663 Shares 3800 views

Co to Feed Jork

Moc – to chyba najważniejszy element w treści każdej rasy psów. Zapewnia prawidłową zdrowia menu, dobra natura pet zewnętrzne i wesoły. Istnieją funkcje w żywieniu psów różnych ras. Na przykład, na etapie ustalania Yorkshire Terrier, trzeba wiedzieć, że mała krucha pies wymaga zupełnie innego podejścia niż medium zwierząt lub dużej wielkości. Co RSS Jork? Weterynarze i dietetycy zalecamy ostrożność karmienia psów tej rasy, która ze względu na specyfikę ich trawienia.

szczenięta karmienia

Przy domu znajduje się mała Yorkshire Terrier, powstaje tylko naturalne pytanie: „Czym karmić szczeniaka York celu zapewnienia jej prawidłowego rozwoju?” Jak wiadomo, niesymetryczne dieta może prowadzić do choroby, zaburzenia wzrostu, nieprawidłowego tworzenia ciała.

Najprostszym sposobem, aby kupić gotową żywność przeznaczoną specjalnie dla szczeniąt, wybór należy zatrzymać się na produktach wysokiej jakości, nie tanie. Polecam kupić tylko żywność w puszkach, a nie sucha karma, która jest szkodliwa dla Jorku. Jak wzrost szczeniąt jego zmian według grupy wiekowej. Przejście do nowej żywności powinny być stopniowo, najpierw przez zmieszanie starej i nowej żywności.

Można przygotowywać własne posiłki z naturalnych produktów. Kanał powinien być zrównoważony pod względem składu, który znajduje się w wymaganej ilości białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy, pierwiastki śladowe. Menu szczeniak może zawierać mielone gotowane mięso, pokroić w plastry gotowanej wołowiny i kurczaka, morza gotowane ryby, owies, ryż, niesłodzone niskotłuszczowy twaróg, produkty mleczarskie, jaja gotowane (żółtka), warzywa, owoce, niesolone ser. Yorki szczenięta nie są zalecane, aby dać kości, wieprzowina, jagnięcina, słodycze, wędzone, solone, makaron. Na miejscu karmienia miskę szczeniaka czystej przegotowanej wody powinien zawsze stać.

Karma dla Yorkies

Co RSS Jork? Prawidłowe odżywianie ma ogromne znaczenie nie tylko dla szczeniaka, ale dla dorosłego psa. Od jakości żywności zależy od zdrowia i kondycji sierści zwierzęcia. Organizowanie posiłków York, trzeba wziąć pod uwagę, że wątroba mają słaby punkt.

Błędem sądzić, że psy muszą karmić jeden mięsa. Białka stanowią jedynie 20% diety. Połowa karma powinna składać się z węglowodanów, a 30% – z tłuszczu. Jednak mięso – obowiązkowym elementem tego zwierzęcia powinien otrzymywać codziennie. Ponadto niezbędne elementy York żywności są warzywa, owoce i zboża (ryż, owies, gryka).

Dorosłe psy mogą być podane na zakup żywności lub przygotowane w domu. Zaleca się, aby stosować się do pierwotnie wybranego rodzaju żywności – żywność lub gotowe lub domowe jedzenie. Ale jedzenie na stół właścicieli psów przeciwwskazane, ponieważ system trawienny Yorki ułożone inaczej niż ludzie.

Co RSS Jork? Dorosły pies jest lepiej karmić surowej żywności: mięsa, ryb morskich, warzyw, owoców, suchy owsiankę. Mięso może być parzony przed cięcia i walcowane owsa moczyć (nie gotować). Ryby słodkowodne lepiej nie karmić psa (lub dać tylko gotowane). Warzyw można zrobić sałatkę z dodatkiem oleju roślinnego lub beztłuszczowej kwaśną śmietaną. Pożądane jest, aby dać pierwszeństwo jaj przepiórczych, co niezbędne jest do wrzenia.

Wybór dania gotowe, trzeba wiedzieć, co eksperci radzą, aby nakarmić yorki w puszkach, ale nie suchy pokarm. Od ostatnich psów rozwijać chorób zębów i układu pokarmowego.

Psy muszą być zawsze dostępne do czyszczenia świeżą wodę.

Jakie produkty są przeciwwskazane

Ważne jest, aby wiedzieć, co nie karmić zalecanej Jork? Dorosły pies zaleca się dać kość. Ale takie małe psy, podobnie jak w Nowym Jorku, to lepiej nie dać je można kupić specjalne kości w sklepie zoologicznym.

Jest to niemożliwe, aby karmić psy te słodycze: cukier, ciastka, ciasta, z którego praca wątroby jest uszkodzony i jątrzyć oko.

Układ trawienny Yorki nie trawią pełnego mleka krowiego. Nie należy stosować wieprzowinę i jagnięciny, z których rozwoju chorób przewodu pokarmowego, szczególnie wątroby.

Słone jedzenie jest absolutnie przeciwwskazane, ponieważ sól jest trucizną dla Jorku. Zaleca się, aby nie dodawać soli do jedzenia psa.

Nie należy karmić piersią York wędzone, pikantne, ostre i pikantne potrawy. Szkodliwe dla karmy dla psów są parówki, kiełbasa, boczek, tłuste mięso, białe pieczywo, rośliny strączkowe.

Żywność dla Jorku nie powinno być zbyt gorący lub zbyt zimny.

Jeśli nie jest kot, nie można pozwolić psu mieć jedzenie dla kota. Natychmiastowa karma zawiera dużo tłuszczu i białka.