417 Shares 2463 views

Ryga Muzeum: Łotysze zachować historię? opinie

Ryga jest jednym z najpiękniejszych miast na Bałtyku. Jest to jasny historyczny wzór pośród współczesnej cywilizacji z bogatą kolekcją średniowiecznych fasad i terenów zielonych.


Ryga Muzeum

W stolicy Łotwy istnieje silna koncentracja różnych i równie unikalnych muzealnych i wystawienniczych kompleksów. Najczęściej odwiedzanych muzeów w Rydze są uważane takich jak:

  • Historia medycyny, przyrody, kolejowej;
  • sztuki etnograficzne;
  • nawigacji w lotnictwie;
  • przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę;
  • Ogród Botaniczny;
  • Muzeum rowerów;
  • Memorial House ekspozycji i wspaniały park w Tervete lasu.

Ryga Muzeum, która przedstawia wartość historyczną i artystyczną obrazów znanych artystów, aktywnie odwiedzanych przez turystów, grup turystycznych i lokalnych mieszkańców. Po powrocie do domu w ich opinii emocji akcji i żywych wrażeń.

O Prochowej

Jedną z atrakcji miasta jest uważany Wieży Prochowej, która jest konstrukcja zabezpieczająca przed atakiem potencjalnych wrogów od głównego wejścia.

Wysokość wieży 26 metrów, o średnicy od około 20, a grubość ścianki 3 m został wybrany ze względu na historycznych przechowywania są ogromne zapasy ładunków wybuchowych. Unikalną cechą tego budynku jest uważany za niezwykłe wejście. Aby dostać się do wieży wcześniej można umieścić tylko do otworu schodów. Otwór znajduje się na wysokości pięciu metrów od ziemi.

Słynna wieża kiedyś mieściła się sala do szermierki, sala taneczna, a nawet pub studentów. W tej chwili znajduje się muzeum wojskowego miasta, oferując zwiedzającym bogatą ekspozycję próbek nowoczesnej broni.

Prochowa na jego terytorium posiada wiele podziemnych bunkrów przemyślane długie opiekunów różnych historycznych dokumentów o szczególnym znaczeniu publicznym na Łotwie. Te osoby poszukujące kiedyś były bezpieczne miejsce, aby ukryć miasto rezerw złota z grabieży.

Ryga Muzeum Etnograficzne

Blisko centrum Rygi jest jednym z najstarszych muzeów etnograficznych w Europie. Oto ogromny zbiór różnych budynków gospodarczych i mieszkalnych z całego kraju.

Muzeum charakteryzuje się tym, że znajduje się w pięknym parku leśnym terenie otwartym powietrzu i pozwala odwiedzającym miasto, nie tylko w celu spełnienia wieloletnie sposób życia i gospodarki starej Rygi, ale również stać się członkiem kolorowe spektakli teatralnych, wystaw i rocznych targach. Lokalnych rzemieślników przynieść tekstylnego, ceramiki i wikliny wyroby ręcznie. Mogą być doskonałe prezenty i upominki dla rodziny i przyjaciół.

Lato na terenie Muzeum oferuje kierować spacer wzdłuż brzegu jeziora Jugla i odwiedzić zabytkowy kościół, zapewniając możliwość kochające pary uporządkowanej pamiętny dla ceremonii ślubnej życia w historycznym miejscu. O tej porze roku w salach wystawowych na koncerty muzyki organowej i ludowej.

W zimie, którzy odwiedzić Muzeum Etnograficzne, Ryga przedstawia przyjazną zaprzęgi, połowów pod lodem i minimalną ekstremalną zejście narciarski na wysokie wzgórza.

W małym terenie kompleksu mieści się starożytne „filar” młyna XIX wieku, przytulny pokój, i kilka budowli, które tworzą niezbędną infrastrukturę jest dość wioska rybacka z wszystkich niezbędnych przedmiotów użytku domowego i narzędzi.

Ryga Historia i nawigacja

Najstarszy kompleks muzeum to nie tylko stolica Łotwy, ale także w całej Europie, jest on uważany za Riga Muzeum Historii i Nawigacji. Budynek XVIII w klasycznym stylu z Oświecenia.

Muzeum składa się z trzech części:

  • Budowę szkoły morskie w Ainazi;
  • dom-muzeum Mentzendorff;
  • Muzeum Fotografii na Łotwie.

Wybitny Ainaži szkoły jest to, że jest tam w połowie XIX wieku został przetestowany nowy system nauki żeglarskich. Dla niego to było przypisać do 18 statków handlowych mających na celu opracowanie studentom praktycznego składnika nowych działań programowych.

Muzeum prezentuje imponującą kolekcję ponad pół miliona sztuk numizmatyki i archeologii. Ponadto, nie można zbadać całą historię nawigacji, zobacz zdjęcia najlepszych absolwentów, którzy otrzymali dyplomy.

Recenzje muzeów w Rydze

Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził muzeów w Rydze, reagować na ich temat tylko po dodatniej stronie. Najbardziej uderzającą opinii na etnograficznej kompleksie miasta. Prezentowane tam zbiory historyczne są opisane bardzo obrazowo! Informacje zwrotne od turystów, ciekawe wycieczki w niezwykłych miejscach miasta faktycznie uzupełnione pyszne i niedrogie dania.