367 Shares 3520 views

Czy śniłeś, że złapałeś złocistę podczas łowienia ryb? Dowiedz się, co to jest połów.

W każdej książce snów można znaleźć odpowiedź na pytanie "Co to jest połów?". Najważniejszą sprawą jest prawidłowe wyjaśnienie i zastosowanie tej lub tej książki snów, tej lub tej wartości snu, w zależności od aktualnej sytuacji życiowej.

Rodzina, Cyganka lub orientalna książka marzeń

Jeśli weźmiesz rodzinną książkę, energia jest dostarczana do ciebie, jeśli obserwujesz proces łapania ryb. Widzieliśmy sieć rybackich – można bezpiecznie iść na zakupy, najważniejsze jest to, że w marzeniu sieć była całość. Jeśli marzyłeś o rozdartej sieci, to jest możliwe, że zakup nie spełni Państwa oczekiwań. Wychodzenie bez połowu oznacza, że Twoje wnioski, życzenia i marzenia są zbyt ambitne. Złowione ryby w śnie zwiastują poważny test, który zostanie przekazany w przypadku zachowania właściwego i spokojnego stanu. Haki do połowu przypominają, że sam jesteś twórcą swojego przeznaczenia.

Dziewczyna, która widziała żywe ryby we śnie, może odważnie iść, by spotykać nowe stosunki, miłość obiecuje być szczęśliwa. Przy okazji, ta sama interpretacja znajduje się również w książce marzeń kobiet. Żywe ryby – do dobrego samopoczucia, martwego – do żałoby i smutku.

Zgodnie z książką marzeń romskich rybę złowioną zapowiada chorobę jednemu z Twoich bliskich. Jadanie ryb we śnie oznacza, że się zachorujesz. I po prostu pływające ryby, jak w książce o rodzinnych snach, do sukcesu i radości.

Zgodnie z orientalną książką snów dla dziewczyny, wędkowanie we śnie może oznaczać szybkie macierzyństwo, zwłaszcza jeśli jest łap. Jeśli dziewczyna w snach nadal brakowało ryb, to o ciąży nie należy się spodziewać.

Wędkowanie dla Freuda

Spoglądając w senną książkę Freuda (nazywana jest intymną książką snów), można też wytłumaczyć sen. Złapanie ryb i złapanie nic nie mówi o strachu przed osobą, która jest zepchnięta w łóżku. Szczególnie dotyczy to osób, które napotkały nieudaną próbę pierwszego doświadczenia seksualnego. Człowiek, który łapie ryby we śnie, w pierwszej kolejności daje satysfakcję z kontaktów seksualnych i, ogólnie rzecz biorąc, nie obchodzi to, co czuje jego partner podczas seksu. Freud, na swój sposób, wyjaśnia i wiąże się z tym, co marzy się o prawdziwym życiu. Wędkowanie we śnie oznacza niemożność odłączenia się od codziennych problemów podczas intymności. W konsekwencji niezdolność do wypoczynku i cieszyć się, a także niezdolność do zadowolenia partnera. Na takie marzenie należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ jest to pierwszy dzwonek, który może być nie tylko wadliwym człowiekiem w stosunkach seksualnych, ale także podważać zdrowie.

Ale co marzyć o łowieniu erotycznej książki marzeń ma nieco inne znaczenie. Dobre i romantyczne relacje, z którymi marzysz, przedstawia ryby unoszące się w czystej wodzie. Jeśli ryba płynie w błotnistej wodzie, partner seksualny, idealnie nadaje się do ciebie, wkrótce się spotka. Sam proces połowu ryb we śnie mówi o możliwym bliskiej ofercie "ręki i serca".

Śledzie, łososiem lub złotem?

Aby interpretować, co marzy o marnowaniu, nadal możesz wziąć pod uwagę ryby widziane we śnie.

Na przykład, łosoś, aby osiągnąć zadowolenie. Jeśli dziewczyna niezamężna marzy, jak zjada łososie, to jest to pomyślne małżeństwo, radosne i beztroskie.

Widzieliśmy śledź we śnie – oczekują problemów finansowych i przygotować się do spędzenia dużo energii na ich rozwiązanie, w końcu wszystko zostanie rozwiązane bezpiecznie. Zrób śledztwo ze śledzia – wtedy będziesz oszukany, traktuj siebie – popełnij nieuczciwy czyn.

Jeśli jesteś ugryziony szczupakiem przez palec, to musisz zachować ostrożność. Ale jeśli na stole jest pięknie ugotowany szczupak, to nie powinieneś się bać boleści i kłopotów, tylko ominą cię. I według Freuda, złapać szczupak na wycieczce wędkarskiej, aby spotkać się ze starą znajomą, która zaskoczy Cię zmianami, które miały miejsce z nim.

Trout marzy o samopoczuciu i rosnącym zamożności. Najważniejsze jest to, że ryby nie wypadają z haka w śnie, ale szczęście nie potrwa długo. Jeść pstrąga we śnie – do przyjemnych wiadomości.

Goldfish we śnie zapowiada przyjemną i niezapomnianą przygodę, a dla małej dziewczynki oznacza małżeństwo w obfitości i towarzysza przyjemnego wyglądu.