855 Shares 6825 views

smeshbuka pomysłów – rzeczy i jak zorganizować

Smeshbuk w angielskiej smashbook, – jest to notebook, notebook lub czasopismo, że posiadacz wypełnia zdjęcia, wycinki z gazet i czasopism, wpływy z biletów na podróż do udziału w imprezach i inne okolicznościowe ulotki.

W smeshbuke można nagrać swoje myśli, plany na przyszłość, pomysły i marzenia. dla smeshbuka pomysłów można podglądać w internecie, z przyjaciółmi, do samodzielnego myślenia. Z reguły ludzie, którzy zdecydowali się znaleźć sobie Artbook, zdefiniowany przez dwa pytania: jak zorganizować pierwszą stronę własnymi rękami i wypełnienia niż samego magazynu. Rozważmy podstawowe pomysły na smeshbuka.

przed wypełnieniem

Artbook niezliczone rodzaje. Nie szkicowniki – są one przeznaczone do szkiców artystycznych. Istnieją czasopisma, raporty o podróżowaniu. Niektóre smeshbuki – osobisty pamiętnik z rejestrów i pamięci ich właścicieli. Można używać notebooka i jako platformą doświadczalną studiować techniki scrapbookingu lub szlifując swoje umiejętności literackie.

Opcje dla ewidencji smeshbuka istnieje również ogromna ilość – może to być aforyzmy, cytaty wielkich ludzi, masz napisane historie i poezja, teksty swojego ulubionego piosenkarza lub zwroty w języku obcym, którego się uczysz. Nie smeshbuki – kulinarny Notebook z receptur. Krótko mówiąc, wszystko można i chciałby napisać szkic lub może służyć jako pomysłów na smeshbuka własnymi rękami.

Jak zrobić stronę przednią

Znajdziesz większość pierwszej odprawy smeshbuka stron w scrapbooking techniki. Konstrukcja aplikacja jest używana, wszystkie rodzaje taśm, origami, rzeźbione elementy.

kobiety często ozdobić swoje kolory artbuk płótna i papieru. Jeśli Artbook zawiera szkice, mogą być wydawane na pierwszej stronie z piękną grafiką i graffiti.

Ponadto, nie przeszkadzają w projektowaniu pierwszej stronie śledzić temat swojego magazynu. Na przykład, jeśli twój Artbook podróży, a następnie na projekt pierwszej stronie, można korzystać z mapy lub obraz kraju, do którego jedziesz.

smeshbuka pomysłów wokół nas. Warto bliski rozejrzeć i masz pewność, aby znaleźć kilka interesujących tematów i opcji projektu dla twórczych magazynu.