854 Shares 1083 views

Co jest tazovod? Pochodzenie terminu i stereotypów

Co jest tazovod? Jakie znaczenie ma określenie to oznacza? W nowoczesnych sterowników slang „miednicy”. Cóż, „wanienki” jest znany jako maszyny wydane przez znanego koncernu „AvtoVAZ”. Jakoś to ironiczna nazwa używana w jednym z jego własnego przemówienia komik Mikhail Zadornov. Cóż, po określenie „miska” jest mocno wpisana do codziennego życia wielu dziennikarzy. Nie przegap okazji, aby zastosować go w ironiczny sposób. Teraz nazwa „miski” ma w „RuNet” bardzo powszechne, szczególnie w forach motoryzacyjnych. Chodź.


Kto jest tazovod?

To jest właścicielem niemal każdego modelu z największych producentów samochodów w kraju. W szyderczy „memetichnom”, termin „tazovod” jest używany przez ludzi na piechotę, ale nie kierowców samochodów high-end. Ponadto, ta nazwa jest używana jako kierowca, peresevshie z „miednicy” na obcego samochodu.

Później, w „RuNet” nie było jeszcze jeden mem. Dał również kompleksową koncepcję, która jest tazovod, w ironicznym sensie. Meme pojawiły się po wydaniu tej samej nazwie został wpisany do systemu głos znany wyszukiwarce „Google”.

Słownik Internetowy opisuje tazovoda jako osoba, nie bądź uprzejmy na drodze i skłonność do śmiesznej przeróbki swojego samochodu, wydany „AvtoVAZ”. Według danych z tego samego słownictwa, tacy ludzie są niepoprawni.

Pojawienie się meme

Jako jednostka informacji kulturowej, słowo „tazovod” ukazał się dzięki kierowców, którzy są podatni na dostroić swój samochód na rzecz poprawy statusu wśród przyjaciół i znajomych (lub jakimkolwiek innym celu). Istnieje wiele stereotypów, które wpływają na taki sterownik. Pomagają one pełniej odpowiedzieć na pytanie, co jest tazovod. Ale nie wszystkie stereotypy odpowiadają rzeczywistości, więc nie każdy kierowca samochodów VAZ powinien wziąć je na własny koszt. Podajemy najpopularniejsze z nich:

  • Każdy kierowca miednicy słuchania głośnej muzyki mody, stawiając na samochód budżet zbyt potężny system audio.
  • Jest w samochodzie jest zawsze coś się zepsuje.
  • Cały swój wolny czas i pieniądze wydane na tazovod tuningu samochodowego. On ma inne hobby.
  • Pamiętaj, aby chwalić samochód „AvtoVAZ” poniżanie w modelach komunikacji innych marek. Sprawdzony zagraniczne samochody z premii i są przez nie środków transportu dla niego.
  • Każdy tazovod spędza strojenie samochodu bezużyteczne – każdy barwienia szkła, znacznie zaniża ciało.
  • Miednica kontrolować tylko nowicjuszy, a ich podstawowe wykształcenie – Ukończone studia.

W rzeczywistości samochód „AvtoVAZ” wybierz przeciętny kierowca lub początkujących. Drugiej ręki „klasyków” (popularna nazwa „Lada”), można kupić, aby nauczyć się jeździć. W razie wypadku nie będzie tak przykro jak każdy drogiego samochodu.

Fabryka „AvtoVAZ” rozwija się z roku na rok i wydaje nowe modele samochodów. Niektóre z nich są zbliżone pod względem jakości do samochodów zagranicznych. I nie ma nic złego w tym, żeby pojechać za kierownicą „basenu”. Przed dom lub praca znacznie wygodniej podróżować komunikacją miejską nie jest tak dobrze na komputerze.

"Google" i tazovody

W „RuNet” na ten temat znajduje się film. Na nim system głos „Google” czyta definicję terminu nałożonego w podtytule do «co tazovod?”. Z tego wprowadzonej frazy raz jest wydawane w sposób opisany powyżej ironicznym definicji. W 2015 roku film został oblatany wiele znanych miejsc i rozrywka stała się bardzo popularna.

Również w sieci społecznej „VKontakte” wspólnota „Typowy tazovod”. Istnieją określone humorystyczne zdjęcia i raporty posiadaczy samochodów „AvtoVAZ” niepokoju.