545 Shares 1031 views

„Gomeovoks”: instrukcje użytkowania, analogów. Tani analog „Gomeovoksa”

Utrata głosu, ból gardła – a objawy krtani. Bez użycia specjalnych leków nie zawsze jest możliwe, aby rozwiązać problem. Wiele pozytywnych opinii, można usłyszeć o homeopatycznym „Gomeovoks”. Lek znajduje się co najmniej przeciwwskazań i mogą być podawane w dzieciństwie. Specjalista może również polecić tańszego odpowiednika. „Gomeovoks” – wspólny lek. Można go znaleźć w niemal każdej drogerii.


uwalnianiu i kompozycja leku

Lek jest dostępny w postaci białych tabletek powlekanych. Preparat składa się z następujących elementów: Aconitum napellyus, Populus kandikans, arum trifillum, Kalium Bichromicum, żelazo fosforikum, Hepar Siarka Spong tosty, belladonny, sacharozę, stearynian magnezu, skrobia. Powłoka składa się z talk, żelatyna i wosk pszczeli. Masa jednej tabletki wynosi 300 mg. Jedno opakowanie zawiera 20 tabletek.

Środek homeopatyczne wywiera doskonałe działanie przeciwzapalne, przyczynia się do szybkiej regeneracji tkanki śluzowej gardła. Może on być wyznaczony jako lek dziecka „Gomeovoks”. Analogi mogą być również wykorzystywane przez docelowego terapeuty. Możliwe jest stosowanie leków w okresie ciąży, jeśli zamierzone korzyści dla matki przewyższają potencjalne szkody dla płodu.

Kiedy lekarze przepisujący lek?

oznacza „Gomeovoks” można stosować w różnej etiologii zapalenia krtani. Tanie analogi mogą być również stosowane po diagnozie. Najbardziej popularne alternatywy są opisane poniżej. Nie przypisane tabletki czy wysokie prawdopodobieństwo nadwrażliwości na jeden ze składników. Środki ostrożności należy stosować leku do osób, które są podatne na alergie. Nieprzypisane oznacza „Gomeovoks” z niedoborem laktazy. Przeciwwskazaniem jest także dziecko w wieku do 1 roku.

Powinien on być badane przed użyciem „Gomeovoks” Instrukcja przygotowania do użycia. Analogi również nie powinny być podejmowane bez studiowania wszystkich niezbędnych informacji. Jakiekolwiek lekarstwo może sprowokować rozwój efektów ubocznych przy stosowaniu w zwiększonym dawkowania. Dziennej normy oznacza „Gomeovoks” nie powinna być większa niż 7200 mg (24 tabletek). Konieczne jest, aby wziąć 2 tabletki co godzinę aż do poprawy. Jako środek zapobiegawczy przepisane dwie tabletki 5 razy dziennie.

Niemowlęta, których wiek nie osiągnęło 6 lat, lek powinna wstępnie rozdrabnia się na drobny proszek i rozcieńcza się w niewielkiej ilości wody.

Dlaczego lek „Gomeovoks”?

analogi narkotyków można znaleźć w aptekach w dużych ilościach. różnią się ceną i kompozycji. Jednak niektóre alternatywy kosztowałoby znacznie tańsze. Oznacza dla „Gomeovoks” będzie musiał zapłacić około 350 rubli. Zatem homeopatyczne preparat ma kilka zalet. Prawdziwy charakter leku – ogromny plus. Tabletki można stosować u dzieci i kobiet w ciąży. Prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych jest zredukowana do zera. Słyszeć negatywne komentarze o lek jest praktycznie niemożliwe.

Mimo to, że jest ktoś, kto woli kupić taniej analog. „Gomeovoks”, choć lek dostępne, ale są mniej popularne niż „Septolete” oznacza „Sanorin”, „Biseptol”, „Theraflu”. Wszystkie te leki są również wyeliminować zapalenie krtani i inne objawy przeziębienia.

"Septolete"

Lek do miejscowego stosowania w praktyce ENT i stomatologicznych antybakteryjne i działanie przeciwzapalne. Kompozycja lek zawiera olejek miętowy, eukaliptusowy niewiele, tymol, mentolem. Inne elementy syntetyczne zapewnia tani analog. „Gomeovoks” jest niemal całkowicie naturalnym, w przeciwieństwie do pigułek „Septolete”. Ponieważ substancje pomocnicze są: gliceryna, ciekła parafina, powidon, sacharoza, barwnik chinoliny.

W przeciwieństwie do „Gomeovoks” analogi narkotyków tanie są dalsze wskazania do stosowania. Tabletki „Septolete” może być używany nie tylko z krtani, lecz także w stanach zapalnych dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej. Lek nie jest wskazany dla dzieci w wieku poniżej 4 lat. Tabletki Koszt – 170 rubli.

"Sanorin"

Co jeszcze można zastąpić za pomocą „Gomeovoks”. Tanie analogi w Moskwie mogą być prezentowane nie tylko w tabletkach. Popularny jest spryskać „Sanorin”, który skutecznie zwalcza zapalenia krtani. Składnik aktywny nafazoliny azotu. Opcjonalne składniki stosuje się na przykład, jak parahydroksybenzoesan metylu, etylenodiaminy i kwasu borowego.

Lek zmniejsza obrzęk błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej w nieżycie nosa, zapalenie krtani, zapalenie zatok. Jako lek pomocy mogą być wykorzystane w kompleksowym leczeniu zapalenia ucha środkowego. Spray „Sanorin” ma wiele przeciwwskazań. " Są to poważne choroby oczu, nadciśnienie, częstoskurcz, zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa, cukrzyca. Cena pieniądze – około 200 rubli.

"Biseptol"

Lek jest dostępny w różnych formach. W leczeniu zapalenia krtani pigułki są najlepiej przystosowane. Aktywny składnik jest sulfametoksazol. Opcjonalne składniki stosuje się na przykład jako trimetoprim, stearynian magnezu, talk, alkohol poliwinylowy, glikol propylenowy, skrobi ziemniaczanej.

Oznacza „Biseptol” – to odpowiednik rosyjski. „Gomeovoks” wybierz rzadziej, jako lek ma wyższą cenę. Dla tabletek „Biseptol” będzie musiał zapłacić nie więcej niż 50 rubli. W tym przypadku, lek radzi sobie również z krtani, likwiduje zapalenie zatok i zapalenie ucha środkowego różnej etiologii.

"Theraflu"

Lek wykazuje działanie przeciwwirusowe, zmniejsza ból i zapalenie. Najbardziej popularne jest lek w postaci proszku, który rozcieńcza się w gorącej wodzie i użyć jako pachnące herbaty. Jako składnik czynny działa paracetamol. Dodatkowe elementy stosowane są takie jak sacharoza, kwas cytrynowy, fosforan wapnia, stearynian magnezu, maleinian feniraminy. Dlaczego warto korzystać z tanich analogowych? „Gomeovoks”, „Septolete”, „Sanorin”, „Biseptol” – wszystkie te środki mogą być wykorzystywane do krtani. Lek „Theraflu” – nie jest wyjątkiem. Lek może być również stosowany w terapii złożonej grypy i SARS.

Lek ma szereg przeciwwskazań. Nie należy go używać w czasie ciąży, a także w leczeniu dzieci poniżej 12 lat. Przeciwwskazania obejmują także alkoholizm, cukrzyca, portal niedociśnienie.

Które z poniższych leków należy stosować z krtani? Decyzja powinna być podjęta z terapeutą.