670 Shares 3118 views

Jak wybrać notebooka swoich marzeń

Życie nie stoi w miejscu i wymienić w domu PC przyjść innych urządzeń. I notebooków. Są one nieporęczne, ciężkie, z małym zasilaniu bateryjnym. Ale netbooki są przeznaczone tylko dla mobilności, zrównoważonego dostępu, sieci zarządzania dokumentami. Naturalnie, bateria jest dość dobry. Przeciętnie trwa przez 5-7 godzin ciągłego użytkowania. Nasuwa się pytanie: „Jak wybrać netbook?” To nie jest tak trudne, wystarczy wiedzieć, co szukasz.


pracować

Jeśli głównym argumentem w wyborze – pracy, konieczne jest, aby wybrać nie tylko netbooka, ale taki, w którym jest więcej energochłonnych baterię. Po tym wszystkim, to zależy od tego, ile czasu można spędzić w pracy bez rozpraszania się poszukiwaniem ładowania. Należy pamiętać, że producenci często lekko upiększania rzeczywistości. tylko 6. Jak wybrać notebooka z dobrą baterią w instrukcji nie może być żywotność baterii 8 godzin, a w praktyce? Należy zwrócić uwagę na moc procesora. Wydajność w 2 GHz pozwala urządzeniu na pracę bez problemów około 5 godzin. Po włączeniu zasilania procesor powyżej zużycie energii będzie większa. Przekątna ma wielkie znaczenie. Do pracy, pożądane jest, aby mieć monitor przyjazny dla użytkownika. Jednak cechą charakterystyczną netbooków – mały rozmiar. Oznacza to, że najbardziej, że można uzyskać – to 11 cali. Do pracy z aplikacjami biurowymi jest wystarczająca.

do badania

Jak wybrać netbook na studia? Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość, waga, zużycie energii akumulatora, obecność różnych wyjść. Na przykład, dla komfortowej pracy z różnych programów edukacyjnych, pożądane jest, aby mieć co najmniej trzy porty USB, złącze HDMI, wyjście słuchawkowe. Jest to minimalny zestaw, który sprawi, że korzystanie z netbooka tak proste, jak to możliwe. Duża liczba portów USB-pozwala na podłączenie dodatkowych urządzeń bez problemów: mysz, drukarka, dysk. Ostatni fakt nie jest w netbookach, aby ułatwić ciężar urządzenia. Niewielki rozmiar pozwala nosić go wszędzie ze mną, nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwy. Należy pamiętać, że jest to możliwe, aby połączyć się z siecią poprzez Wi-Fi. Funkcja ta jest przydatna w miejscach publicznych z bezpłatnym dostępem do Internetu. Jak wybrać netbook w 2013 roku? Przyjrzyj się uważnie Opinie o modelach, należy zwrócić uwagę na marki lub jej braku, dysku twardego typu obudowy. Matowy lub błyszczący ekran i szafy? Wszystko to do gustu. Matowy ciało nie jest bardzo wygodne, ponieważ zabrudzi. A błyszczące podatne na zarysowania.

Wybierz netbooka w parametrach

Bez względu na cel kupujesz netbooka, trzeba polegać wyłącznie na ich potrzeby. Czy jesteś zainteresowany w najwyższych możliwych ustawieniach? Doskonałe, kierować nimi. Jak wybrać notebooka o pożądanych parametrach? Dokładnie przeczytać opis urządzenia, zapytać, czy można zastąpić elementy (aby zwiększyć ilość pamięci RAM, aby zmienić kartę graficzną, itd.). Jedyną rzeczą, nie można się martwić – dysk twardy. Dokładniej, jego zakres. Teraz dostępny komercyjnie przechowywania nośników wymiennych o różnych rozmiarach. Pozwoli to, aby zawsze mieć wszystkie potrzebne pliki na dowolnych urządzeniach: Netbook, notebooków, komputerów PC lub monoblok.