547 Shares 2691 views

Jako jeden jeżozwierz boli trzy psy

Trzy kanadyjskie pies w tej chwili są szybkość odzyskiwania po zaatakowali dziką jeżozwierz, a ich właściciel otrzymuje wsparcie od społeczeństwa, aby móc zapłacić rachunki weterynaryjne.

Niezwykła atak

Mahalo, Nesta i Soldzha grał na swojej farmie w Craven, Saskatchewan, kiedy nie było nieprzyjemny incydent z nimi. Pitbull Mahalo miała do czynienia z potrzebą pilnej hospitalizacji, gdy kołdry jeżozwierz uszkodzonego jej serce i płuca.

Brat Mahal, Nesta, też został uszkodzony podczas ataku. Jego twarz zatopił kilkadziesiąt igieł, ale udało mu się uniknąć ryzyka obrażeń.

Jak dla psa Soldzhi, tutaj wszystko poszło dość cicho, a jej usta tylko lekko uszkodzony przez igłę. Dennis Mazur, pracownik społeczny, otrzymała rachunek z kliniki weterynaryjnej, trochę więcej niż pięć tysięcy funtów w leczeniu trzech psów. I tylko poprzez zwiększone ponieważ Mahalo potrzebne poważne pomoc – stawką była kwestia przetrwania psa.

Znajomy Dennisa Mayk stworzył stronę internetową, która ma na celu pomóc osobie, aby uratować swojego psa. Powiedział, że te psy Dennis – miłość życia. Warto zauważyć, że jeśli nie ma Mahalo pit bull, to najprawdopodobniej nie przeżył ten atak.