574 Shares 3585 views

Meet: Chusta z pierścieniami. Instrukcje użytkowania i rady

Aby ułatwić życie matek dzisiaj, istnieje tak wiele różnych rzeczy: Pralki, dostosowane mieszanki dla niemowląt, zabawki i rozmaitych specjalnych narzędzi. Jeden z tych asystentów mogą być procy. Dla wielu, nawiasem mówiąc, jest to dość nowa koncepcja.


Co to jest

Dla tych, którzy słyszeli takiego słowa jak chuście, ale nie wie, co to jest, to znaczy, że pojęcie pochodzi od angielskiego „zawiesia”, co oznacza „do przenoszenia na ramieniu.” Logicznie rzecz biorąc, można się domyślać, że jest to rodzaj urządzenia, które pomaga matce nieść dziecko. Wiele będzie zaskoczony: dlaczego nosić swoje dziecko, jeśli może być transportowane na wózku inwalidzkim, jest dużo łatwiej. Ziarno prawdy w tym. Ale nowoczesny slingomam ruch aktywnie walczą dla tego dziecka, aby być bliżej matki są ważne dla dzieci dotknąć najbliższej osoby, a w rękach rodziców, a nie jako ból brzucha, a zęby są cięte mniej bolesne. Następnie można argumentować, długo i bezskutecznie, bo każdy ma swoją prawdę. Ale jeśli zawiesi nie były tak przydatne i wygodne, to jest mało prawdopodobne, aby być coraz więcej matek uciekają się do ich stosowania.

Poradnik

Warianty urządzeń do przenoszenia dziecka są różne, teraz to proca z pierścieniami rozważenia. Instrukcje, jak używać takiego, nie jest trudne, raz wystarczy opanować tę naukę, a potem wszystko będzie dużo łatwiejsze. Nawiasem mówiąc, noszenie dziecka w tym urządzeniu może być inna. Istnieją sposoby, aby to zrobić od samego urodzenia.

szopka

Dla noworodków, istnieje stanowisko Noszenie dziecka jako podstawki. Aby to zrobić, dziecko powinno być umieszczone w chuście całkowicie ukrywając go tam z głową. U noworodków i nie będzie widoczny nogach, chowają się wewnątrz tkanki. Głowa dziecka mogą być umieszczone obok ringu, lub po przeciwnej stronie, to wszystko zależy od tego, jak wygodne mamą. Lepiej jest wybrać naturalne tkaniny, dopiero wtedy będzie najbardziej komfortowe Chusta z pierścieniami. Instrukcja stwierdza również, że z czasem przerwa produkt w tkaninie staje się bardziej miękki i wygodny zarówno dla mamy i dziecka.

na udzie

Jest to kolejna sytuacja, jak sobie procę z pierścieniami. Instrukcja wyjaśnia, że takie stanowisko powinien być stosowany u dzieci, które są już pewnie trzymać głowę, czyli nie wcześniej niż trzy miesiące od urodzenia. W tej pozycji dziecko jest bardzo wygodny do rozważenia dookoła, odkrywania świata i nadal być jak najbardziej zbliżone do matki. Pozycja jest aktywnie wykorzystywana dla starszych dzieci – do trzech lat, jak to jest najbardziej wygodne dla obu stron.

o nogach

Dla wielu matek będzie ważne informacje, które Noszenie dziecka – rodzaj zapobiegania dysplazji u dzieci, gdyż właściwie umieszczenie dziecka w chuście, nie można zapobiec tylko, ale również do wyleczenia. Ważne jest, aby używać pasów z pierścieni: instrukcja stwierdza, że nogi malucha powinny być rozłożone szeroko w pozie „żaby”. Noworodki, jeśli są umieszczone w pozycji embrionalnej, nogi składane do „Ali Baba”.

domowej roboty

Jeśli nie chcesz kupić, można dowiedzieć się, jak zrobić procę z samych pierścieni. Aby to zrobić, tylko trzeba wziąć odpowiedni wzór, wybrać żądany program jakości tkanin i kolorów, kupić parę pierścieni i stworzyć produkt. Problemy z jak uszyć zawiesia występuje u matek nie powinno, bo to jest łatwe i proste.