512 Shares 3225 views

Zawór kulowy

Jednym z głównych zadań wykonywanych przez rurowych, jest nakładanie systemów rurociągowych. Chemiczne, olej, a przemysł gazów nie można sobie wyobrazić bez tego ważnego do szczegółów, gdy zawór odcinający. To zadanie jest zawsze otwarty dla dużych zakładów przemysłowych, jak również dla klientów indywidualnych. Inne rozwiązania, z wyjątkiem zainstalowania w rurociągu specjalny zawór, który zamyka przewód przepływu niemożliwe.


Co do zasady, powszechnie stosowanych okuć przestarzałe i personel serwisowy do wody i gazu rurociągami zdają sobie sprawę, jak ta prowadzi do konsekwencji. Nowa generacja składników z różnych marek najlepszych gatunków stali produkowanych przez firm rosyjskich i zagranicznych, pozwala nam obsługiwać obiekty bardziej bezpieczne, oprócz ich zastosowanie znacząco obniża koszty utrzymania wodociągów i rurociągów gazowych.

W celu zastąpienia przestarzałych zaworów i zasuw osiągnęły zawory kulowe wykonane ze sprzętu high-tech i spełniać wymagania GOST oraz wszystkich niezbędnych standardów zagranicznych.

Zawór kulowy – niezawodne urządzenie blokujące szczelnie pokrywały przepływ czynnika działa bez wymiany części i smarowania w okresie gwarancyjnym lub więcej. Na przykład, kulki gwarancja Broen Company 30 lat kranu.
To jest sposób na rynku, pomimo pozornego podobieństwa, nie wszystkie zawory kulowe z teraźniejszością, niezawodnym i trwałym. Fałszerstwo w wydajności jest znacznie gorszy od oryginalnego produktu. Wiadomym jest, że dobrze, tanio nie warto dotyczy zaworów kulowych.

Zawory kulowe wykonane są z dobrej jakości wysokiej jakości gatunków stali. Są one łatwe do odróżnienia od masy i rodzaju powierzchni. Uznana światowym liderem w projektowaniu i produkcji z odcinającymi rurociągu zaworów jest duńską firmą Broen, zakłady produkcyjne , które są zlokalizowane w wielu krajach na całym świecie.

Zawór kulowy Broen Ballomax produkowany przez unikalny TECHNOLOGY spawane wytrzymałe, jego powierzchnia jest idealnie gładka, podczas gdy fałszerstwo obudowy szarego, niejednorodnego grubości z obszarami skorodowanymi, łuszczenie, burly i nieprawidłowości. Podrobione zawory kulowe są produkowane, zwykle od tanich stopów lub siluminu, więc naturalnie, nie może wytrzymać ciśnienie wody lub gazu w rurociągu, co może prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji, w tym zagrożenie dla życia.

W sercu wysokowydajnych zaworów kulowych jest ścisła kontrola składu chemicznego materiałów, projektowania doskonałości i ścisłej zgodności z wymogami technologii.

Obecnie na rynku krajowym są szeroko reprezentowane zawory kulowe znanych i renomowanych producentów. Są one przeznaczone do ciągłej pracy w każdych warunkach, łatwy w użyciu i nie wymaga specjalnej konserwacji.