310 Shares 1415 views

Olga szczęście: biografia, twórczość, życie osobiste

Życie Olgi Kozinoy – solista grupy „wirus” – wypełnione stałym kreatywności. Pracuje codziennie o nowe materiały, spotkać ciekawych ludzi, pisze teksty i obsługuje dwa z jego projektem. Olga Na szczęście jest autor i wykonawca własnych piosenek. Stale wykonuje na koncertach, w klubach i na imprezach. Jej drugi projekt – Koty – cieszy się dość dużą popularnością, pomimo faktu, że jest ona zasadniczo różni się od pierwszego. Oprócz działalności w branży rozrywkowej Olga stworzyła także kolekcję zabawek autora.


biografia

Piosenkarka urodziła się 20 maja 1983. Miejsce urodzenia: miasto Zelenograd, Moscow Region. Jako dziecko, Olga szczęście uczęszczał do szkoły muzycznej. Pomyślnie ukończyła klasę wokalną. W okresie dojrzewania, los sprowadził ją do Andrei Gudasom i Jurija Stupnik – „! Wirusa” przyszłości zespołu. Grali na fortepianie i zaangażowany w organizowanie muzyki. Miałam spotkanie w 1997 roku. Początkowo grupa nazywała się „Akwarela”, a następnie „Uff!”. Dopiero po spotkaniu z przyszłymi producentów została ustalona opcji „wirusa”. Olga szczęście biografia, że sukces zaczyna się w 1999 roku, napisał piosenkę „Nie wyglądasz”, a ona uderzyła jej najlepszych pracowników recepcji.

Początki kariery

Rok 2000 był kamieniem milowym dla grupy. Po pierwszym hitem był „będę Cię prosić” piosenki „Hands”, „Wszystko przejdzie”, „Szczęście” i inne. Oni ciągle w radiu, liczba fanów stale rosła. Grupa poszła z koncertów w wielu miastach w Rosji i za granicą. Odwiedziłem Ameryka, Izrael, Kanada, Niemcy. Olga Kozina zasłynął wykonawca był w stanie zrealizować siebie jako pisarza. Pisałem z duszy, nie zwracając uwagi na dowolnym formacie, i dlatego jej piosenki są tak blisko do ludzi młodych. mógł każdy widzą swoją historię.

„Wirus”

W 1999 roku wspólny przyjaciel uczestników grupy Zelenograd „Uff!” Dał im taśmę z nagraniami piosenek z producentów w Moskwie. Igor Seliverstov i Leonid Velichkovsky dostrzegł potencjał artystów i zaprosił ich do nawiązania współpracy. Projekt został przemianowany na „wirus!”, I był bardzo udany. Piosenka „Nie wyglądasz” zgarnął najwyższe pozycje na listach przebojów, które służyły jako dodatkowy impuls do dalszego rozwoju.

Na początku 2000 roku, producenci postanowili zarobić dodatkowy dochód, a została stworzona przez drugą część grupy. Zawierał on piosenkarza szczęście 2 i tancerze. Przeprowadzili wycieczkę wraz z oryginalnym składzie, a nie jak Olga. Później, gdy istnienie duplikatu grupy zostało odkryte, producenci próbowali je mieszać, tworząc zespół 6 osób.

W 2003 roku, z powodu konfliktu przeterminowanych pierwszy złamał umowę z uczestników i Selivyorstova Velichkovsky oraz prawo pozwać nazwę i materiałów. pomagają one firmy Mega Dźwięk. Singer grupy pozostały Olga szczęście. „Wirus” Ciąg dalszy istnieć z nowym producenta Ivanom Smirnovym, z którymi pracuje obecnie. Został wydany cztery albumy i nowe wideo do najbardziej popularnych piosenek grupy z najwyższych ocen.

Prywatny projekt Koty

2011 był kolejnym krokiem w rozwoju twórczym wykonawcy. Olga szczęście przedstawił swój własny projekt muzyczny o nazwie koty. Grupa składa się z 3 osób: wokalista, dj i perkusisty. Projekt nie ma analogów i dlatego Olga uważa ją unikalne. Podane style muzyki – Dubstep, drum'n'bass, przemysłowe Vibes Progressive Trance i w różnych kombinacjach. Grupa śpiewa po angielsku i twierdzi, że pierwsza pozycja nie tylko w rosyjskich wykresów, ale także za granicą.

Projekt Koty radykalnie różni się od pierwszego. Inna pasz i energii. Wielu fanów zastanawiać reinkarnację Olga w drugiej grupie. Zespół dzielił scenę z międzynarodowych gwiazd muzyki elektronicznej i odnosi się do amerykańskiej wytwórni Sullen Musik. Debiutancki album (Hard Reset) składa się z sześciu utworów.

życie osobiste

Perkusista jej solowy projekt, Temmy Lee, został wybrany jednym z piosenkarką. Młody mężczyzna urodzony w 1980 roku. Wcześniej brał udział w innych projektach, w tym kod: A, Harley i Woodoo. Jego prawdziwe nazwisko nie jest znane. Teraz ich związek w procesie zaangażowania. Olga Lucky, życie osobiste jest wciąż tajemnicą, opowiada o swoim życiu jako dzikiej karty, która wszystko zależy od mojego nastroju. Uważa, że kobieta musi stale ewoluują, mają hobby, zainteresowania, robić rzeczy, które kochasz, a w każdym razie nie przytłaczają siebie, nawet dla dobra ukochanej.

obecny

Teraz grupa „Virus” Koty i napięty harmonogram wycieczek zarówno w Rosji i za granicą. Pierwsza grupa jest niezwykle popytu ze względu na starych i nowych utworów. „Disco 90” – tylko jedna z popularnych działań, w których można ponostalgirovat o dawnych czasach, aby wzniecać dawne uczucia i emocje i dobry taniec. Olga szczęście – bardzo aktywną osobą, miłe wentylatory z nowych i nowych piosenek w obu projektach. Piosenkarka zaproponował, aby zagrać w filmie, ale muzyka jest dla niego interes przeważa, z powodu których nie ma czasu na inne obszary. Olga obiecuje, że istnienie drugiego projektu nie wpłynie na „wirusa”. Grupa będzie nadal rozwijać i aby zadowolić swoich fanów.

Olga Kozina uważa, że ludzie powinni robić to, co jest zabawne, jak można odkryć talenty i nie stoi w sprzeczności ze stylem życia. Jej twórczość jest naprawdę. Singer nazywa wierzyć w siebie i swoje marzenia, by kochać i być kochanym, a potem zaczynają się dziać cuda, jak działo się w jej życiu.