774 Shares 6909 views

Szczegółowe informacje na temat jak zrobić roller coaster „Maynkraft”

Dzisiaj mówimy o tym, jak uczynić roller coaster w „Maynkraft”. Proces ten nie wymaga żadnych trudności. Głównym zadaniem – produkcja szyn.


instrukcja

roller coaster „Maynkraft” może być dowolny rozmiar i kształt. Wszystko zależy od tego, jak zostanie on postanowił położyć szyny i że mamy siłę, wyobraźnię i zasobów. Główna jednostka jest łatwo tworzone. Jednak jeszcze przed rozpoczęciem budowy, musimy dokonać wyboru, ponieważ można stworzyć prosty elektrycznych i kolejowych.

W pierwszym przypadku, jako główny materiał używany złota, a drugi – żelazo. Zastanów się, jak zrobić roller coaster „Maynkraft” z przewodem elektrycznym. Użyj złota na stronach sześciu bloków, aw środku – kij z Redstone. W ten sposób otrzymujemy 6 części, aby zbudować przyszłość kolejek górskich. Fundament jest gotowy, można przejść do projektowania z pomocą matki różnych zakrętów i ciasnych zakrętów. To cały trik. Teraz omówimy szczegółowo w jaki sposób, aby każdy z typów szyny.

Tworzenie podstawowej wersji gry

Należy zauważyć, że roller coaster „Maynkraft” wymagają wózek, na którym będzie się poruszać przez strukturę. Naszym zadaniem jest poruszać się po kwiecistej linii z różnymi etapami. Aby osiągnąć rezultaty nie trzeba specjalnych umiejętności. Aby uzyskać ścieżkę prostego typu, trzeba 6 sztaby żelaza, a także drewniany kij. Ostatnie miejsce na centralnej komórce ławce. W skrajnych pionowych rzędach musi mieć żelazne pręty. Jeśli używasz przepis na jednej procedury można dostać 16 kawałków szyn.

Aby poruszać się wózki wzdłuż autostrady łatwo zastosować dodatkową trakcję. Aby utworzyć jej tradycyjne porcje mogą ustanowić ścieżek elektrycznych na przemian. Konieczne jest również, aby tworzyć, musimy zaprojektować płytę dociskową. Do jego powstania, trzeba zainstalować blok 2 kamień w centrum i na lewym komórce poziomym dolnym rzędzie naszej ławce. Nawet linie energetyczne wymagają aktywacji. Ustaw przed nimi wcisnąć kawałki. W tym przepisie są one tworzone jest podobny pod wieloma względami do standardowych szynach. Na rzędami bocznych 6 wlewków put żelaza, jednak centralna komórka zajmują płytę dociskową. Pod jej miejsce 1 czerwonej cegły kurzu. W rezultacie, elementy 6 wygrana.

suplementy

Jeśli używasz specjalną modyfikację gry, roller coaster „Maynkraft” można tworzyć nawet łatwiej. Na przykład, RailCraft pozwoli nam stworzyć gamę różnych materiałów – żelaza, stali, brązu i drewna. Aby utworzyć żadnego metalu szyny trzeba 6 poszczególne sztaby. Składniki są umieszczone na zewnętrznej pionowych rzędach stanowisku. Może być stosowany w celu ułatwienia procesu walcowni. Teraz, po spędzeniu pewnego czasu, będziemy w stanie stworzyć w „Maynkraft” największego roller coaster.