815 Shares 2859 views

Ponieważ budżet na zorganizowanie ślubu. Ręce ślubne.

Jak trzymać budżet ślubu.


Najważniejszą rzeczą jest to, że dzisiaj zatrzymuje młodych rodzin z brakosochetaniya- jest koszt ślubu, a czasem nawet skromny bankiet, fotograf może spowodować ładny grosz, od 20 do 100 tysięcy rubli. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Ktoś bierze pożyczkę, ktoś oszczędza dużo czasu, czasami pomóc rodzicom. Ale co, jeśli nie chcesz odłożyć małżeństwo na czas nieokreślony, a ja chcę wziąć ślub jak najszybciej. Są to wskazówki i są wymienione w tym artykule.

A więc zdecydujesz chcesz triumfować, i tak wcześnie, jak to możliwe. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jeśli Twój budżet jest mal- granica lista gości, trzeba zarządzać tylko najbliższa lyudmi- najlepszych przyjaciół i rodziców, nie ma kolegów, kolegów, personel pracuje z innego działu nie jest konieczne, aby zadzwonić, najpierw będzie można zapisać w sekundę masz fajne towarzystwo ludzi, gdzie każdy zna siebie.

Następny według etapu ślub powrót. Tak, to brzmi handlowy, ale jeśli nie ma pieniędzy, co ma robić. Nie jest konieczne, aby napisać w zaproszeniu – został zastosowany do wyjściowych N- rubli. Po prostu zostawić to do jednego ze swych przyjaciół, że potajemnie poinformował resztę co dokładnie trzeba, mikrofalówka, lub krześle w kuchni, lub po prostu pieniądze, to świetnym rozwiązaniem, jest bardziej naturalny, a ty czujesz się dobrze, i twoi przyjaciele nie są drapania głowy co dać, a nie kupować żadnych głupstw.

Teraz przejdziemy bezpośrednio do triumfu. Obecnie agencja ślubna oferuje wszystkie rodzaje sal bankietowych, ale po co wydawać pieniądze, bo tylko na wieczór, możesz sam przekształcić zwykły pokój w uroczystym, np druhny by radzić sobie z nim dobrze, każdy chce pokazać fantaziyu- kulki dekoracji, tkanin draperia, myślę, że wiele dziewcząt ponieść tego, a nie być obarczone takiego wniosku. I każdy jest zadowolony ponownie.

Procedura małżeństwo. Tutaj również można dokonać izyumenku i niezbyt kosztowne. Korzystając z usług na terenie rejestracji małżeństwa. Dziś jest to bardzo modne, a także bardzo piękne. Można przeprowadzić rejestrację, gdzie chcesz. A wszystko to będzie kosztować nie jest tak drogie, od 5000 rubli za rejestratora godzinnym. Taki niski koszt zrobisz twój ślub niezapomniany. W takim przypadku rejestracja zjazd pomoże obniżyć koszty ze strony transportu, ponieważ nie trzeba iść do urzędu stanu cywilnego, czekać tam, a następnie wrócić do sali balowej.

Fotograf. Tutaj również można zaoszczędzić pieniądze bez utraty jakości. Myślę, że każdy wie o kupony i zniżki. Więc nie jest to możliwe, aby znaleźć wielkich fotografów za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ale nie biorą pierwszy przybysz, sprawdź swoją pracę, która nie będzie wówczas przykro.

Każdy chce luksusowe limuzyny do ślubu, to dlaczego nie tutaj, aby pokazać wyobraźnię i znowu nie było to zapisać? Po tym wszystkim, zamiast nowoczesnego luksusowego samochodu może negocjować z samochodu-właściciel samochodów retro, ta opcja będzie tańsza, ale bardziej wspaniałe, jeśli mogę vyrazetsya. Wystarczy wyobrazić sobie, lśniący samochód retro ze skórzanym wnętrzem … Wszyscy będą pamiętać przez długi czas.

Jak widać, wszędzie można spędzić trochę mniej pieniędzy, niż się wydaje, trzeba tylko odrobinę cierpliwości i wytrwałości, a następnie swoje małżeństwo, nawet jeśli budżet będzie niezapomniany.

I tak, po raz kolejny liście, można zaoszczędzić na tym, byś nie zepsuło ślub, i że możliwe jest, aby zorganizować ślub w domu:
– ograniczenie listy gości
– goście podpowiedź, co chcesz
– dekoracja sali bankietowej sam
– Zamówienie wizyty Rejestracja
– znaleźć zniżki na sesji zdjęciowej
– Ekskluzywne samochody.

Powodzenia.