119 Shares 6548 views

Jak smażyć kurki: proste przepisy

Zbierać grzyby są tak ekscytujące, że można pozazdrościć tylko te osoby, które mają możliwość uczestniczenia w cichej polowanie każdego roku. Jeśli udał się do lasu, spotkać rozpraszania jasnym pomarańczowym ogonechkov z falistym kapelusz, wiesz – znajdziesz kurka grzybnię. Wystarczy być ostrożnym – istnieją lejkówka, zbierać i jeść, że nie jest możliwe w każdym przypadku. Ale są one łatwe do odróżnienia od jadalne. W fałszywy Hat ma gładkie krawędzie, więc ostrożnie prismtorites na szczycie grzybów.


Kurki są nie tylko piękne, ale także zaskakująco smaczne grzyby. Rosną one niemal na całym terytorium naszego kraju, gdzie znajduje się brzoza, iglaste lub lasy mieszane. ich gromadzenie może wynosić od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Co oni wyróżniać się od innych grzybów, oprócz jej świąteczny kolor, to fakt, że nigdy nie jest robaczywy. Ale nie tylko ta cecha sprawia, kurkami tak popularne – są one również bardzo smaczne. Psuć grzyby, trzeba ciężko pracować, bo smażyć kurki pozwolić nawet kompletny ignorantem w sztuce kulinarnej. Teraz jesteś w nim i zobaczyć na własne oczy.

Przed podsmażyć kurki, powinny być moczone przez pół godziny w wodzie łatwiej zmyć piasek i wystawił swoje igły, które są zawsze obecne na powierzchni grzybów. Nie chcesz, aby skrzypienie piasku w zębach, igieł i zdobył wspaniały smak smażonych kurkami. Dlatego wszystkie grzyby należy dokładnie umyć pod bieżącą wodą, wszystko, co nie daje pieniędzy – odcięte, a same kurki pokroić na kawałki o tym samym. Jeśli są one wystarczająco mały, można umieścić je na patelnię całkowicie.

Jak smażyć kurki z kremem

Umyte i pokrojone grzyby są umieszczane w głębokim garnku wypełnionym wodą i umieścić w ogniu. Pokrywa pokrywa nie jest konieczna, ponieważ kurkami smażyć będzie możliwe dopiero po odparowaniu wody. Podczas gdy nasze grzyby są wrzenia na patelni, pokroić cebulę i smażyć na maśle. Młode ziemniaki , gotować do miękkości i złożyć w durszlak. Gdy woda wrze daleko w rondlu, dodać masło i ziemniaki. Wymieszać, dodać sól, posypać pieprzem i gotować przez około 5-10 minut. Niech ziemniaki również pokryte apetyczny skorupy. Następnie zmniejsz ogień, dodać śmietanę w naczyniu, przykryć patelnię pokrywką i gotować na wolnym ogniu przez około pięć minut. Podawać posypane drobno posiekanej zielenie potrzebne.

Jak smażyć grzyby kurki bez śmietany

Począwszy prawie taka sama jak w poprzednim przepisie – mój, cięcie, umieścić w rondlu, napełnić wodą i trzymać w wielkim ogniu, aż wrzątkiem. Gdy woda odparuje, wrzucić na patelnię pokrętło masła (można oczywiście brać i warzyw, ale jeszcze lepiej kremowy jak smażyć kurkami na nim uzyskać wiele smaczniejsze). Następnie dodać pokrojone ziemniaki i smażyć, nie zapominając mieszać około 10 minut. Teraz trzeba dodać sól, umieścić w grzyby i ziemniaki posiekaną cebulą i nadal gotować, aż nabiera złotej barwy. Pod koniec gotowania można posypać danie zieleni, można ozdobić gotowe grzyby z ziemniakami i go po prostu w płycie.