337 Shares 5308 views

Stiuk Bathroom

Najczęstszym materiałem, który jest używany do dekoracji łazienek – płytki. Idealnie nadaje się do tej przestrzeni, ponieważ doskonała odporność na zmiany wilgotności i temperatury, a nie mogą być wystawione na działanie pary wodnej. Jednakże, w łazience może być bardziej atrakcyjny z pomocą gipsu. Tynk łazienka garnitur i Venetian, i imponujące. Jednakże, może być stosowany wszędzie nie. Na przykład pod prysznicem jeszcze zrobić dachówkę.

Tynkarskie prowadzi się w kilku etapach. Pierwszym z nich jest przygotowana do podstawy. Podłoże musi być oczyszczone z wszelkich zabrudzeń. Najczęstsze z nich – ślady smaru, farby, resztki starych materiałów. Czasami istnieją konkretne plamy. Jeśli w łazience jest już stary tynk, to koniecznie strzelać. Tynki dekoracyjne na zbiorniku stosuje się w taki sam sposób jak każdy inny. Oznacza to, że na oczyszczone z brudu i starej powierzchni materiału. Gdy ściany są wyczyszczone, konieczne jest przetwarzanie ich dla lepszej przyczepności tynku i betonu. Aby to zrobić, należy użyć metody „cięcia”: na ścianie zrobić płytkie linie. Można również przeprowadzić jednostki treningowej piaskowanie.

W drugim etapie stosuje się w końcu, pierwszą warstwę tynku. Odbywa się to przez „opryskiwanie”. Warstwę, którą nakłada się na ściany w pierwszym przetwarzania bardzo płynnej. Tynk łazienka ma grubość nie więcej niż 4-5 mm. Gdy praca jest wykonywana, poziomowanie odbywa. Warstwa musi wyschnąć. Po osuszeniu ścian, należy je zagruntować. Podkład nanosi się warstwę tynku kielnią i równomiernie. Po pierwszej warstwy suchej glebie, można nałożyć drugą. Jednak z reguły jeden wystarczy. Najważniejsze jest to, że cała powierzchnia jest równomiernie pokryta kompozycji.

Po przygotowaniu następuje etap wykończeniowy tynkowania. Różni się on od fazy zastosowania warstwy płytki tylko grubość warstwy. Zwykle, w przypadku płytek o grubości 0,2 cm i wykończeń dekoracyjnych – 0,5 – 0,7 cm. Łaźni Plaster specjalnie wybrany w oparciu o jego właściwości. W sklepach można znaleźć specjalne kompozycje, które idealnie nadają się do pomieszczeń mokrych. stosując technikę kompozycja nie jest tak trudne, jak może się wydawać na początkującego. Zwilżyć warstwę podkładu, konieczne jest podjęcie szerokiej szpachelki. Na krawędzi plastra wybiera, łopatka, która jest rozsmarowano na ścianie. Narzędzie powinno być mocno dociskana do powierzchni, pod kątem 20 stopni. Następnie tynk jest zastępowany, a jednocześnie wilgotne, ze szczególnym tarce.

Jeśli tynk jest planowane na łazienkę imponująca, praca nie kończy się na tym etapie. Warstwa ta służy jako jedyna podstawa do następnego, dekoracyjny. W artykule używamy wąskiej szpachelki. Warstwa dekoracyjna może tworzyć różne wzory i inne elementy na powierzchni. Jest to praca twórcza, gdzie można pokazać swój smak i wyobraźnię.

Stiuk łazienki użyto nie tak dawno temu. Jest to stosunkowo nowa technologia. Dlatego ta pozwala zakończyć się wyróżniać i stworzyć coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Około 90% wszystkich łazienkach są jeszcze kafelki. Pomimo bogactwa wyboru takiego końca, ten materiał już udało się nudzić. Wykończenie płytki – wzór, który musi być zniszczony. Korzystanie z gipsu, można zmieniać wnętrze, lub odwrotnie, aby podkreślić jego szczegóły. W ten sposób można stworzyć spójny styl w całym pomieszczeniu. Stiuk łazienka daje szerszy zakres możliwości niż płytki, lub innego materiału. Jeśli zastosujemy się do tych instrukcji, miał doskonałe wykończenie. Będzie ona utrzymać przez dłuższy czas, należy mistrza i zadziwić swoich gości.

Podczas pracy z tynki dekoracyjne i teksturowane konieczne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Konieczne jest, aby chronić ręce i twarz przed wpadnięciem w mieszaninie.