773 Shares 7293 views

Instalowanie aplikacji na Android. Główne punkty

Użytkownik, który po raz pierwszy zetknął się z systemem operacyjnym, promowany przez Google, naturalnie nasuwa się pytanie, jak instalacja aplikacji na Androida. Wynika to z faktu, że program powłoka ma swoje własne cechy algorytmów, które muszą być zrozumiałe i wzięte pod uwagę. Ale to nie jest w żadnym wypadku powodem do niepokoju, ponieważ procedura instalacji nowych aplikacji, z zastrzeżeniem wcześniejszej znajomości z kluczowych punktów jest szybkie i łatwe.

Należy zauważyć, że najprostsza instalacja aplikacji Android, szczególnie dla początkujących użytkowników, przechodząc przez Program „Market”, który jest standardem we wszystkich wersjach systemu operacyjnego od Google. Ten „sklep” obejmuje szeroką gamę płatnych i darmowych programów. Jest to możliwe do zapoznania się z opisem wybranego programu, zobacz zdjęcia i, w razie potrzeby, jest łatwy do zainstalowania. Aby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiednią opcję. Pobieranie i instalowanie aplikacji automatycznie lubił.

Jeśli instalujesz aplikację na Androida jest wykonana nie z „rynku”, to jest bardzo ważne, aby rozważyć jeden kluczowy punkt. Powodzenie operacji zależy od tego, czy system jest wliczone zgody na instalację produktów firm trzecich. W celu zweryfikowania tego punktu, trzeba otworzyć sekcję „Aplikacje”, znajduje się w ustawieniach urządzenia. Poniżej znajduje się odnaleźć i zaznaczyć opcję „Nieznane źródła”, które powinny być znakiem, który pozwala na instalację programów , które nie są zapisani w systemie „rynek”.

Tak, upewniając się, że system jest gotowy do zainstalowania niezbędnego oprogramowania, należy uzyskać dodatkowe oprogramowanie, które będzie wiernym towarzyszem podczas takich procedur w przyszłości.

Najprostszym krokiem – pobrać i zainstalować aplikację Aplikacje Installer, który tworzy i dystrybuuje twórców systemu operacyjnego za darmo. Instalowanie aplikacji na Androida przy użyciu tego programu odbywa się po prostu, jak ona skanuje pamięć i wyszukuje wszystkie pliki «apk» (nazwany tak wykonywalne są w środowisku Android). Po utworzeniu listy odpowiednich wniosków o instalacji, użytkownik może wybrać tylko prawo i potwierdzić swoje działania. Po kilku sekundach, można użyć ulubionego programu.

Aby zainstalować aplikacje na Androida było łatwe, można również użyć dowolnego wygodny menedżer plików, który oprócz tej funkcji, i pomoc w innych operacji w systemie plików. Wybór odpowiedniego menedżera dla dokumentów jest utrudnione przez dużą liczbę wartościowych kandydatów, ale spędził trochę czasu użytkownik może łatwo wybrać odpowiedni program dla niego, w zależności od ich upodobań i preferencji.

Instalowanie aplikacji na Androida może być wdrożony i mniej popularny sposób – poprzez wbudowaną przeglądarkę. W tym przypadku konieczne jest w pasku adresu , aby ustawić ścieżkę do pliku wykonywalnego. Ta metoda jest niezawodna, ale nie jest to ani łatwe, ani wygoda, więc nie bardzo nadaje się dla początkujących użytkowników.