231 Shares 6074 views

Szczegółowe instrukcje: jak usunąć przypis w „Słowie” i zainstalować go

Jeśli używasz programu Word for Windows, to prawdopodobnie miał pytanie na temat jak usunąć przypis w „Słowie”, albo wręcz przeciwnie, jego wkładu. Oczywiście, funkcja ta może nie wymagać od wszystkich użytkowników, ale wiele prędzej czy później może jeszcze spotkać się z trudnościami w konstrukcji tekstu, a następnie jest pozornie nierozwiązywalny problem.


Zgodnie z przypisami rozumiemy linki, które mogą być potrzebne w celu wyjaśnienia niektórych części materiału (więcej informacji). Naturalnie, ta dodatkowa informacja może być obszerna, ale nie zawsze jest to wygodne, aby umieścić w jednym pliku, a człowiek, który będzie musiał zapoznać się z danymi, nie jest bardzo wygodne, aby to zrobić.

Jeśli masz chęć zwiększenia znaczenia w tekście tworzonego jak również znacznie poprawić czytelność tekstu każdej strony, to na pewno trzeba wiedzieć, jak wstawić przypis w „Słowie”, albo wręcz przeciwnie, aby ją usunąć. To jest dzisiaj, a my postaramy się, aby się szczegółową formę różnego rodzaju opcje w pracy z linków, które z pewnością być używane przez wielu użytkowników.

Bez interwencji

Oczywiście, można użyć najłatwiejsza opcja – aby określić numer strony, na której opublikowane informacje objaśniające. Ale nie zawsze jest to prawda, zwłaszcza, że, jak już wspomniano wcześniej, jeśli tekst jest trójwymiarowy, a następnie bez przypisów po prostu nie może zrobić. W tym przypadku podobna funkcja jest wykonywana automatycznie, czy raczej nie trzeba ręcznie ustawić wskaźniki.

rąk własnych w celu ustalenia przypis nie jest bardzo wygodne, ale w programie Word istnieje specjalna funkcja, z której będzie można to zrobić bardzo szybko. Więc, po prostu przejść do pytania, w jaki sposób umieścić przypis w „Słowie” i analizować różne wersje programów. Jednak przykłady pokazane praktycznie nie różnią się między sobą.

warunki wyszukiwania

Jeśli zainstalowano programu Word 2007, to ta metoda jest dla Ciebie, bo z nim można usunąć i dodać przypisy. Upewnij się przed użyciem tej metody, upewnij się, że wersja programu jest tylko to. Aby zacząć, otwórz dokument tekstowy, który chcesz zainstalować przypis, a następnie wybrać żądany wyraz lub frazę, która w przyszłości chcesz wyjaśnić dodatkowe dane.

Zalecamy przeznaczyć takie warunki wcześniej, choć w obu przypadkach trzeba poświęcić pewną ilość czasu, aby wskazać fragmenty, więc dokument zostanie w pełni zoptymalizowany i łatwe do sprawdzenia. Gdy wszystkie niezbędne elementy zostaną dostarczone, trzeba wiedzieć, jak usunąć przypis w „Słowie”, lub nawiązać nowe.

instrukcja

Na wybranej frazy lub słowa trzeba kliknąć lewym przyciskiem myszy, a następnie z menu rozwijanego wybierz zakładkę „Linki”. Po kliknięciu na tej funkcji będzie można znaleźć specjalną okazję „Wstaw Przypis”. można zapisać w prostszy sposób, w razie potrzeby – do korzystania z górnego paska narzędzi (tyle, aby utrzymać cały proces szybciej).

Jeśli wykonane prawidłowo, powinieneś zobaczyć numer specjalny na dole zwrotów lub słów stronie zostały wyróżnione. Kursor powinien być ustawiony wokół tego znaku, a następnie wprowadzić wymagane komentarze, które będą w przypisie.

Jak tworzyć linki w tej wersji, wiesz, to teraz warto rozmawiać o tym, jak w „Słowie”, aby usunąć przypis. To nie odbywa drogę z powrotem, i usunięcie z nowymi postaciami, które pojawiły się w dolnej części strony. Na pytanie, czy, jak w „Słowie”, aby usunąć przypis, generalnie nie powinny powodować żadnych trudności. Proces jest bardzo prosty, a także usuwanie pewnych części tekstu.

Jak usunąć przypis w „Słowie”: wniosek

Jeśli używasz innej wersji programu, a także chcą wiedzieć, jak uzyskać wyniki, możemy powiedzieć, że linki są prawie takie same we wszystkich wersjach aplikacji pakietu Office. Należy mieć na uwadze, że kwestia, jak usunąć przypis w „Słowie”, jest prosta, ale jeszcze powrócić zmiany po zapisaniu dokumentu nie będzie możliwe.