230 Shares 7319 views

Black Mesa: mijania i opcje konntsovki

First-person shooter Half Life opowiada fizyka Gordona Freemana, który był zaangażowany w cykl konspiracji politycznej, wojskowych prób, inwazji obcych i wiele innych. Projekt został opublikowany ponad dwadzieścia lat temu i od tego czasu stał się punktem odniesienia w swoim gatunku. Jest jednak druga część uzyskała maksymalny sukces, ale co się stało z pierwszą? Naturalnie, nie został zapomniany, ale warto zauważyć, że jest zainteresowane coraz mniej nowych graczy. Oczywiście, sytuacja ta nie zadowoli fanów hardcorowych, którzy są gotowi zrobić wszystko dla swoich ulubionych gier. Biorąc pod uwagę fakt, że dziś jest ona bardzo często wyjdzie poprawione wersje starych gier, grupy półtrwania fanów zaangażowanych w tworzenie swojego remake'u, co było bardzo imponujące. Black Mesa jest przejście w taki sam sposób, jak w oryginalnej grze, ale gra poprawiła się grafika i ogromną różnorodność premii, pisanek i przywilejów dla tych, którzy znają i rozumieją ludzi.


Achivki i premie

Byłoby nudno, jeżeli w kanale Black Mesa była identyczna do pierwotnej wersji, a nie było tylko zmieniony wygląd. Dlatego fani, którzy jednocześnie w tym przypadku są również twórcy postanowili dodać do gry wiele osiągnięć, z których wszystkie wymagają pomysłowość i oryginalność w myśleniu. Na przykład, można znaleźć kuchenkę mikrofalową, w której znajduje się rozgrzać ale nietknięte zapiekanka, i aby je zniszczyć, który zdobył to osiągnięcie „konwekcyjny przyspieszenia”. Można również w jednym z toalety kompleksu odkrytych przez naukowców przy zamkniętych drzwiach kabiny, który nie może wydostać się na tej podstawie, że jest to ponad papieru toaletowego. Powiedz mu toczyć zapisać myśli naukowej. W ogóle, jak widać, te zyski nie mają wpływu na fabułę, ale to pomoże Ci bawić się i uzyskać jeszcze więcej zabawy – w pasażu Black Mesa obliczonej że będzie szukać różnych przywilejów i pisanek, ale oczywiście, siły nikt to zrobić, a może po prostu ponostalgirovat, o zaktualizowaną wersję swojej ulubionej gry.

Przejście misji oparty na „Black Mesa”

Tak, jak w oryginalnej wersji gry, w kanale Black Mesa zaczyna się z faktem, że po przybyciu do pracy w kompleksie „Black Mesa”, gdzie pracował fizykiem. Trzeba słuchać tle, aby przygotować się do procesu pracy, a następnie wysłany do odpowiedzialnego zadania – instalacja nietypowej próbki do antimassy spektrometru. To gdzie to wszystko idzie źle, a znajdziesz się na kilka sekund w innym wymiarze, a następnie, po wyszedłem z pokoju testowego, można zauważyć, że kompleks został zaatakowany przez kosmitów. Uzbrojony w łom, trzeba przebić się przez nią, starając się znaleźć więcej potężnych broni, a także dostęp do wolności.

Okazuje się jednak, że rząd zdecydował, że istnieje coś, co nie powinno wyjść na powierzchnię. Dlatego też „Black Mesa” uciekają już sił specjalnych żołnierzy, którzy otrzymali wyraźny rozkaz – strzelać, aby zabić na wszystkich – a to oznacza, i ty też. Zgodnie z tym, teraz trzeba walczyć i od nich też i szukać nowej drodze. Pomoże to w naukowców, którzy oferują dość rozpaczliwy ruch – wyślij cię z powrotem do miejsca, gdzie już w kilka sekund w trakcie instalowania próbki. Tak więc, przechodząc przez znanych poziomach, można dostać się do portalu, który przeniesie Cię do innego wymiaru. Niestety, w tej instrukcji Black Mesa przychodzi do końca – twórcy postanowili ograniczyć pierwszą połowę meczu, więc studiować drugą połowę trzeba będzie grać w oryginalnej wersji – ale warto.

Poziomy przejście w inny wymiar

Być może twórcy jeszcze dostać się do obcego wymiaru do gry mijania Black Mesa została zakończona. A może to po prostu sposób, aby zwrócić uwagę na oryginalnej wersji gry, że gracze pobrać go w celu znalezienia się, co skończyło tę fascynującą historię. Jednak w tym momencie zakończenie można znaleźć tylko w oryginalnej grze, Half Life, i sprawiają, że naprawdę warto. Pojedziesz na wymiar cudzym, walcząc z potworami niewyobrażalne i próbuje dowiedzieć się – iw konsekwencji zbawienie ludzkości. W rezultacie, trzeba będzie walczyć w finale z ogromnym głównego potwora, który jest bardzo trudny do wygrania. Ale po Black Mesa gra zaoferuje dwie wersje zakończenia.

Pierwsza końcówka

Tak więc, jeśli wygrasz główną potwora z innego wymiaru, jesteś przeniesiony do wózka, który porusza się w przestrzeni. To już siedzi G-Man, który można zobaczyć w trakcie gry kilka razy, jakby były na tyle ostrożny – wyjaśnia wam istotę tego, co się dzieje, a następnie oferuje pracę dla niego. On otwiera wózka, a wyjście jest portal. Można zdecydować się iść, a to doprowadzi do pierwszej (SAD) i koniec – Gordon jest w innym wymiarze, gdzie jest nieskończona tłum potworów.

Drugie zakończenie

Jeśli wybierzesz drugą opcję i wyjść z wózka wraz z G-Man-go, a następnie zamrozić w komorze kriogenicznej, aby odmrozić czas wydarzeń Half Life 2. Oczywiście, byłoby znacznie bardziej zadowolony, jeśli te dwie końcówki mogą odgrywać 2 w projekcie Black Mesa.