205 Shares 4972 views

Najpiękniejsze życzenia dla nowożeńców – dzień ślubu wiersz

Ślub – jest jednym z najbardziej uroczystych wydarzeń, które zdobią osobistej historii każdego człowieka. Na tej uroczystej ceremonii zebrania wszystkich krewnych i przyjaciół młodej pary. Goście w pośpiechu, aby pogratulować młodego małżeństwa i życzę im najlepiej. Dają prezenty i życzymy miłość i szczęście, powiedzieć gratulacje, czytać poezję skomponowaną przez góry z dnia ślubu.


Część oficjalna dobiegła końca, a każdy gromadzi na świątecznym stole, aby uczcić to wydarzenie. Taka jest tradycja, że ma od setek lat, a uprawiany jest we wszystkich narodów świata. Po pierwsze, prawo należy pogratulować młodym rodzicom. Są mile widziane na tej uroczystości i powiedzieć swoim dzieciom najlepsze życzenia:

„Czy tylko jedna rodzina szczęśliwy i wielki.

Niech prób i lata nie będą oddzielone kiedykolwiek.

Z całego serca, tak szybko jak to możliwe, chcemy rodzić dzieci.

Istnieją różne dźwięki mowy i chcemy sobie wyobrazić wnucząt.

Siebie starannie przechowywać! Żyć, cześć, miłość! "

Na stół ślub życzenia jak magiczne ptaki, wzrasta do nieba. Tu i teraz brzmi to najpiękniejsze słowa świata. Miłość, radość, pokój, szczęście, lojalność, bogactwo, szczęście, błogosławieństwo … tak jak magiczne mantry, wiersze o programie ślubu przyszłego życia młodych ludzi:

„Niech Twój dom jest pełen światła,

Niech dobry będzie spadać wraz ze świtem.

Niech reguły, które raz po raz:

Nadzieja, wiara i miłość! "

Jak nazwać statek, więc będzie unosić się na burzliwym morzu życia. Dlatego wszyscy zaproszeni i spróbuj powiedzieć młoda para bardzo miły, szczery i najlepiej pożegnanie do nowego życia. Życzymy zdrowia i pomyślności, dobrobytu i sukcesu, szczęścia i prawdziwych przyjaciół … Kto inny jak najbliżsi przyjaciele poczuć i zrozumieć ich rówieśników. Idealnym rozwiązaniem byłoby wstępnie napisane wiersze na ślub przyjaciela:

„Z całego serca życzę w życiu rodzinnym zrozumienia,

Że jej mąż kocha, dał dary i zwrócić uwagę na ciebie.

Chciałbym, aby były zawsze obok swoich ulubionych, krewnych,

Do znajomych i przyjaciół wokół was błogosławił ".

Wypełnione kieliszki do szampana do dźwięku toast. Według obserwacji, większość młodych osób życzymy dobrego zdrowia, długich lat życia i cierpliwości. Oryginalne i efektowne wiersze dźwiękowe na jego ślubie z podniesionym kieliszek musującego tradycyjnego napoju ślubu:

„Ogłaszam ten toast nieuchronności spotkania.

Na sugestie na drodze orations,

Zawsze coś się dziać, że teraz chcą.

Dobry stan zdrowia, cierpliwości i Boże błogosławieństwo! "

To dzień pełen pozytywnych emocji wszystkich obecnych na weselu. Narzeczeni przytłoczony uczucia miłości i szczęścia. odczuwają radość z połączenia własnych losów, a marzenie, dzięki rodziców i krewnych. Oczekiwanie na zmiany pobudzać ich serca. Możesz przeczytać wersety z dnia ślubu, który jest poświęcony rodziców:

„Jesteśmy wdzięczni za to dzisiaj bajki ślub.

I nigdy nie zapomnę uczucia rodzicielskie.

Chcemy żyć do stu lat i nie boli,

I wszystkie przeciwności w drodze do łatwo pokonać.

Oczywiście, jesteśmy zadowoleni, aby pomóc Ci wszędzie, we wszystkim,

Po prostu zadzwoń do nas, a my zawsze przyjść. "

Harmonijnie może brzmieć wiersze dzień ślubu na tej pomyślny festiwalu. Ozdobić świąteczne, przeplata się z życzeniami i przyczyniają się do ogólnej atmosfery romantyzmu zdarzeń i oryginalności. Głównym warunkiem – do poezji było właściwe i dyskretnie pasuje w scenariuszu ślubu. Nie jest konieczne, że poezja była dużo. Powinny one być krótkie, w zgodzie z tematem, łatwo widoczne i dobrze rymowane. W tym przypadku, i grzanki są wymawiane inaczej, a życie pożegnalne słowa są postrzegane jako drogie prezenty. Życzymy że byłoby wersy, które brzmią na swój ślub, romans i poezja mają w przyszłym życiu rodzinnym.