97 Shares 5728 views

Jak pożyczać w „MegaFon”, kiedy pieniądze się skończyły?

Gdy zabraknie pieniędzy na telefonie komórkowym, a mówiąc wprost nie ma miejsca albo nic, to jest możliwe, aby wpaść w rozpacz. Na przykład, trzeba podjąć ważną rozmowę, a bilans jest ujemny – w tej chwili może być cokolwiek chcesz płacić za niewielką kwotę na rachunku. Ale teraz jest to konieczne, aby nie dać się nic – tylko tyle, aby dowiedzieć się, na przykład, aby pożyczyć na „MegaFon”.


Wiarygodność z „Megafon”

Istnieje kilka sposobów, aby uciec w nagłych wypadkach, a głównym z nich – jest „kredyt zaufania” usługa, która pozwala, jeśli sieć klient „Megafon”, rozmawiać przez telefon, nawet jeśli zabraknie pieniędzy na koncie. Obowiązek „MegaFon” może wziąć absolutnie żadnych funduszy klientów, ale istnieje kilka czynników, które decydują o ilości, że operator będzie mógł pożyczyć. Wyjątkiem są tylko dwie kategorie ludzi: najpierw przychodzą ci, którzy korzystają z usług z „Megafon” mniej niż dwa miesiące, a drugi – tych, którzy spędzają na telefonii komórkowej jest mniejsza niż 400 rubli miesięcznie. W odniesieniu do pierwszej grupy, to dlatego, ze względu na właściwości czysto technicznych – kwota kredytu zależy od statystyk korzystania z usług „Megafon” W ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Cóż, podczas gdy druga grupa nie będzie mógł skorzystać z „kredytu zaufania” usługa tylko z tego powodu, że nie jest wystarczająco przedstawiciele często korzystają z usług „Megafon”, a zatem nie zyskać wiarygodność. I kiedy zrozumiesz jak pożyczać na „MegaFon”, natychmiast zaczynają coraz częściej korzystają z usług operatorów komórkowych – to kredyt wzrośnie do 2 milionów.

Usługa „Promised płatność”

Teraz wiesz, jak pożyczać na „MegaFon”, gdy nie masz pieniędzy na koncie. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy masz czas, w ostatniej chwili, aby pamiętać, że nadal jest to marny suma. Następnie można skorzystać z „obiecanej zapłaty” i umieścić blokadę. Jeśli w ciągu ostatniego miesiąca czy wypowiedziane przez niewielką ilość, w regionie 50-100 rubli dla „Promised płatności” można uzyskać maksymalnie 30 rubli – wystarczy porozmawiać kilka razy, a następnie umieścić swoje własne pieniądze. Maksymalna wielkość obiecanej zapłaty – 250 rubli, ale konieczna jest kwota ta nie jest dla każdego. Teraz nikt nie będzie miał pytanie na temat jak dostać szansę, aby nawiązać połączenie, gdy konto opuścił prawie żadnych pieniędzy, albo nie istnieją w ogóle. Ale bardzo ważnym punktem pozostaje nierozwiązana: jak „megafon” pożyczyć, albo raczej od strony technicznej problemu.

Krótkie numery „Megafon”

Wiarygodność jest aktywowany bardzo prosta – wystarczy tylko wybrać kombinacji * 138 * 1 # i będzie dostępny dla tej usługi. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki rodzaj wiarygodności „Megafon” może dostarczyć do Ciebie, możesz wybrać * 138 * 3 #. Istnieje alternatywa – można wysłać SMS z rysunku 1 na krótki numer 5138, aby aktywować usługę lub numer 3 do określania wielkości kredytu. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób pożyczyć co „MegaFon”, gdy konto nadal mają pieniędzy, należy wybrać * 106 #, a następnie wprowadź żądaną kwotę. Jest też krótki numer 0006, który można wysłać SMS do kwoty obiecanej zapłaty. Jeśli wybierzesz żadnej z odpowiedzi na pytanie, jak pożyczać na „MegaFon”, wszystko to wykonane bardzo szybko i prosto, żadnych trudności nie powinny powstać.