187 Shares 8978 views

Jak zrobić łapacz wymarzony własnymi rękami: turowa rekomendacja

Dreamcatcher – starożytny indyjski amulet, który chroni podkłady od złego ducha. To wyglądało jak maskotka złożoną sieć żywego jelenia, sztywnych włókien, które zostały umieszczone na pierścieniu wierzby i tkanin kolorowych piór. W celu wypróbowania pełną siłę działania, został umieszczony nad głową osoby śpiącej. Początkowo ten amulet nie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej – Indianami. Według kronik, to miało odstraszać złe sny, zagubiony w sieci, i aby przyciągnąć dobrą przechodzącą przez środkową szczelinę. Legenda głosi, że łatwo wyjaśnia strukturę tego amuletu. Po mądrego nauczyciela Iktomi w przebraniu Pająk spotkał się ze śmiałym przywódcą wszystkich narodów do niego dostarczyć internecie. Jednakże, powiedział: „Bierzcie i korzystać z tej sieci, która będzie mylić sił zła z korzyścią dla wielkiego narodu”. Lider akceptowane i podzielił tej sieci między wszystkimi ludźmi. To jest droga, i nie było to symboliczne pułapka, która pozostaje do tej pory przez indyjskich rzemieślników. Dziś celem maskotki uległa zmianie, a on zaczął być używany w celach czysto dekoracyjnych. Co więcej, nawet symbole stalowa wykorzystywana tatuażu sztuki. Dream Catcher nie muszą być kupowane, ponieważ może być bardzo łatwo wykonać osobiście. A fakt, że zostanie on wykonany własnymi rękami, nadając mu szczególne znaczenie i moc. Istnieje ścisły warunek: przed rozpoczęcie działalności gospodarczej, należy pozbyć się negatywnych myśli i przygotować się na dobre.

Jak zrobić dream catcher własnymi rękami?

Potrzebne będą:

– istnieją, ale pięknie ukształtowane pióra;

– gwint (szycia lub przędzy merceryzowanej);

– pierścień (metaliczny obrzeże obwodowe, itp …);

– różne pręty i kryształy;

– Dodatkowe materiały: taśma, hak, igły, nożyczki, klej uniwersalny.

Opis stanowiska:

1. Więc jak Dreamcatcher swoje ręce? Weź pierścień ręcznego i jego nawijania taśmy (przędza).

Gdy powłoka taśmy musi być dokonane bez szczelin. Gdy krąg jest gotowy, odcięte ogony i do pierścienia w zwykły węzeł wątku tkanin kolorowych wstążek. Oprócz syntetycznych wstążek i sznurków, można wziąć zamsz, skórzany pas i nici.

2. Wykonaj tkania "Web". W tym celu pierścień przylegają jeden lub więcej barwnych nici.  

Jak zrobić dream catcher własnymi rękami od kilku wątków? Pozwoli to produkować spektakularne przejścia kolorów w przedziale od pierścienia na środku wstęgi.

Tie gwint węzeł, który znajduje się w 3 do 4 cm, i po przejściu przez prodenem pierścienia w ten sposób pętlę, tworząc poluuzel dokręcić, a zatem rozciąga się na całym obwodzie do końca. Muszą być ustawione tak, że ten ostatni nie styka się z pierwszą pętlę, która znajduje się pomiędzy nimi powinien być niewielki odstęp od 2 cm.

3. Następnie, zawinąć sam gwint nie znajduje się pierścień, a nici leżące na pierwszej pętli do drugiej, następnie poluuzel i ponownie tak dalej, aby stworzyć czar – Dreamcatcher.

Szkic urządzenia jest pokazany następny umożliwia wizualizację techniki wytwarzania wstęgi. Dla urody można tkać różne kamienie, koraliki. Bliżej do rdzenia powinien uciekać się do szydełka haki, jak to będzie łatwiejsze, a prace zakończone szybciej z nim.

4. Plaga Wide Web prawie tak długo, dopóki nie mają wielkość otworu palca.

5. Jak zrobić łapacz wymarzony własnymi rękami, i wzmocnić ścianę? Gdy pierścień jest całkowicie plecione, do pętli, która będzie służyć jako mocowanie do ściany. W tym Othmer nitki o pożądanej długości i zamocować do pierścienia z kulek przez kilka węzłów.

6. Z drugiej strony pierścienia przylegają trzy nici lub taśmy, na której można umieścić i zamocować kulek pióra kleju.

Homemade Ward jest gotowy! Niech pozwoli Ci spać spokojnie! Cóż, jeśli chcesz zapamiętać sen, obudził się i po prostu dotknąć amulet.