781 Shares 4184 views

Home kawior squash na zimę – przepis

Squash kawior jest kochany przez Rosjan od czasów radzieckich, kiedy deficyt tego kraju panowała, i że ten produkt był dostępny dla prawie każdego. Co więcej, ta pasta warzyw w diecie dzieci w wieku szkolnym i studentów. Oczywiście, od czasu, to było dawno, i bardzo wiele się zmieniło. Na deficyt zapomnieliśmy, a dziś możemy sobie pozwolić na znacznie więcej niż wcześniej, ale smak squash kawioru, „jak dziecko”, będziemy nigdy zapomnieć.


Produkt, który jest obecny na półkach dzisiaj, jest daleki od tego, co było oferowane w tych dniach, więc można spróbować go gotować samemu. Squash kawior domowej roboty, oczywiście, jest o wiele bardziej przydatne niż produkcji przemysłowej. Jednak, aby uzyskać to, takich jak przygotowania Unii do receptury, która ściśle przylegającą do odwiedzenia, to nie zawsze działa. Postaramy się teraz, aby odblokować sekrety tajemniczej receptury i gotować prawdziwe squash kawioru.

Tak więc, należy stosować następujące produkty: 2 kg świeżych cebuli, cebula pary głowic, olej roślinny (zwłaszcza słonecznika) – 100 ml, papryka – 1h. łyżka świeżych pomidorów – 4 kawałki (może być zastąpiony przez pomidorowy w ilości 2 łyżki.). Koniecznie przyprawy: czarny pieprz, czosnek i inne smakowe i pożądania, a także zioła, sól, masło (30 g) i jedną łyżeczkę cukru.

Ta domowej roboty kawior squash, zebranych w zimie, będzie doskonale wyglądać na każdym biurku i przypomnieć o przyjemnych chwil młodości i dzieciństwa. Ale przystąpić do jego sporządzenia.

Cukinia, umyć, obrać i ruszt na tarce z dużymi otworami. Umieścić wszystko w głębokiej patelni lub garnek typu Kazanka. Na średnim ogniu, doprowadzić do cukinii zagotować bez dodawania wody (sok squash jest wystarczająca). Następnie zmniejszyć ogień i gotować, aż w dalszym ciągu, aż cały płyn odparuje.

Chociaż przyszłość domu aż do squasha parze jajka na patelni, kredyty do innych komponentów. Łuk i drobno pokroić podsmażyć oddzielnie w oleju roślinnym. Pomidory, usunąć skórę kąpieli ich przegotowanej wody i pocierać je na tarce i dodać do otrzymanego puree z cebuli razem z cukrem, czarny i czerwony.

Obok domu na zimę squash kawioru przygotowuje się następująco. Do squasha, z których odparuje cały sok, dodać wynikowy zazharku. Mieszać i doprowadzić do wysokiej temperatury (olej zaczyna wzrastać). Następnie dodać pozostałe produkty i gulasz nie więcej niż 10 minut.

Home kawior squash na zimę gotowy, ale że jej korek, trzeba przygotować się do ochrony banków, które na pewno do sterylizacji co najmniej pół godziny, ponieważ cukinia jest bardzo „wybredni” w przechowywaniu pod maską, a często się w ruinę. Jak tylko banki będą chętni, gorące jaja są składane na nich i uszczelnione. Że tak łatwo można przygotować doskonałe domowej roboty. Squash kawior, otwarty w zimnych porach roku, nie tylko przypomina o przeszłości, ale także fantastyczne lato! Teraz, gdy wiesz jak zrobić domowy kawior squasha. W zimie masz wystarczającej ilości witamin, jeśli będzie, to pyszne konserwy w magazynie.