692 Shares 8227 views

Terier szkocki

Ta rasa psa jako terier szkocki w pełni zasługuje na tytuł „dżentelmen”. Zwierzę jest bardzo uczciwy i lojalny wobec swego pana. Pies nie jest w każdym przypadku, pierwszy zaczyna kolidować z innymi zwierzętami, ale jeśli to jest „hak”, który w walce potrafi wstać dla siebie i dla swego pana. Ze względu na silny rozwój watchdog instynktu Scotch terrier może być stosowany jako watchdog. W procesie szkolenia zwierzę trzeba wziąć pod uwagę fakt, że może być przyjmowany z przymrużeniem oka do dzieci.


Taśma Terier szkocki jest prawdziwy terier. pojawiła się ta rasa, przez bardzo długi hodowlą tych psów. Historyczna ojczyzna „Szkot”, jak można się domyślić, jest Szkocja. Niestety, nasz czas nadszedł niewiele informacji o tym, jak wyglądał. Mimo niewielkiej ilości informacji na temat historii tej parodii psów, naprawdę wiem, że przez wiele wieków, rasa ta została wykorzystana podczas polowania. Ponadto, w dawnych czasach były one używane do tego, że ich eksterminacji szczurów i myszy w osiedlach i zamków. Od czasów starożytnych Szkot wyglądała inaczej, ale po roku 1800 zaczął hodować w postaci, w jakiej widzimy go teraz. W 1892 roku klub z amatorów tej rasy psów został po raz pierwszy otwarty. Mniej więcej w tym samym czasie i został wybrany postać szkockiej terier, który został przechowany do XXI wieku. Jeśli kiedyś nabyły Terier szkocki, to jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek mógł zmienić swój wybór na rzecz innej rasy psa.

Kup rasa ta nie jest tak łatwo. Do tej pory niewiele osób zaangażowanych w hodowli tych psów. Rada w tej sytuacji jest fakt, że trzeba spojrzeć na reklamy w gazetach lub w Internecie na sprzedaż szkockich terierów. Można również znaleźć rodzaj reklamy „kup Scotch terrier”, jest całkiem możliwe, że osoba otrzymała już żadnych osób kontaktowych związanych z uprawą tej rasy psów.

A teraz chcesz powiedzieć o wyglądzie szkocki terier.

Zewnętrznie, Terier szkocki jest dość gęsty, że zwierzę stoi mocno na swoich krótkich nogach. Niskorosłość pies pozwala mu wygodnie wejść do dziury. Ze względu na mały rozmiar głowy zwierzęcia wydaje się być bardzo duże. Pień pokryty jest psem bardzo długo i mocno do włosów ciała, sztywny w dotyku.

Zwierzę porusza się bardzo łatwo, szybko i sprawnie. Jego wysokość wynosi średnio od 24 do 28 cm i ciężaru zwierzęcia do około 10 i pół kg. Terier szkocki ciemne oczy w kolorze i mają owalny kształt. Uszy są bardzo cienkie o ostrych końcach. jamy zęba duże zwierzę, szyi, wysoki i mięśni. Chest – dość szerokie, wypukłe żebra, z tyłu krótki. Ogon Terier szkocki jest średniej wielkości i bardzo silny. Rasa jest reprezentowana w różnych kolorów, ale w tym samym tonie.

Terier szkocki: charakter zwierzęcia. Rasa ta może być opisany jako żywy, temperamentu, dumny, niezależny, inteligentny i szlachetny. Do ich właścicieli psów jest bardzo przywiązana do kogoś innego, ci sami ludzie, jest obojętny.

Wadami tego gatunku można wspomnieć, że sierść zwierząt może być bardzo miękka, co prowadzi do silnego linienia. Dodatkowo, rasy psów jest czasami tchórzliwy i skrępowana. Po pierwsze, żeby go dotknąć przychodzi rzadko.

Szkocki terier jest stosowany w polowaniu na zwierzęta, które żyją w norach – lisa, borsuka, wydry i królików. Ponadto, dzięki atrakcyjnym wyglądem, jest wysoce cenione wśród miłośników zwierząt domowych. Dobrą rzeczą w tym przypadku jest to, że pies szczeka trochę, przyjemność grać z małymi dziećmi, i doskonale chroni właścicieli.

W celu utrzymania kształt zwierzęcia, musi często chodzić ich. Ścinanie Scotch terrier co około trzy miesiące.