299 Shares 2279 views

Wszystko solą ziemi. Charakterystyka Koziorożca

Kozy, zwierzęta domowe mądry Saturn, rodzą się na styku starego i nowego roku. Należą one do okresu od 22 grudnia do 20 stycznia. Ich element – ziemia, ich kolor – brązowy, ich kamień – rubin.

Urodzone pod tym znakiem ludziom osiągnąć wiele w życiu. Wrodzony upór pozwala im się odbyć zarówno w biznesie, jak iw życiu osobistym. Oni wiedzą jak doprowadzić właściwych przyjaciół, skuteczne inwestowanie jest idealnie poślubić.

Temperament Koziorożec. Lód i ogień

Osoby należące do tego samego znaku zodiaku, często mają bardzo różne charaktery. Wyjątek – Koziorożec. podpisać cechę dość dokładnie odzwierciedla ogólne cechy jej przedstawicieli.

Są praktyczne i punktualny, ambitny i wytrwały. O Capricorns powiedzieć, że ich pasje są pod ścisłą kontrolą. Przedstawiciele tego znaku są zimne, melancholijny, powściągliwy.

Taka charakterystyczna Koziorożec Mężczyzna jest w stanie odstraszyć fanów, ale udawał obojętność być może ukrywa prawdziwy romantyk, w stanie dać kobiecie uwielbia dużo jasnych emocji. To właśnie pani jego serca, będzie wybierać starannie, skrupulatnie i bardzo długo.

Charakterystyka Koziorożca kobiety nie są tak przygnębiające. Są bardziej erotyczne i mają szczególny urok tajemniczy który podnieca mężczyzn. Ich credo – przyzwoitość. Oni bardziej niż ktokolwiek inny, wie, jak zachowywać się w społeczeństwie. Są ścisłe i nieprzystępny i wolą komunikować się z mężczyznami, nie używaj kobiece wdzięki, a jej ostry umysł. Jest to możliwe tylko wtedy wybiera wiedzieć, co kryje się za wulkan zewnętrznego chłód tych wspaniałych kobiet.

Po drabinie kariery. Capricorns i biznes

Koziorożce tendencję do D ostich wysoki status społeczny ze względu na jego praktyczność i ambicji. Znają wartość pieniądza i osiągnąć dobrobyt finansowy konsekwentnie i pewnie.

Główną cechą Koziorożca wyrażane przez słowo „do przodu”, a to sprawia, że są doskonałe pracowników, wykonawczej i natarczywy.

Koziorożce są tajemniczy, mądry i spostrzegawczy. Z niskim lotem twórczego myślenia, dużo analizy i obliczenia możliwych ruchów, zanim podejmiesz decyzję. W pracy wykorzystuje zdobytą wiedzę i doświadczenie.

Wiedzą, jak ustawić jasne cele i wie, jak je osiągnąć. Oni nigdy nie cofnąć się i nie spadają z nieba.

Koziorożec kobieta zbierane i profesjonalny. W celu zajmują wysoką pozycję są poważną konkurencją dla mężczyzn. Nie należy przerywać intryg i plotek. Charakterystyka Koziorożca kobiet zajmujących wysokie stanowiska, genialny. Cieszyli się niekwestionowaną władzę i szacunek kolegów.

Koziorożce są w stanie pójść na całość i ryzyko. Sukces osiągają dużo ciężkiej pracy. W pierwszej połowie życia Capricorns wiele nauczyć i ciężko pracować, często ze szkodą dla stosunków rodzinnych. Stabilność i niezależność finansowa przyjść do Capricorns później, podczas drugiej lub trzeciej części życia.

Koziorożec zdrowie

Co dziecko Koziorożec? Charakterystyczne dla jego zdrowia w dzieciństwie jest rozczarowujące: dziecko rośnie słabo, z niedowierzaniem, bolesne. Ma smukłą sylwetkę, nie może pochwalić się siłą fizyczną i wytrzymałość. Występuje wtedy wilgotne i zimne, często chore. To może być chory na zapalenie stawów, często ranią swoje kolana. Skłonność do melancholii i depresji.

Wraz z wiekiem, mąż, jest coraz większa. Capricorns właściwy umiar pozwala mu żyć długo. Starsze Capricorns wyglądać świeższe i młodszych rówieśników, mają lepsze zdrowie.

W życiu Koziorożce powinny uważać na hipotermię, dbać o kręgosłup i stawy, aby uniknąć depresji.