drobno posiekać i podsmażyć cebulę. Mieszać skręconych mięsnych, soli, przypraw i dodać małą bulionu. Gaszenia nadzienie 3 minuty, tak aby nie była sucha.

Weź puree stopniowo i ugniatać w granulki. W środkowym wypełnieniem rozprzestrzeniać. Krawędzie niewidomych i zamknąć farszu. Zrazy otrzymując wydłużony kształt walca w mące. Wstrząsnąć nadmiar mąki tak, że nie jest spalony. Podgrzania oleju roślinnego, oraz kolor (uczynić go bardziej nasycone) dodać małą kurkumę. Olej ten następnie odsączono w celu usunięcia osadu, mycia i PAN fry na zrazy barwnych oleju. Udekorować natką pietruszki.

Zrazy ziemniaczana z serem

Gotować 3 umyte, obrane ziemniaki. Drenażu. Doprawić solą, dodać kurkumę gruntowych i puree. Gdy ostygnie, umieścić 45 gramów mąki, jajka i dokładnie wymieszać.

Wcierać w drobnej tarce 120 g sera. Wymieszać z żółtkiem, ząbek czosnku zgnieciony i solą.

Posyp stół mąką i zrobić ciasto wykonane z ciasta ziemniaczanego. W każdym z nich umieścić nadzieniem serowym. Zamknij tortille tworząc zrazy. Szeroki nóż dać im gładszy kształt. Toczyć w mące i smażenie w oleju roślinnym. Posypać ziołami i tartym serem. Podawać z sosem grzybowym, kwaśną śmietaną lub majonezem.

Zrazy ziemniaczana z zielonej cebuli i jajkiem

Kilogram obranych ziemniaków, gotowane i mielone z mieszadłem. Termicznego 50 ml mleka i wlać do postaci puree. Dodać 60 g masła, soli, 60 g mąki wymieszać składniki.

120 g zielonej cebuli przemyto siekane, a następnie rozciera się z soli. Gotować 2 jajka na twardo. Zemleć i zmieszać je z cebuli 50 g ugotowanego ryżu.

Dokonaj ciasta ziemniaczanego kółeczka, umieścić je w środku farsz jajka cebula. Podłącz krawędź. Rolka w mące, usmażyć na oleju roślinnym.

Meatless ziemniaczana zrazy

Zagotować pół kilograma ziemniaków w mundurkach. Natychmiast rozgnieść na puree. 1 cebula drobno cięte, ruszt 1 marchew, smażyć na oleju roślinnym i dodać do ziemniaków. Posypać solą, pieprzem i ziołami. Włóż 100 g mąki i dokładnie wymieszać. Zwinąć ciasto w kiełbasą i pokroić na porcje.

Przygotowanie nadzienia: smażyć drobno posiekanej cebuli oraz 2 noszony na grubej tarce 2 marchwi. Wymieszać z 500 g gotowanych grzybów. Kilka minut stłumić dodanie pieprz, szczypiorek 2 i soli, a następnie miele się w mikserze.

Z każdej części ciasta zrobić naleśniki, w które wkłada się farsz. Postać zrazy zaschipnuv krawędzi i zamykania nadzienie. Zrazy rolka w mące i smażyć na patelni.