167 Shares 3594 views

Porozmawiajmy o przygotowaniu „Nebilet”. Instrukcje dla każdego

duża liczba osób z chorobami serca w tym kraju. Farmaceuci są opracowania dla nich różne leki, z których jeden jest sposobem „Nebilet”. Instrukcja użycia leku jest dołączony do każdego opakowania. Ten artykuł jest tylko dla informacji, ponieważ choroby serca – jest to dość poważny problem, więc nie ma potrzeby uciekać się do samoleczenia. Jeśli jednak pojawia się problem, należy zawsze skonsultować się z lekarzem i inne informacje.


Co to jest lek „Nebilet”?

Instrukcja użycia oznacza, że badany lek obniża ciśnienie krwi, ma działanie przeciwarytmiczne i przeciwdusznicowe. Ma wysoką skuteczność w terapii złożonej podczas leczenia choroby serca. Aby dowiedzieć się, czy leki powinny skonsultować się z lekarzem.

Preparat „Nebilet” jest wytwarzany w postaci okrągłych dwuwypukłe tabletki o białym kolorze. W tabletkach posiada wycięcie na dzielenie (kształcie krzyża).

Sposób stosowania leków „Nebilet”

Instrukcje użytkowania zaleca przyjmowanie leku nie ma znaczenia, jeśli wziąć swoje jedzenie. Tabletki należy pić dużo płynów. Konieczne jest, aby stosować się do konkretnego sposobu przyjmowania leku. Czy lek „Nebilet” z 2,5-5 mg dziennie, w niektórych przypadkach może zwiększyć dawkę do 10 mg. Dokładne dawkowanie może wyznaczyć lekarza, w oparciu o wyniki badań i cech swojej fizjologii.

Wskazania do przyjęcia „Nebilet” lek

Instrukcja użycia oznacza, że lek przepisywany na nadciśnienie (w terapii w połączeniu z różnymi lekami przeciwnadciśnieniowymi, które są określane przez lekarza), choroby niedokrwiennej serca lub przewlekłej niewydolności serca (w tym przypadku, lek jest dodatkiem do innych leków kardiologicznych). Lekarz pomoże Ci zdecydować, czy przyjąć te środki, gdy choroba lub może być zastąpiony przez bardziej miękkich narkotyków.

Przeciwwskazania

Tabletki „Nebilet” nie powinny być podejmowane, jeśli masz:

 • zaburzenia czynności wątroby (wyrażona w formie);
 • niedociśnienie;
 • naruszył krążenie obwodowe;
 • nie zatokowo bloku ;
 • astma oskrzelowa;
 • skurcz oskrzeli;
 • AB- blokada 2-3 stopni;
 • niewydolność serca w leczeniu ciężkiej (nie podatny);
 • osłabienie lub miosteniya mięśni;
 • depresja;
 • wysoka czułość żadnych składników preparatu.

Nie można brać leki w dzieciństwie i przed 18 rokiem życia. Jest również przeciwwskazany w okresie karmienia piersią.

Lek „Nebilet” podczas ciąży przepisać w przypadku, gdy korzysta ono matce. W tym przypadku, lekarz zawsze jest współmierny potencjalne ryzyko dla dziecka. Pigułki tylko mogły wykonywać pod stałym nadzorem personelu medycznego.

Jeśli masz chorób, takich jak cukrzyca, niewydolność nerek, alergii, łuszczycy, nadczynność tarczycy, i, jeśli jest wiek powyżej 65 lat, lek „Nebilet” należy przyjmować z dużą ostrożnością.

Skutki uboczne leku

 1. Układ nerwowy i narządy zmysłów: bóle głowy, osłabienie lub zmęczenie, zawroty głowy, niewyraźne widzenie (mijania), depresja, koszmary w nocy.
 2. Narządów przewodu pokarmowego: nudności lub wymioty, biegunka lub zaparcia, wzdęcia.
 3. Sercowo-naczyniowy i układ krwiotwórczy: niedociśnienie, bradykardia (objawowe) AB- blokada niewydolności serca.
 4. Mogą wystąpić reakcje skórne i skurcz oskrzeli.

Aby uniknąć skutków ubocznych należy ściśle stosować się do porad lekarza. Self-dozujący jest niedopuszczalne.